Ztracené přátelství?

187
25.4.13 08:23

Ztracené přátelství?

Ahojte maminky. Moc bych chtěla od Vás poradit. Kdysik jsem měla kamarádku. Byla to opravdová kamarádka, taková které jsem mohla všechno říct. Jenže jak jsem si našla přítele tak jsme se začali dost tak oddalovat. Pak začala na něj dokonce i žárlit kvůli tomu, že jsem jí už všechno neříkala. Pohádali jsme se. Ona mě celkem dost urazila. Byla jsem tenkrát hodně naštvaná a říkala si, že už jí prostě nechci nikdy vidět. Teď po nějaké době mi prostě schází. Zkoušela jsem se jí ještě ozvat. Pár sms bylo, ale pak to nějak opět skončilo z její strany…
Chtěla bych znát Váš názor co si o tom myslíte. Zda-li je dobré se takhle o kamarádství snažit nebo už je lepší to prostě nechat, tak jak to je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13646
25.4.13 08:28

Nechala bych to tak, jak to je.
Ale u mě je tenhle přístup daný tím, že jsem nikdy neměla žádnou „nejlepší“ kamarádku. Takže kdyby se tohle stalo mě, nehroutila bych se z toho :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2445
25.4.13 08:34

@Lolika
Jé, to se mi stalo ve 14-ti letech. Tehdy bych to chápala. Ale dospělá ženská-kamarádka se takhle nechová, aby soutěžila s chlapem o tvou přízeň.
Vyprdni se na ni. Nepřeje ti to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14857
25.4.13 08:41

Ja bych to taky nehrotila. Ja jsem ten typ cloveka, co kamaradky strida, vetsinou to tak nejak vysumelo samo, pac jsme se prestaly pravidelne vidat - rozdelilo nas stehovani, jine skoly a tak. U jedne kamaradky me to moc mrzi, ale tam z jeji strany bylo znat, ze se moc o udrzovani kontaktu nesnazi, u dalsich dvou jsem sama to ukoncila, s jednou jsem se rozesla tak trochu ve zlem.

to je proste zivot, kamaradi odchazi a prichazi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11690
25.4.13 08:42

@Lolika
Pokud ti doopravdy schází, tak bych se jí ozvala a zkusila se s ní sejít, abyste si to mohli vyříkat z očí do očí a až podle toho se rozhodni, jestli to má cenu nebo ne. V dnešní době stojí každé přátelství za to, není jednoduché takového člověka najít…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34212
25.4.13 08:44

Vykašli se na to.
Myslím si, že jsi pro ni nebyla tak důležitá jako ona pro Tebe :( Asi jsi v jejím životě nenechala tak „nesmazatelnou stopu“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
187
25.4.13 08:47

Díky mc za rady. Určitě mi to hodně pomůže a zamyslím se nad tím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5725
25.4.13 08:51

Nechala bych to. Tohle by nejlepší kamarádka, tak, jak si jí představuju já, nikdy udělat neměla.
Co by bylo, až přijde řada na děti. Bude žárlit na kamarádky, že je mají dřív, že jsou hezčí nebo šikovnější? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3199
25.4.13 08:53

Já takhle měla vlastně naštěstí mám kamarádku co mě ošklivě „pomlouvala“ za zády spíš řešila můj vztah atd.. A jednou mi od jiné osoby přišla její konverzace co si psala s jinou kamarádkou (příběh na dlouho)…
Ale myslela jsem že jí to nikdy neodpustím v tu chvíli.. Ale tím že jsme se spolu naučili si říkat věci na rovinu tak je to všechno za námi a jsem ráda že jsem se k ní neotočila zády a že jsme si navzájem podporou protože ona je opravdu ta kamarádka s velkým K.

Tím chci říct že než zahodíte kamarádství zkuste i odpustit. Kdybych jí neodpustila do teď bych toho litovala!

Zakladatelko: Snad se to kamarádce taky ještě uleží v hlavě a bude to zas jako dřív :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3199
25.4.13 08:54

Jinak ještě co je důležité snahu musejí mít obě to přátelství zachránit :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
187
25.4.13 08:55

Asi máte pravdu. Jenže já bohužel kamarádek mám hodně málo. Přestěhovali jsme se a já prostě nejsem ten typ, který osloví někoho a pustí se s ním do řeči…
Bez přátel je opravdu zle. Jak jste vlastně Vy na tom s kamarádkama, kde je hledat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
187
25.4.13 08:57

Jenže tady je bohužel ta snaha přátelství zachránit jen z jedné strany. A to z té mé. Od ní se bohužel nikdy žádná snaha neprojevila…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7381
25.4.13 08:57

Víš, pořád jsem měla růžové brýle, ale mám pocit, že opravdová kamarádka je jedna z miliónů, lidí jsou zlí. Pusť to z hlavy, pravděpodobně tvá kamarádka zarli nebo v tom ma nějaký hlubší smysl a po mnoha zkušenostech, ikdybyste si to vyrikaly, už to nebude stejne. Investuj čas a energií jinam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3199
25.4.13 09:00
@Lolika píše:
Jenže tady je bohužel ta snaha přátelství zachránit jen z jedné strany. A to z té mé. Od ní se bohužel nikdy žádná snaha neprojevila…

Tak to bohužel opravdu za to nestojí :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7381
25.4.13 09:00

Známých je veliká spousta a je s nimi i zábava - maminky se stejně starými dětmi, lidé se stejnými zájmy, kolegové? Kamarad, já nevím, jestli to nejsou jen pohádky:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat