Temu a vrácení zboží

Napsat příspěvek
Velikost písma:
6
26.8.25 06:06

Jen nápad - pokud nemáte doma tiskárnu, můžete si stále poslat danej štítek poslat na email nějakého copy centra a požádat, ať vám to vytisknou..? pravděpodobně by to měli udělat (štítky stojej reálně tak 3kč za A4 je nákupní cena).. s nějakou přirážkou, takže do 50kč s prací..jen nápad, kdyby tohle téma někdo řešil a nenapadlo ho to..

Popřípadě to lze vytisknout na klasickej A4 zmenšené prostě na klasickej papír (takže to bude na 1/4 A4, tedy A6), vystřihnout a přelepit to izolepou.. to občas dělám taky a funguje to bez problému.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10
20.10.25 09:32

Temu je *****, nenakupujte tam nic

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Aktuálně na Instagramu

Revoluce v medicíně? Japonským vědcům se podařilo odstranit chromozom, který způsobuje Downův syndrom. Zjistěte jak!