Reklama

Telefon Xiaomi Redmi 3S

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lucik2011
Ukecaná baba ;) 1295 příspěvků 2 inzeráty 21.12.16 12:30
Telefon Xiaomi Redmi 3S

Máte někdo tento telefon, jak jste s ním spokojení? Díky za recenze

Reklama

Reakce:

Havran007
Ukecaná baba ;) 1870 příspěvků 21.12.16 12:56

Měl jsem Aligator S5500, což je kvalitativně horší než Xiomi a byl jsem s ním spokojený. Předním jsem měl Acer (možná to byl Asus) a ten byl tak pomalý, že jsem ho rozbil údery o volant, když jsem chtěl, ať mi konečně ukáže kam mám jet. Teď mám Hyundai (hnůjdaj) a ten je taky děsný. Takže nebál bych se jít do Xiomiho, záleží co od mobilu chceš.

koziskova
Kecalka 178 příspěvků 21.12.16 13:08

Ja mam od poloviny cervna redmi note 3 32GB, coz by mel byt hodne podobny mobil a jsem naprosto spokojena, ani jednou jsem zatim nelitovala koupe. A to se radim k velmi narocnym uzivatelum, kteri telefon opravdu vyuzivaji na vetsinu funkci, ktere nabizi.

Lychee13
Závislačka 3036 příspěvků 21.12.16 13:59

Chlap ho má a je moc spokojený.

Jitulinaja
Kecalka 355 příspěvků 21.12.16 15:37

Mám asi dva měsíce a nelituji. Dělá nádherné fotky a výdrž baterie luxus.

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.16 15:41

To bude asi to co mám já, vím že mám redmi. Je super miluji tu baterku, s fotakem si nějak nerozumím, ale to asi bude rukama, imho jsem něco nastavila. Je kovový, přežil už dva pády na beton a dokonce to nikdy nezasáhlo displej. Neseka se, za mě super

malaloui
Kecalka 327 příspěvků 21.12.16 16:31

Mám starší model (Xiaomi redmi note) a naprostá spokojenost i po roce a půl. :palec:

Liliana08
Zasloužilá kecalka 587 příspěvků 21.12.16 16:47

Mám ho a jsem spokojená. Vypadá hezky, už mi párkrát spadl a nic se mu nestalo. Další plus je dobrá baterka, takže narozdíl od předchozího telefonu nemusím nabíjet každý den. Foťák není špatný, ale ten nijak odborně posoudit nedokážu. Za tu cenu určitě dopuručuju :)

ježibaba123
Kecalka 263 příspěvků 21.12.16 20:30

Mám ho teď nově asi týden a naprostá spokojenost :pankac:

lucik2011
Ukecaná baba ;) 1295 příspěvků 2 inzeráty 25.12.16 19:14

Tak jsem telefon dostala pod stromek, udělala pár fotek, ale nejde mi fotka dát jako tapeta na telefon. Píše mi to, že obrázek nelze načíst. Nevíte čím to je a jak to nastavit? Díky

ježibaba123
Kecalka 263 příspěvků 25.12.16 19:55

@lucik2011 jdi do souboru, tam bys měla mít fotky, klikni na určenou fotku, pak dole na „více“a rozklikneš tam nabídku, snad ti to půjde

lucik2011
Ukecaná baba ;) 1295 příspěvků 2 inzeráty 27.12.16 13:16

Dá se na tomto telefonu nastavit jiné vyzvánění u různých osob? Nebo třeba u každého jiná písnička? U starého telefonu jsem to tak měla. Díky

ježibaba123
Kecalka 263 příspěvků 27.12.16 18:55

@lucik2011 ano,jde to

lucik2011
Ukecaná baba ;) 1295 příspěvků 2 inzeráty 28.12.16 08:36

@ježibaba123 můžu poprosit o nějaký stručný návod? zatím jsem na to nepřišla, díky

ježibaba123
Kecalka 263 příspěvků 28.12.16 10:24

@lucik2011 klikneš na kontakt, ke kterému chceš přiřadit melodii, je tam kolonka výchozí vyzvánění, to rozklikneš, objeví se ti nabídka vyzvánění co je v mobilu, dole v pravo je zelené kolečko se znaminkem +,na to ťukneš a rozbalí se ti nabídka z paměťového karty, pokud ji tam máš a pak už jen vybereš a dáš OK.Snad to pochopíš, když tak napiš. :mavam:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama