Reklama

těhotenství-špinění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nicol87
Nováček 5 příspěvků 06.01.09 11:50
těhotenství-špinění

Ahoj,jsem v 6.týdnu těhotenství a občas mám na kalhotkách takový nahnědlý výtok,ale je zvláštní je vždy jen když jsem delší dobu venku.Když jsem doma, tak nic.Děkuji moc za nějakou odpověď.Zatím jsem s tím u doktora nebyla.

Reklama

Reakce:

Magi
Kecalka 421 příspěvků 06.01.09 12:14

Ahoj, k doktorce určitě co nejdříve zajdi. Já jsem to také měla stejně jako Ty, trošku a občas, tak jsem tomu ani nevěnovala pozornost a pak už jsem začala regulérně špinit. Jela jsem na pohotovost, řekli mi, že mimi je v pořádku ale hrozí mi potrat, odloupl se mi prý kousek děložní sliznice či co. Dostala jsem léky, myslím progesteron, musela ležet a počkat až to přejde. Za pár týdnů to skutečně přešlo. Tak to nepodceňuj. Přeju ať jste i s broučkem v pořádku :D

Olunka
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 06.01.09 12:33

Já teda nevím co ti poradit , ale určitě bych neváhala a šla hned k Dr. :wink: :wink: :wink: Už jenom pro ten pocit,že vim že je vše v pořádku, a kort když jsi teprve v 6tt.
Přeji ti at jsi ty i miminko v pořádku :D

ave
Zasloužilá kecalka 837 příspěvků 06.01.09 13:30

Já jsem v 6. tt také asi dva dny trochu špinila. Byli jsme zrovna na návštěvě na opačném konci republiky, tak jsem to neřešila. Ale pravda, návštěvu jsem si moc neužila. Za ty dva dny to přešlo a celé těhotenství bez problému.

Nicol87
Nováček 5 příspěvků 06.01.09 23:52

Tak mi to nakonec nedalo a zajeli jsme na pohotovost.Vše je v pořádku. :) Už jsme veliký 14mm, je to strašně krásný pocit vědět, že vše je tak jak má být..Děkuji moc za rady..

Magi
Kecalka 421 příspěvků 07.01.09 07:24

Super :D

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Stala se mladá herečka obětí agresorů, nebo ji k zemi poslal alkohol?

Z toho jde strach! V baru na pražské Vinohradské třídě mělo dojít k napadení... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >