Test na chlamýdie

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1824
8.6.11 18:16

Test na chlamýdie

Ahojte,

chcela by som sa opytat,ci sa robi pred zahajenim IVF vzdy aj test na chlamydie , ak ano,tak u obidvoch partnerov?
Dakujem za kazdu radu
Ivana

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8743
8.6.11 18:54

ahojky, nas ceka prvni IVF a budeme mit test na chlamydie oba. musi to byt. testuji se pohlavne prenosne nemoci u obu partneru+zloutenky z krve a chlamydie z moci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56917
8.6.11 20:12

Ano, je to jeden z nejzákladnějších testů při léčbě neplodnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1824
8.6.11 20:42

Dakujem za odpoved:o)

Absolvovali sme krvne testy pred mesicom a pol a vsetko bolo ok a dnes bol manzel na urologii a tam mu Dr. povedal ,ze ma podozrenie na chlamydie zo vzorky mocu…,/co mu potvrdia za cca 10 dni/ a ja mam zajtra zacat stimulovat na IVF- nativ a teraz neviem,co mam urobit…

Keby sa chlamydie u manzela potvrdili,tak ich mam aj ja, prosim, poradte,co by ste urobili? Mam zavolat svojmu Dr. a spytat sa,co dalej?

Ak sa nepotvrdia, tak " stratim" 3 mesiace…nas Dr. IVF v lete nerobi pre malu uspesnost…
Este jedna ot. ako ich mohol dostat,ked vylucujem to, ze by ma podviedol? Preco ich krv neukazala a moc ano? Nie je krv smerodatnejsia?
Dakujem
Ivana

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56917
8.6.11 20:59

Já bych spíš tipla, že pokud je neměl před měsícem, nebude je mít ani teď a bude to jiný problém. Každopádně dr. v CARu bych o tom podezření řekla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1824
8.6.11 21:04

Ugluk: dakujem, zajtra zavolam Dr.,ale obavam sa ,ze to stopne…:o((((

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56917
8.6.11 21:10

Moc držím palce!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1824
8.6.11 21:29

dakujem, si velmi mila :palec:

ale tusim,ako to dopadne :cry:
a ja som sa uz „nastavila“ na stimulaciu.....
a cas bezi …no nic to,su aj horsie veci…,len mi je to luto…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56917
8.6.11 21:46

Pak poreferuj! Opravdu myslím, že to bude OK.
Ale tuším, jak se cítíš, mně kdysi téměř stopli IVF kvůli zvýšeným protilátkám na toxoplazmózu, kontrolní testy se dodělávaly za pět dvanáct a přesně jak tobě - bylo to před dvěma rokama v červnu a hrozilo, že při odsunu se to celé posune až po prázdninách, o tři měsíce…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8743
9.6.11 08:57

Anavi, pokud si dobre pamatuji ze skoly, Chlamydie se prenasi sexualnimi praktikami-nemusi to byt ale jen styk a kapenkovou infekci. ale ucili jsme se, ze pokud je to kapenkou, jsou priznaky spise chripkoveho typu, bolesti bricha atd. takze nevim, jak by mohla vyjit tvemu muzi z moci. kazdopadne odebiraji to z moci, protoze ona prave zpusobuje i urologicke obtize a neplodnost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8743
9.6.11 08:58

a jinak devcata, ja mam jit na ET zacatkem srpna, takze jste me s tou neuspesnosti trochu rozhodily, co na tom je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56917
9.6.11 09:27

Térouš, jako s neúspěšností ve vztahu k chlamýdiím? Nebo obecně? Já furt říkám, ze mě ať si lidi příklad neberou, já vyvažuju všecky ty statistiky úspěšnosti směrem k normálu a ostatním kolem mě to pak klapne :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8743
9.6.11 09:40

úspěšnost vůči prázdninám a teplému počasí nejspíš. ja jsem z toho vyklepana uz tak. z tech procedur atd. je toho moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56917
9.6.11 09:45

Tak zase před tím můžeš pořádně zrelaxovat, zajet aspoň na pár dní na dovolenou, potom se dá chodit na výlety, válet se u vody… furt lepší než být doma zalezlá a užírat se, zda to klaplo :wink: Já absolvovala IVF v květnu, červnu, říjnu a listopadu a zásadní rozdíl nevidím, opravdu jen v tom, že v létě je nějak víc co dělat a pořádně zaměstnat hlavu :-) Jinak se vždycky v závislosti na ročním období vyštrachala nějaká statistika, proč je to zrovna teďka nejlepší :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1824
9.6.11 12:09

Ahojte,
tak nie som o nic mudrejsia.....
Volala som svojmu Dr. a on povedal,ze to necha na mna,nech sa rozhodnem,ale ze on nevidi dovod,preco to odkladat na sept.,ale ze ak mam z toho zly pocit,tak to mam odlozit…
A toto povie Dr. max. nerozhodnemu cloveku… :roll:
Jedine,co vravel,ze ak ich manzel ma,tak urcite nie od posledneho mesiaca,ale ze ich musi mat uz dlhsie…
Co by ste urobili??????
Ivana

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat