těhotná ano či ne???

ED
64
3.4.04 19:31

těhotná ano či ne???

máte někdo zkušenosti s injekcí, která se dává na „spuštění“ menstruace(bohužel název nevím) ?
nevím jak bych to jinak napsala, ale vysvětlím: měsíčky jsem nedostala skoro 14 dní a tak jsem se vypravila k doktorce s tím, že jsem zřejmě těhotná (test mi vyšel s né příliš výraznou čárkou, ale byla tam). Doktorka po ultrazvuku konstatovala, že těhotná nejsem a píchla mi injekci na spuštění menstruace. Strašně jsem se vylekala, protože kdybych těh. byla tak co potom. Ale prý se to dává i na prevenci potratu. Ale o co mi jde. Jak jsem byla vynervovaná a rozrušená, nepostřehla jsem jestli říkala, že menses dostanu za deset dní nebo do deseti dnů. Teď nevím jak dlouho mám tedy čekat a zbytečně se nervovat. Pořád mi leží v hlavě její slova o tom,že těhotná nejsem a to, že jsem si dvakrát dělala předtím test a byly oba pozitivní. Doktorka ze mě mimochodem udělala totálního blázna, který si to vsugeroval a chvilkama jsem měla pocit,že mě pošle na vyšetření hlavy.
moc děkuji za vaše komentáře a názory

Eva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

235
3.4.04 21:51

Ahoj Evo,
na vyvolání menstruace už jsem byla mockrát. Mně vždy dr. říká, že by MS měla přijít tak do těch 10-dnů. Pravidelně ji dostávám 5 nebo 6 den. A pokud by si byla náhodou těhotná, tak by to vůbec nemělo vadit, prostě menstruaci vůbec nedostaneš. Pak bych šla znovu k dr. ať tě znova vyšetří. Tak se neboj :)
Lipka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2178
4.4.04 15:02

Ahoj Evo,

ja taky chodila zhruba pred 3 lety na injekce, menstruace se ma dostavit tak do 10 dnů. Jen te chci trochu povzbudit, moje kamaradka taky mela podezreni, ze je tehulka, ale lekarka ji automaticky pichla injekci, ze se jedna o hormonalni poruchu, ale duvodem byl uhnizdeny fazolek :lol: dnes uz v podobe dvouleteho chlapecka :) takze neves hlavu, drzim pesticky, aby zatim vsim stal prcek! A ty dve carky na testiku, jsou prece jasny znameni :P

Radka + cvrcek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
120
4.4.04 17:34

Ahoj Evčo,
zkušenosti s injekcí na spuštění menstruace mám.Jmenuje se Agolutin a je to progesteron,což je hormon,který tělo ženy produkuje v druhé polovině menstr. cyklu. Progesteron se podílí i na udržení těhotenství.Pokud někdy žena v minulosti potratila,tak jí lékař naordinuje jako doplněk právě progesteron.Takže pokud jsi těhule,tak se ničeho neboj,protože tahle injekce miminku leda prospěje.
Když jsem tuto injekci dostala, tak se menstruace dostavila tak za 6-7 dní.
Poslední injekci jsem dostala také kvůli potvrzení nebo vyvrácení těhotenství a teď končím 17tt.
Přeji Ti ať se menstruace nedostastaví a ty nám můžeš vesele oznámit,že jsi těhule.Měj se hezky. Ilča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
ED
64
4.4.04 19:44

ahojky,

všem moc a moc děkuji za povzbudivá slova. opravdu jsem to moc potřebovala. dnes je to sedmý den od injekce a stále nic, tak pořád čekám a doufám.
jsem moc ráda, že je možné prostřednictvím internetu zmírnit své starosti, něco nového se dozvědět a vědět, že třeba nejsem sama s podobnými problémy (samozřejmě nikomu nepřeji nic špatného)

určitě ještě napíšu jak to dopadlo a kdyby ještě někoho něco napadlo, ráda si cokoli přečtu.

všem přeji hezký začátek pracovního týdne !!!!!!!

Eva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama