Tesco dorty a zákusky

9410
23.9.19 11:57

Tesco dorty a zákusky

Ahoj, můžete mi doporučit, který dort, event. i zákusek, vám chutnal? děkuji.

zde tesco dorty:
https://nakup.itesco.cz/…akusky/dorty

a zde tesco zákusky:
https://nakup.itesco.cz/…usky/zakusky

děkuji.

Uvítám i konkretní, při nejhorším i méně konkrétní, typy na dorty, příp. zákusky, ze kterých lze jakoby složit dort. A to i z jiných supermarketu a obch. centerch.

Potřebuji, aby to bylo levný, přiměřeně dobrý a to je tak asi vše. uvažovala jsem o Krtkově dortu z instantu, ale nikdy jsem ho nedělala a bojím se, že ho udělám v tý rychlosti hnusnej, spálenej a tak (i když jinak peču i složitější dorty a to dost obstojně).

PS. netušíte, kolik má takový to kolo od třeba třípatrovýho dortu, to spodní, kolik to na něm a kolik to nejvyšší? Myslím průměr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15318
23.9.19 12:10

Nekoupila bych nic vzdit je to umely blivajs.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14638
23.9.19 12:15

@tasa když už bych potřebovala na rychlo dort, tak bych koupila medovník a potáhla ho potahovkou či jen polila rozpuštěnou čokoládou (čokoládovou polevou).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1073
23.9.19 12:15

...

Z mé zkušenosti medovník vždycky každému chutnal. Zrovna včera jsme ho měli. Takže bych na tvém místě šáhnul po něm.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21545
23.9.19 12:19

@tasa

Já ty dorty v podstatě nejím, ale co mi chutnalo, tak byl jahodový řez z Globusu.
Byl tam i malinový a lesní ovoce.
A bylo to tam i jako dort, tak asi bych koupila toto… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10433
23.9.19 12:21
@jahuhudka píše:
Nekoupila bych nic vzdit je to umely blivajs.
:mrgreen: :mrgreen: přijedou narychlo hosté a uvítá je prázdný stůl, jen aby nejedli umělý blivajz, jo může jít někam do starého sadu nasbírat červivá jablka, ty budou eko-bio :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2111
23.9.19 12:24

Krtkův dort z krabice zvládla dcera v deseti letech za asistence čtyřleté. Snad ani nejde zkazit.
Tady v budově Kauflandu má obchod pekárna s cukrárnou a mívají i celé dorty. Měla jsem ho jednou a byl ok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1267
23.9.19 12:28

Vzala bych ten medovník, když už… jinak na tom krtkově dortu z krabice fakt není vůbec nic, naposledy jsem ho pekla mužovi týden před porodem, protože jsem se na nic inteligentnejsiho nezmohla :mrgreen: do testa přidáš snad jen trochu vody a vajíčko, zamichas, das pect… jestli se bojíš, že to spalis, tak u toho proste těch 30 minut stůj a kontroluj… spejli poznáš, ze už je upeceny, nebude se ti na ni lepit těsto… vydlabes, naskladas banány, umixujes si šlehačku, přidáš ztuzovac, coko kousky, nalejes na dort, posypes zbytkem těsta a je to. Otázka čisté práce snad ani ne hodinka. Já se styděla, ze hostím na narozeninové oslavě dortem z krabice, ale zklidil úspěch :mrgreen:
Takže bych se toho nebála, ale chápu… pak bych šahla po tom medovniku.
Ty dvě firmy, které mají v nabídce, jsou obě mám pocit dost podprůměrný…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
9927
23.9.19 12:28

Hele levnejma zákuskama z Tesca plnejch margarínu a kdoví čeho bych vcelku pohrdla a fakt mi nechutná ani medovník. Spoustě lidem ovšem chutná

Koupila bych v tescu piškotovej korpus a udělala jednoduchej tvarohovej krém a hodila na to ovoce - třeba hroznové víno je s tím dobré.

Nebo bych koupilu vaničku dobré zmrzliny, ovoce, různé posypky a oříšky a šlehačku a nechala hosty ať si sestaví vlastní zmrzlinový pohár.

Příspěvek upraven 23.09.19 v 12:32

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
9927
23.9.19 12:31

Ale pokud se ti blíží nějaká přepadová neohlášená návštěva, co se ti fakt nehodí, tak nemaj nárok na víc než kafe a sušenky!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26776
23.9.19 12:33

Tesco dorty nevím ale hotovy glóbus dorty jsou hnus. To radši něco rychlého upéct.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15318
23.9.19 12:35
@stinga píše: :mrgreen: :mrgreen: přijedou narychlo hosté a uvítá je prázdný stůl, jen aby nejedli umělý blivajz, jo může jít někam do starého sadu nasbírat červivá jablka, ty budou eko-bio :lol:

Upect napr. roladu nebompiskotovy dort zvladne i dite do 60 minut. Byt navsteva tak by to pro mne bylo jako prazdny stul :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.9.19 12:39

V tescu z. nejsou dobrý, ani ten medovník pro jednoho. Fakt na stůl nee.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
400
23.9.19 12:43

Já bych tomu nikdy nevěřila, ale babi koupila mražený malinový z Kauflandu za dvě stovky. A je to luxus.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
545
23.9.19 12:43

Koupila bych Marlenku, ta mi chutná víc než medovník, mají dva druhy. Nebo jak už tady psali, koupit korpus a na něj nějaký rychlý krém, ovoce, želatinu - to je rychlé. Nebo tiramisu do misek, piškoty na menší kousky, aby to rychleji proleželo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama