Telefon si sám zapíná data

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
6613
23.11.19 09:32

telefon si sám zapíná data

Syn má telefon s androidem a tak jednou týdně ( nepravidelně )se mu samy zapnou data, přesto že je na wifině, odečte se mu 19kč… až dokud mu to nesežere celý kredit. Nevíte co s tím? zakázání dat u operátora opravdu nechci. 100% vím že si to nezapl sám, když se to stalo včera tak jsem seděl vedle něho a viděl jsem to. V nastavení má nastaveno nepoužívat data pokud je na wifi… nějak nevím co s tím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
711
23.11.19 09:38

Jakou ma presnou znacku a model telefonu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1142
23.11.19 09:40

Tam stačí, chvilkový problém na wifině a přepne se to. Možnost je vypnout data v mobilu a zapínat je jen když je to potřeba. Jak je starý, potřebuje data mimo domov?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60183
23.11.19 09:41

A co doma data vypnout??
Asi vypadava wifi signál?? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
a12
50356
23.11.19 09:45

Taky by me to docela zajimalo.. Priteli se zapinaj samy data kazdej den ve stejnou hodinou a taky nevi co s tim.. Několikrát mu to odecetlo taky asi dvacku, tak zakazal data a uz se mu to teda samo nespousti, ale kazdy den v tu hodinu mu přijde smska, ze se chce pripojit k internetu :nevim:
Nejdriv jsme si mysleli, jestli mu tam syn nestahnul s nakou hrou nebo neco :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
711
23.11.19 09:46

V nastaveni androidu by melo byt neco jak ignorovat slaby wifi signal. Nekdy je vykyv ve wifi a tel. To automaticky prepne na data pokud date v nastaveni „inteligentni wifi prepinac“ tak se zapnou data automaticky jen pokud bude telefon zcela mimo wifi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10862
23.11.19 09:58

Budtov nastaveni telefonu vypnout prepinani mezi wifi a daty. Nebo nema objednany nejaky denni balicek dat u operatora?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
663
23.11.19 12:01

@jakanas Šla jsem do prodejny ke svému operátorovi, kde jsem jim to oznámila a oni mi udělali reklamaci a řekli kód, který musím poslat a tím jsem zablokovala internet a už se mi to nestává a využívám jen doma wifi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
a12
50356
23.11.19 12:26
@bobda píše:
@jakanas Šla jsem do prodejny ke svému operátorovi, kde jsem jim to oznámila a oni mi udělali reklamaci a řekli kód, který musím poslat a tím jsem zablokovala internet a už se mi to nestává a využívám jen doma wifi

Jakoze nemuzes na data ikdybys chtěla, jo? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
663
23.11.19 12:44

@a12
Mám je deaktivovany a pak mám kód jinej, kde si je zase můžu aktivovat. Kdybych si je nedeaktivovala, tak by se mi mobil pořád sám připojoval k internetu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6613
24.11.19 11:40
@Elzaaa píše:
Jakou ma presnou znacku a model telefonu?
žena má samsung s7 a syn redmi m1901f7g dělá to oběma.

Já mám sony, stejné appky jako žena a funguje mi to normálně. Joo a na starším microsoft telefonu s windowsama to dělá taky i když tam nic nahrátého není. :nevim:

žena si nechala data zablokovat, což je blbé. U syna to udělat nechci, jezdí na zápasy, autobusem do školy atd a potřebuju aby měl tu možnost podívat se třeba na idos, mapy atd. Ne vše funguje offline

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6613
24.11.19 11:41
@Petra Z píše:
A co doma data vypnout??
Asi vypadava wifi signál?? :nevim:

data jsou v telefonu vypnutá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6613
24.11.19 11:43

Osobně si myslím že to dělá nějaká aplikace která si prostě vynutí připojení, jenže nevím jak zjistit která to dělá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6613
25.11.19 16:01

Tak jo na jiném fóru mi poradili vypnout 4G a povolit jen 3G. Nastaveno a zatím to nic nestrhlo. Tak uvidíme snad už to bude vyřešené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat