Tělo po druhém dítěti

Anonymní
1.6.16 12:04

Telo po druhem diteti

Hezky den, píšu anonymně kvůli těhotenství, které zatím nechci nikde ventilovat. Soucasne jsou v podobném tt i moje dve blízké kamaradky a vsechny čekáme druhé. Necham stranou veci typu nejsulezitejsi je zdravé dite atd.,ale zajima me jak dopadly vaše těla po druhem porodu.Po prvním, pokud nema nekdo nadváhu, to bricho proste zmizí, ale co po druhem? Budu mít vak, protoze břicho bude vetsi? Kdyz jsem prvně nemela strie, nebudou i ted? Panev se mi nerozjede, budu mít cř jako poprvé (ze stejných zdravotních dubodu),ale co jizva-zase ji rozrezou? Chápu, zr nekdo s nadváhou tohle neřeší, ale pokud mate postavu vydřenou a prima, asi si dokážete představit, ze x let byt nespokojený sám se sebou neni nic moc…

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

2202
1.6.16 12:08

Nadváhu teda mám…ale u prvního i druhého jsem přibrala stejně, po druhém porodu jsem měla břicho menší, než po prvním, strie se mi neudělaly ani v jednom těhotenství…CŘ jsem neměla, takže to nevím. Hubnu a „dřu“ až teď, když je i druhý kluk větší protože já jsem nepřibrala moc v těhotenství, ale spíše potom při kojení a tom frmolu kolem děcek…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
zoy
1498
1.6.16 12:10

U druhého těhotenství se mi udělala jedna strie okolo pupíku, poprvé nic. Je třeba říci, že druhé dítě bylo o kilo těžší a to břicho bylo prostě větší, ale být to tak nemusí. Teď čekám každým dnem třetí a žádnou novou strii nemám, bříško velikostně podobné prvnímu. Po druhém těhotenství mi zůstalo navíc 5kg, což nebyla při původní váze žádná tragédie, po tomhle se chystám shodit na původní váhu před těhotenstvími, tak jsem zvědavá, jak to půjde. Jizva u sekce se řeže pokud možno ve stejném místě jako poprvé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4853
1.6.16 12:18

Aha, takže holky s nadváhou můžou mít místo břicha pytel a plno strií, protože je to stejně jedno. A taky se asi nemůžou cítit se sebou spokojené a po porodu litovat změn na své postavě, protože ji prostě stejně nemají super, tak co, že? A mimochodem, to břicho se vrátí do původního stavu i když má ženská nadváhu. Nadváha neznamená, že má břicho jak v 9 měsíci.
Jo, jizva se při 2. SC řeže ve stejném místě. Ale to asi tvůj nejmenší problém. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.6.16 12:20

Diky, holky. Nerikam, ze me tyhle myšlenky trápí od zjištění těhotenství, to vubec ne, ale cas od casu to na me padne.Taky to neni zadne povrchní rozhodování „nemít druhe, aby mi nezkazilo postavu“,takze předpokládám, ze neni špatne myslet i na sebe. V současné době mam mini bricho (18tt),ale to kvůli stavbe těla, jsem vysoka a dite ma dost místa. Jinak pro představu před druhým těhotenstvím jsem mela postavu asi jako Verešová (bez těch silikonu ovšem),i výšku mame podobnou-jsem teda o neco vyšší. Mohlo by mi byt útěchou, ze některé „slavné“ matky vypadají skvěle i po čtyřech detech, ale ne spis zajímají normalni ženy. O Krainove si mužu myslet, zr ve čtyřiceti po dvou detech super, ale taky muze mít za sebou plno zákroku na te klinice co propaguje…

• Citovat
  • Upravit
2303
1.6.16 12:21

Zatím nemůžu říct, jak to bude po porodu, protože mám termín v sobotu, ale postřehy doposud - strie jsem neměla ani v jednom těhotenství, u druhého jsem teď přibrala méně (12 místo 14 kil), jen se mi více roztáhla pánev… a všechny kila mi šly opět do břicha, trochu zadek, takže očekávám podobný průběh hubnutí po porodu jako u prvního (to jsem měla cestou z porodnice 6 kilo nahoře a po půl roce 3 kila a po 9. měsících na své váze, pak ještě míň). Zase známá měla přírůstek váhy 13 kilo a přinesla si z porodnice 8kg, které nemohla ani za nic dostat dolů, takže je to strašně individuální. Ale já cvičila, málo a dlouhodobě hubla, takže to má taky vliv.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5413

Po dvou dětech břicho placaté, nedělám pro to teda nic :oops: Strie 0. Je to ale dáno asi geneticky, jsme hubená rodina, teď vážím 50 kg při 170 cm. Kila byla pokaždé pryč do půl roku, naopak pak jsem šla celkem do podváhy, ale opravdu hodně jsem kojila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14502

A mě by zajímalo, jak budu vypadat po třetím těhotenství :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.6.16 12:22

@Elenloth myslim,ze to vubec nechapes.

• Citovat
  • Upravit
5729
1.6.16 12:23

Když budeš cvičit a starat se o sebe nadále, budeš vypadat pořád stejně. Aspoň já o tak mám i po 3. dítěti. 3× týdně posilovna, rozumný jídelníček, ale žádné extra omezování. Strie a elasticita kůže je věc spíš geneticky daná, takže by se to asi ve 2. těhot. změnit nemělo. Jediná věc co se mi nelíbí, jsou prsa. S tím prostě nic neudělám, pokud nechci pod kudlu. A to nechci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
55079
1.6.16 12:24

S postavou hodně záleží na genetických dispozicích. Někomu se postava změní hned po prvním dítěti, jiná bude i po hodně dětech vypadat stejně jako za bezdětna :nevim: Pokud si zvyklá dřít a cvičit, tak se určitě dá vrátit na původní postavu.
Sama jsem ten druhý případ. Po předposledním dítku se mi trošku roztáhla pánev, zůstala i nějaká váha navíc (bylo to jenom k dobru) a začala jsem cvičit na zpevnění těla a břicha, po posledním cvičím celý školní rok. Váhu jsem si držela hodně dlouho svoji, i když jsem v těhotenstvích přibrala 12-17kg. Nikoho nenapadne, že bych mohla mít víc dětí.
Strie se mi udělali mimo těhotenství, v těhotenství spíš až po porodu a ne nijak výrazné a velké.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16600
1.6.16 12:27

Ahoj, v prvním těhotenství jsem přibrala jen 8kg, břicho docela normál. Žádné strie (ale ty my v rodině nemáme, asi je to genetické). Porod císařem kvůli KP. Břicho zmizelo docela rychle, dokonce jsem kvůli častému kojení hubla až moc. V druhém těhotenství jsem přibrala 11kg, ale břicho bylo obří, zase ale bez strií. Porod opět císařem kvůli infekci. Ještě rok po porodu jsem ale vypadala jak v 6. měsíci, nechtělo to splasknout. Nakonec se ukázalo, že mám dost velký rozestup břišních svalů, proto jsem nehubla břicho, ač jsem jinak hubená. Momentálně to řeším cvičením Tupler technikou a po měsíci a půl se to konečně začalo zmenšovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
256

Ahoj holky posílam vam fotku moji sestry po třech dětech se vzkazem,, když se chce tak to jde,, :palec: :palec: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8115

Já po druhém porodu vypadal lip jak pred prvním těhotenstvím :oops:, a to to nemám nijak vydrene, brisko se vrátilo do původního ( i lepšího ) stavu, strie jsem neměla ani u jednoho těhotenství, já jsem ale od přírody drobná a pribrála jsem poprvé 10 a podruhé 7 kg. Ale každá jsme jiná

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.6.16 12:28
@Anonymní píše:
@Elenloth myslim,ze to vubec nechapes.

Obávám se, že to chápe až moc dobře…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...