Těhotenství v 7. týdnu

Anonymní
17.8.21 22:27

Těhotenství v 7 týdnu

Ahoj holky, prosím o pomoc.
Asi před měsícem jsem měla svůj první a nechráněný sex. Přítel ho ale včas vytáhnul. O týden a něco později jsem měla hrozný bolesti břicha, který trvaly 2 týdny. Celou dobu jsem se bála že jsem těhotná. Pak jsem dostala menstruaci, sice o týden dříve než bych měla ale trochu mě to uklidnilo. I přes to jsem koukala na příznaky těhotenství v různých týdnech. Postupně jsem si uvědomila že začínám trochu přibývat na váze a mám větší bříško. Dneska bych byla v 7 týdnu a moje příznaky jsou: bolení břicha, nechuť k jídlu, občas chuť zvracet a občasné bolení hlavy. Asi třikrát jsem zkoušela domácí test s cukrem a vyšel mi negativní (Cukr se vždy rozpustil).
Myslíte ze bych mohla být těhotná?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
32581
17.8.21 22:29
@Anonymní píše:
Asi před měsícem jsem měla svůj první a nechráněný sex. Přítel ho ale včas vytáhnul. O týden a něco později jsem měla hrozný bolesti břicha, který trvaly 2 týdny. Celou dobu jsem se bála že jsem těhotná. Pak jsem dostala menstruaci, sice o týden dříve než bych měla ale trochu mě to uklidnilo. I přes to jsem koukala na příznaky těhotenství v různých týdnech. Postupně jsem si uvědomila že začínám trochu přibývat na váze a mám větší bříško. Dneska bych byla v 7 týdnu a moje příznaky jsou: bolení břicha, nechuť k jídlu, občas chuť zvracet a občasné bolení hlavy. Asi třikrát jsem zkoušela domácí test s cukrem a vyšel mi negativní (Cukr se vždy rozpustil).

Proc si nekoupis normalni test

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2081
17.8.21 22:32
@Anonymní píše:

Normální test. Jinak tyhle příznaky mam i dvakrát do měsíce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
964
17.8.21 22:41

Nespekuluj, nedelej pofiderni testy a udelej si ten klasicky z lekarny/drogerky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27094
17.8.21 22:45

Na 99 procent tehotna nejsi. pro klid si udelej normalni test, ne zadny cukr… a styk jen s ochranou, i kdyby cert na koze jezdil a kluk nechtel, proste jinak ani na kraj :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25525
17.8.21 22:58

Ty vogo, co to je, domácí test s cukrem? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
310
17.8.21 23:36

Vsugerovala sis to, a příznaky můžeš mít psychosomatické. Kup si normální těhotenský test ať se uklidníš, a příště použij OCHRANU.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
706
18.8.21 07:50
@Anonymní píše:

Co je domácí test s cukrem??? :lol: Podle mě je to jen psychika, kup si normální test v lékárně nebo drogerii ať máš klid a kup si tam rovnou i ochranu pro příště ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2823
18.8.21 07:56

To je snad vtip? Kup si tehotensky test, at ti potvrdi, ze tehotna nejsi, kdyz ti nestaci, ze jsi mela ms…pokud je ti 15 a je ti blby jit do lekarny, tak si ho normalne kup v dm..az ho pocuras, bude tam jedna carka, to znamena, ze nejsi tehotna..a promluv si s mamou o antikoncepci a do te doby pouzivejte kondom, nebudes se kazdy mesic stresovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10838
18.8.21 09:18

Cukr se v teple tekutine vždycky rozpustí. Nevím kde jsi vzala takovou hloupost. Udělej si normální těhotensky test a pouzivej ochranu. Jinak budeš tímto způsobem brzo tehotna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat