Reklama

Tělo po porodu

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pavel.Tayler
Povídálka 28 příspěvků 07.04.18 13:11
Tělo po porodu

Ahoj holky, jsem 2 měsíce po porodu a vypadám strašně. :,( Zůstali mi strie na stehnech a zadečku a po porodu se objevili i na bříšku. :( Zhubla jsem teda ještě o 6kg víc něž jsem nabrala v těhotenství takže jsem jak kostra. Nejvíc co mě trápí jsou má prsa..Již nekojím a prsa mám jak vyfouklý balonek.. :,( Jak jste na tom vy po kojení a jak se vám to dalo zase dohromady ty prsa?. Děkuji za odpovědi. :(

Reklama

Reakce:

Pipet
Generální žvanilka 24069 příspěvků 07.04.18 13:23

Tak strie už nezmizí, ale vyblednou…
Prsa se určitě ještě trochu spraví, dej jim čas. A asi hodně udělalo i to zhubnutí, prsa jsou tuk :nevim:

snažilka maminka
Ukecaná baba ;) 1147 příspěvků 07.04.18 13:23

@Pavel.Tayler myslím že s prsy toho moc neuděláš záleží jak vypadáš ale jestli jsi fakt hodně hubená tak by to chtělo probrat a nějaké posilovací cviky na prsa.
Ale nepočítej že budou zas někdy jako před tím :?.
Já mám zas opačný problem po první která má 5 let mám ještě pořád 10 kg na hoře a po druhé co má 15 měsíců tak ještě cca kilo.
To že mám kila na hoře snad není taková hrůza jako ta vygajdana kůže na břiše spadly zadek a strie jak ty píšeš mám úplně všude už po první dceři :? Prsa stehna boky břich :poblion: hnus.
Ale časem ti vyblednou teď je máš určitě ještě hodně vidět ;)

Verun83
Echt Kelišová 8606 příspěvků 33 inzerátů 07.04.18 13:25

Mazat a masirovat kuzi, zkus doplnit kolagen, treba collalloc, je kvalitni a vysoke davky. kuze se trochu spravi. No a prsa se proste po kojeni zmeni. Pevne jako pred detmi uz nebudou :(

Pavel.Tayler
Povídálka 28 příspěvků 07.04.18 13:36

Tak děkuji, zkusím nějaké ty cviky a uvidíme. :think:

snažilka maminka
Ukecaná baba ;) 1147 příspěvků 07.04.18 13:38

@Pavel.Tayler ale nečekej že je budeš mít jako dřív to už po kojení je snad až nemožné :roll: bohužel :?

PaniBovaryovaaa
Kecalka 246 příspěvků 07.04.18 13:44

No, někdo má smůlu a už po jednom porodu vypada otřesné (a už to nikdy nesprávi),jiná porodí 3×,4× a je i tak kost (Fox, Pestova, Vodianova, bývala žena Eddie Murohyho apod).Kazdopadne po 2 měsících je brzo na závěry, to spis tak po roce. Jinak já byla vždy stihla a vysoka, malé prsa, takze i po dvou letech kojení jsou prsa jako predtim, tělo jak před porodem, tak nezoufej, možné je všechno, každopádně 2mes od porodu jsem si taky myslela, že nikdy už nebudu vypadat jak před těhotenstvím.

Luca82
Zasloužilá kecalka 979 příspěvků 07.04.18 14:23

Nepanikařit! Po prvnim porodu jsem nosila jeste 11 mesicu tehotenske obleceni :oops:. Nabrala jsem 23 kilo. Tehdy jsem potkala kolegyni z prace, ktera byla po porodu 2 mesice a vypadala tak skvele, ze jsem to doma obrecela.
Rikala jsem si, ze uz nikdy nebudu vypadat,,normal­ne,,. Fakt to byla hruza. Vaha sla dolu az po ukonceni kojeni a kdyz jsem se dala trosku do kupy, zjistila jsem, ze jsem po druhé tehotna. U druheho jsem nabrala,,jen,, 13 kg. A zase jsem po dobu kojeni nesundala vubec nic. Kojila jsem 2 roky, takze i s tehotenstvim pri 2 detech jsem byla asi 4 roky vcelku jako almara. No co uz.
A tady foto z lonskeho podzimu…
Hodne se da upravit cvicenim, jidlem. Az na ta prsa no a hubnuti je na to asi to nejhorsi :roll:
Ale zase prsa se davaji dohromady tak rok po ukonceni kojeni. Takze bych neklesala na mysli ;)

Ice79
Závislačka 2570 příspěvků 07.04.18 14:54
@snažilka maminka píše:
@Pavel.Tayler ale nečekej že je budeš mít jako dřív to už po kojení je snad až nemožné :roll: bohužel :?

Neřekla bych, že je to pravidlo. Já obě děti kojila 2 roky a prsa pořád pevné jako kdysi.

Ice79
Závislačka 2570 příspěvků 07.04.18 14:56

Mě spíš tedy zajímá, proč jsi přestala kojit 2měs. miminko. :roll:

Vladimirovna
Zasloužilá kecalka 584 příspěvků 07.04.18 15:00

@Luca82 krásná postava! :srdce:

Lucius08
Zasloužilá kecalka 610 příspěvků 07.04.18 15:03

Každá má jinou kůži a tak… Já třeba měla vždy krásné pevné dvojky, trojky. U prvního dítka jsem nemohla sehnat podprsenku jak jsem kojila a bradavky opravdu obří (víc jak 7cm) hrůza prostě. Po dokojeni mi zůstali psí uši. Nemám pocit, že by se to zlepšilo, nebo chtělo lepšit, teď mám druhé, zase kojim, a dokojim, počkám chvíli a jdu na nějaký zákrok, prsům si myslím nepomůže absolutně nic. Strie vyblednou, a postavu si zpevnis ale chce to čas a trpělivost :) hlavně hodně pít! Mazat a masírovat, nějaké kofeinove zábaly… Hlavu vzhůru :kytka:

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 673 příspěvků 07.04.18 20:41

@Pavel.Tayler Postava po porodu se časem (samozřejmě za pomoci cvičení) vrátila do původního stavu, zůstala mi jen širší pánev. Ale prsa, ta se mi už nespravila. Chci mít víc dětí, teď jsem těhotná podruhé, tak si říkám, že až odrodím ten počet dětí, který si přeju, tak si je nechám upravit někde na plastice (nechci silikon, jen modelovat do původní předporodní podoby).

snažilka maminka
Ukecaná baba ;) 1147 příspěvků 08.04.18 15:17

@Ice79 každému není přáno aby kojil 2 roky ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama