Jak jste prožívaly těhotenství s vyšší váhou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.18 19:41
Těhotná s 90kg

Ahoj holky, tohle téma je spíše pro maminky, které na začátku těhotenství měli kolem 90kg, jsem z toho na nervy, snažila jsem se jíst zdravě a dát do normálu, ale bohužel, máme to v genech :,(. Kolik jste zhruba přibrali a kolik šlo po porodu dolů? A jak jste s takovou váhou prožívali těhotenství?

Přečtěte si článek: Přibírání v těhotenství: Kolik kilo je normálních?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Bábrdl
Generální žvanilka 22096 příspěvků 22.11.18 19:45
@Anonymní píše:
Ahoj holky, tohle téma je spíše pro maminky, které na začátku těhotenství měli kolem 90kg, jsem z toho na nervy, snažila jsem se jíst zdravě a dát do normálu, ale bohužel, máme to v genech :,(. Kolik jste zhruba přibrali a kolik šlo po porodu dolů? A jak jste s takovou váhou prožívali těhotenství?

Taky záleží, kolik měříš.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.18 19:47

@Bábrdl jsem menšího vzrůstu, mám nadváhu.

Náměsíčná
Závislačka 4189 příspěvků 22.11.18 19:50

Já to neřešila. Přibrala jsem 11kg. Dítě mělo 4kg z porodnice jsem šla s -7 zbytek do 3 měsíců.

VitaminC
Zasloužilá kecalka 707 příspěvků 22.11.18 19:51

Ja merim 180 cm, vazila jsem 88 kg, kdyz jsem otehotnela, na konci 97 kg. Ale pracovala jsem do konce sedmeho mesice a necpala jsem se. Z porodnice jsem odchazela s devadesati kily. Na konci sestinedeli 85 kg. Citila jsem se dobre.

TeSudička
Kecalka 349 příspěvků 22.11.18 19:51

Geny jsou vymluva… Ja otehotnela, kdyz jsem mela 85, koncila jsem 113, domu jsem prisla se 106 kilama. Dala jsem dolu pak behem kojeni 5 kilo. Pak zdravotni maler a 2 mesice v nemocnici pod kortikoidama- dalsich 8 nahore pul roku po operaci, kdyz jsem se dala trochu dohromady, tak jsem upravila jidlo a zacala jsem makat a potit krev- dneska mam 70kilo a chystam se tedka na poradnou zpevnovacku. V rodine jsou pri tele uplne vsichni, takze geny jsou opravdu jen vymluva :mavam:

Mirenka
Stálice 99 příspěvků 22.11.18 19:53

Nepribrala jsem, ale naopak jsem v těhotenství zhubla 8 kg. Začala jsem jist pravidelně a víc jsem si dávala pozor na to, co jím.

1mila2
Zasloužilá kecalka 578 příspěvků 22.11.18 19:58

Taky to mam v genech, ale hlavne zeru :lol: :lol: :lol:
Otehotnela jsem s 83kg (predtim jsem absolvovala hormonalni lecbu, kdy jsem pribrala asi 8kg za 3mesice), rodila jsem se 103kg. Na konci 6ti nedeli jsem mela asi 85kg, za dalsi 3mesice 83 a zase pozitivni test. Ted jsem ve 30tt a mam 102kg. Takze asi to na 110 tentokrat dotahnu :roll:
No a merim jen 167cm.

Pri navratu z porodnice jsem se citila hrozne, holka mela pres 3kg a ja nechala v porodnici sotva ty 3 :lol: ale pak jsem se hecla a celkem to dolu slo. Uz se tesim, na dalsi hubnuti :dance:

hesnom
Kecalka 285 příspěvků 22.11.18 20:03

Já jsem ve 4. měsíci. Otěhotněla jsem s 92,5, teď mám 94,4 … :) trošku jsem se styděla na ultrazvuku, kdy se mě zeptali před manželem. Jinak jsem před asi před rokem dost zhubla, měla jsem víc. Každopádně nikdo by mě netipoval na tuhle váhu. Doufám, že moc nenakynu a že to pak půjde dolů. Zatím je vše v pořádku :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.18 20:09

Já při výšce 176cm vážím 74kg a taky se bojím, že potom budu vypadat jak vepřice..

me-ow
Kecalka 143 příspěvků 22.11.18 20:09

Neřeš :) Mám vyšší váhu a jsem už v 6 měsíci :) Za celou dobu jsem přibrala jen 4,5 kg a to se nijak nehlídám jen teda jím pravidelněji a snažím se mít nějaký ten pohyb navíc :)
Jen teda jsem měla nepříjemnou zkušenost s poznámkou od doktora, jak jsem to vůbec mohla udělat, ale stalo se to jenom jednou. Co se týče testu na cukrovku, tak taky pohoda a vyšla jsem naprosto v pohodě :) Mimčo je zdravé a čilé a cítím jeho pohyby až až :D
Ale doufám, že po porodu toho půjde víc dolů a dostanu se na váhu kterou jsem měla na střední :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.18 20:16

Měřím 168 cm.Na začatku těhotenstvi jsem měla 89 kg.Přibrala jsem 8 kg.A domů přišla na původní váze.V obou těhotenstvích podobně.A v obou to bylo naprosto bez problémů :mrgreen: :srdce:

vertunka
Závislačka 4815 příspěvků 22.11.18 20:17
@Anonymní píše:
Já při výšce 176cm vážím 74kg a taky se bojím, že potom budu vypadat jak vepřice..

Prosimte jaká vepřice? To jsou snad normální míry ne? To není žádná nadváha.

marka123
Zasloužilá kecalka 594 příspěvků 22.11.18 20:20

Taky to mam v genech, s tim ze se pribira velmi snadno a dolu to jde velmi tezko a trva to dlouho. Prvni tehotenstvi 83 kg/173 cm rodila jsem s 104kg, hodne byla voda, byla jsem hrozne otekla,v porodnici jsem nechala 13kg, pak v 6tinedeli slo 1kilo dolu, kojeni se nezdarilo, takze samo uz nic a zbyvajicich 7 kilo jsem hodne tezce shazovala, druhe tehu opet s 83kg, rodit jsem sla se 100kg, v porodnici jsem nechala jen 7, ted jsem na 90 , nekojim, samo nejde opet nic, a musim se od ledna opet zacit hooodne snazit abych do leta zas tech 7 dala dolu

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.18 20:22

Ja mele nejakych 70 kilo poprve jsem otehotnela a pribrala 25kilo dolu to slo jen pomalu. Druhe tehu jsem zacinala s 85kilo pribrala jsem 10kilo treti tehu jsem mela 90 na zacatku a pribrala jsem jen osm. A pak se mi po par letech podarilo zhubnout na 70 to bylo super ale pak 4 tehu a opet mam 95 kilo a to je rok od porodu. Ale klid ve vsech tehu jsem se citila dobre ta vaha tam takovou roli nehrala. Jen to hubnuti po tom mi slo hooodne spatne :zed:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Bourala opilá. Policie potvrdila Dádě 2,5 promile za volantem a hrozí jí tři roky vězení

Je to černém na bílém. I když donedávna zpěvačka Dagmar Patrasová (62)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >