Těhotná ano, ne?

Anonymní
27.1.16 13:44

Těhotná anoo ne ?

Ahoj maminy sice už jednoho prcka mam ale asi sem ze cviku :D 30.1 bych měla dostat ms dělala jsem včera test a byl tam slabounkej duch včera ranno bolest hlavy a bylo mi špatně od žalůdku, a večer když jsem vlezla do lednice a ucejtila jídlo zvednul se mi žalůdek a málem sem letěla zvracet a mam takej ten bílej výtok co bejva v tehotenství co myslíte?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

31695
27.1.16 13:46

Když tam byl duch, tak asi těhotná jsi :nevim: nicméně ještě je to hodně čerstvý, stát se může cokoliv…ale držím palce, ať to dobře dopadne :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
zoy
1498
27.1.16 13:47

Udělej si test zítra ráno znovu a uvidíš. Můžeš taky poslat fotku testu, zda taky něco uvidíme. Jinak příznaky můžou být i vsugerované, ani u jednoho těhu mi nic nebylo, ale když jsem se o pár let dříve nechtěného těhu bála, tak jsem prozvracela celý den :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2989
27.1.16 13:47

Co si myslím? Že tady určitě mezi námi není žádný jasnovedec, takže počkej, jestli MS přijde a když ne, opakuj test. To je tady pořád dokola :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
zoy
1498
27.1.16 13:48

Samozřejmě pokud tam duch byl, tak nejspíš čerstvě těhu budeš, ale radovat se potichu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.1.16 13:49

No my jse ani nesnazime :D takže vsugerovany fakt ne kor když mam 2 letého syna

• Nahlásit
  • Citovat
1772
27.1.16 13:53

.

Příspěvek upraven 28.01.16 v 10:46

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2442
27.1.16 13:59

Myslím, že nejlepší detekce těhotenství se provádí přes internet. Kouknu z okna a vidím. Ani na gyndu bych nechodila, to je zbytečný. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
754
27.1.16 14:09

Vy se o prcka nesnazite, neplanujete ho a ctyri dny pred ms si delas tehotensky test? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.1.16 14:15

@soney no tak jelikož mi je divne a mam pocit jakkdy bych byla těhotná a navic jen tak když ucejtim jidlo zvedl se mi žalůdek asi není normální ;)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
27.1.16 14:16

@lucyb já se ptala na váš nazor ne to že sem dr nevolala ;)

• Nahlásit
  • Citovat
4657
27.1.16 14:26

Tak těhotná být můžeš, ale i nemusíš. Stále je tu šance to normálně dostaneš a na těhotenské příznaky je asi ještě brzy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2442
27.1.16 14:28

Bóže…a když vám tu teď někdo řekne, že jste v jináči, tak půjdete nakoupit výbavičku? Co třeba počkat, než se ms dostaví nebo ne a popř. udělat další test nebo si zajít na krev jako samoplátce? Některý věci se neuspěchají a už vůbec se nezjistí na internetu. My vám tady do dělohy nevidíme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
754
27.1.16 14:32
@Anonymní píše:
@soney no tak jelikož mi je divne a mam pocit jakkdy bych byla těhotná a navic jen tak když ucejtim jidlo zvedl se mi žalůdek asi není normální ;)

A vy se nechranite? :think:
Tak silne priznaky x dni pred ms jsou velmi nepravdepodobne, opravdu spise vsugerovane, ci viroza, unava, cokoliv… nicmene to nevylucuje, ze tehotna byt muzes… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.1.16 10:06

@soney ne nechranime ja mam na antikoncepci alergii a pritel kondom nesnese takže si musíme dávat pozor nvm krom toho že mi je furt blbe nic nepocituji kdy byh měla vyrozu tak to bych poznala todle je uplne něco jineho..jinak kdy bych to měla vsugerovany to si takynemyslim když o těhotenství nesnažime a jen tak z ničeho si to asi nevsugeruju

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama