Těhotná a úplně sama, na dně

Anonymní
26.4.13 08:39

Těhotná a uplně sama na dně...

Zdravím, prosím o zachování anonymity…
Jsem v 6 měsíci a jsem sama. Miminko bylo plánované, chtěné..Jen po nějaké neshodě došlo k tomu, že si partner cosi musel uvědomovat, kdy odešel cca ve 3 měsíci. Stále sme byli v kontaktu, navštěvovali jsme se a ujišťovali se že se milujem. Když sem ho požádala aby se tedy vrátil zpátky tak že ještě neví, zda se vrátí nebo ne ale že mě pořád miluje jen se něco mezi náma ztratilo. Prožili jsme spolu několik krásných víkendů, kdy jsem pořád doufala že se vrátí, vše tomu nasvědčovalo…A najednou mi teď oznámí, že si uvědomil že mě vlastně nemiluje ale že za náma bude jezdit, bude tu pro mě…Ale jak to mám zvládnout já??? Já ho miluju, je pro mě vlastně celej život, nedokážu si představit že ke mě nepatří, že ho nemám. Jak ho mám přesvědčit aby to snáma ještě zkusil? čím ho přivolat zpátky?? Vždyť ho potřebuje víc než kdy jindy. Nevím jak to s mimčem sama budu zvládat. Chybí mi ta opora, opřít se o někoho, obejmutí. On se na miminko těší, chce se podílet ale nebudem rodina :,(
Hrozně se v tom utápím, kontroluju mobil, zda se neozve, už se ani netěším jít spát, protože nad vším pořád přemýšlím, přemítám, brečím…Nechci zůstat sama, momentálně ani nedoufám že bych si někdy někoho našla, kde vlastně? když budu jenom s malou??? A ani nedoufám, že bych někoho dokázala milovat tak jako jeho…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24603
26.4.13 08:42

:hug: :hug: :hug: :hug:
To mě mrzí :hug: :hug:
Ale třeba dostane rozum až se to malé narodí a uvědomí si že chce tvořit rodinu s Tebou, pokud ovšem nemá druhou ženskou, což bych si asi aj tak tipla když řekl že už tě nemiluje :nevim: :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1594
26.4.13 08:45

Ahoj moje švagrová zůstala taky sama s miminkem, největší sílu jí dávalo právo to miminko. Zvládla to všechno ustát, přítele si našla v lékarně kam chodila nakupovat, on byl lékarník a zamiloval se do ní hned.Jsou spolu už 12 let mají 3 děti a on si osvojil i to které jeho nebylo. Nevěš hlavu zase bude líp :kytka: než být v nefungujícím vztahu jako rodinu tak to raději každý sám a neboj i na tebe a tvé dětátko čeká ten pan pravý. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.4.13 08:45

@1simona1 Jinou nemá, za prvé je typ kterej by mi to řekl a pak jak sme víceméně pořád v kontaktu denodenně a podobně tak nevim si tím jsem tak nějak jistá, ale jasně že se můžu mýlit.
Jen prostě nevím jak ho přesvědčit aby to alespoń s náma zkusil =(

• Citovat
  • Nahlásit
10049
26.4.13 08:46

Nevím co ho k tomu vede, ale třeba po porodu když budete spolu pořád a uvidí malou tak třeba se to otočí a on si uvědomí co ve vás má! MOc držím palce :hug: :hug: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Jitka1976
26.4.13 08:46

Kolik ti je? Typla bych, že jste hodně mladí…a on má strach…zodpovědnost…přistřihnutí křídel svobody…
a neboj, zvládneš to…MUSÍŠ…Tvoje dítě nikoho jiného nemá…zkus se netrápit…co se má stát, stane se…nečekej, že se vrátí…možná ano, možná ne…třeba pokud uvidí, že se bez něj obejdeš, začne mu to vadit, začne žárlit a uvědomí si, co ztrácí…a třeba taky ne…to nevíš..to je život… :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
10049
26.4.13 08:48

Víš co ale přestaň se štelovat do stavu kdy ty žádáš ho aby s váma byl! On má chtít být s Tebou, ty čekáš vaše dítě..on si to musí uvědomit o co by jinak taky mohl přijít. Třeba má jen strach ze zodpovědnosti, někteří chlapy často před porodem blbnou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63560

Můžeš čekat a doufat, že se vrátí. A nebo vzít život do vlastních rukou, jemu nechat roli otce, ale nic víc.. Třeba ho to trkne.. Ale mám nehezký pocit, že si s Tebou jen hraje a staví se jen, když něco potřebuje (sex :?: ).. Tím Tě samo nechci urazit, ale hezky se rozhodně nechová.. Přestaň ho uhánět, ptát se. Pokud na to máš, trochu to pouto přervi, žij svůj život. Pokud není „vůl“, tak se s prosíkem vrátí, pokud je, tak to zvládneš, neboj se že ne.. Hlavně žádné uhánění, slzičky, výhrůžky a pod.. to má spíše opačný účinek. přestaň si ho všímat a poznáš… :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24603
@Anonymní píše:
@1simona1 Jinou nemá, za prvé je typ kterej by mi to řekl a pak jak sme víceméně pořád v kontaktu denodenně a podobně tak nevim si tím jsem tak nějak jistá, ale jasně že se můžu mýlit.
Jen prostě nevím jak ho přesvědčit aby to alespoń s náma zkusil =(

Určitě se mu nevnucuj, aby ses mu pak nezhnusila…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13124
26.4.13 08:50

Kolik vám je? zkusila bych s ním utnout kontakt… momentálně on vidí, že ho miluješ, cítí se být žádaný a dělá fóry, vidí, že bez něj být nemůžeš… zkusila bych opačnou taktiku - nechceš nás, fajn, musím si zařídit život bez tebe, nechci tě vidět, budeš posílat peníze protože máš nárok na příspěvek na výbavičku a do dvou let i na alimenty nejen pro dítě, ale i pro tebe… Zkus dělat nedostupnou, třeba se chytí za nos, že tě ztrácí atd…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24603
26.4.13 08:52
@ynax píše:
Kolik vám je? zkusila bych s ním utnout kontakt… momentálně on vidí, že ho miluješ, cítí se být žádaný a dělá fóry, vidí, že bez něj být nemůžeš… zkusila bych opačnou taktiku - nechceš nás, fajn, musím si zařídit život bez tebe, nechci tě vidět, budeš posílat peníze protože máš nárok na příspěvek na výbavičku a do dvou let i na alimenty nejen pro dítě, ale i pro tebe… Zkus dělat nedostupnou, třeba se chytí za nos, že tě ztrácí atd…
:potlesk: :potlesk: :potlesk:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7576
26.4.13 08:56

Zvladnes vsechno, cemu budes verit, ze zvladnes :kytka:

Odesla jsem od exe s ditetem, do toho jsem zjistila, ze jsem tehotna…a za necely dva roky, kdyz jsem to nejmin cekala, jsem potkala prima chlapa. Deti mame ve sve peci dohromady viz podpis :mrgreen: a je u nas veselo. Kdyz jsem od exe odchazela, nedovedla jsem si predstavit, ze zas bude jednou dobre a ze se dokazu jeste podivat na nejakyho chlapa…na radu kamaradek jsem proste zila pritomnosti, budoucnost jsem neresila a ono to prislo samo. Neves hlavu, zadnej chlap nestoji za trapeni a tes se na miminko :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7904
26.4.13 08:56

Četla jsem jen hlavní příspěvek. Vím že je to momentálně těžké. ale já bych o takového muže snad ani nestála. Není malý kluk aby si musel něco uvědomovat. Hnusí se mi.Fakt.Utíká zbaběle před odpovědností. A že dítě odpovědnost je. Myslím, že časem sama pochopíš, že za ty slzy ani trápení nestál. prošla jsem si něčím podobným. Jen dítě bylo na světě. Kdepak to není chlap… A ještě ho k sobě lákat a dělat že mně nezajímá? na to bych neměla. Ještě se dožadovat. :nevim: Nic ve zlém holky.To je jen můj názor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
becky87
26.4.13 08:57

No tak hlavne bych ho prestala prosit at se vrati. Klasickej chlap. :roll: Hele utni to, rekni mi ze respektujes jeho rozhodnuti tecka.Bud si uvedomi, ze chce rodinu, nebo proste ne.Ale ty se aspon nebudes trapit. Opravdu ho prestan premlouvat atd.Taky si mslim, ze chlap ktery opusti tehotnou paRTNERKU ZA TO OPRAVDU NESTOJI!!zacni si uzivat svobody, tes se na miminko. :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
becky87
26.4.13 08:58
@Petra2829 píše: Četla jsem jen hlavní příspěvek. Vím že je to momentálně těžké. ale já bych o takového muže snad ani nestála. Není malý kluk aby si musel něco uvědomovat. Hnusí se mi.Fakt.Utíká zbaběle před odpovědností. A že dítě odpovědnost je. Myslím, že časem sama pochopíš, že za ty slzy ani trápení nestál. prošla jsem si něčím podobným. Jen dítě bylo na světě. Kdepak to není chlap… A ještě ho k sobě lákat a dělat že mně nezajímá? na to bych neměla. Ještě se dožadovat. :nevim: Nic ve zlém holky.To je jen můj názor.
:palec: :palec: Souhlas.Mam taky za sebou neco podobneho, jistou dobu.
  • Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat