Test na pohlavi miminka intelligender mate zkusenost???

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
JANIIICKA
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.10 13:12
test na pohlavi miminka intelligender mate zkusenost???

ahoj holky mate nektera zkusenost s testem na pohlavi stoji asi 1200kc ja si ho delala ale nvim zda ve spravny cas ten den jsem prodelala zlucnikovy zachvat a mela jsem v moci zluc,barvivo oranzova barvicka takze me to asi zkreslilo nebo fakt cekame treti holcinu,ale pote ten test byl zas jak na kluka do tmava tak ja nevim mate zkusenost,? :nevim: :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Bojko
Kecalka 197 příspěvků 04.10.10 13:35

ahoj, s testem zkušenosti nemám, ale vždycky sem si to počítala. Po 7 letech od mého a manželova narození. Jako prý se mění po 7 letech krev a kdo má mladší, tak mimi je takového pohlaví. Je to asi taková „pověra“, ale mě to 3× vyšlo i u ostatních, co jsme jen tak z legrace počítali.

Digi
Ukecaná baba ;) 2452 příspěvků 04.10.10 13:41

Ahoj snad se ti někdo ozve, ale prý moc nevychází :evil:

Hanka1
Neúnavná pisatelka 15560 příspěvků 04.10.10 13:44

Kamaradka si ho nechala poslat, vysel ji kluk a ma holku, takze ja bych tomu neverila a ty prachy radsi pouzila na 3D/4D ultrazvuk.

maminka122010
Stálice 60 příspěvků 04.10.10 13:44

S tou krví na tom asi něco bude, mě to tak vyšlo :-) Teda spíš jsem myslela, že to bude holka, je mi 28 - takže bych krev už měla mít vyměněnou, ale asi teda ještě ne, asi má mladší krev taťulda, protože čekám kluka :srdce: :-)

JANIIICKA
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.10 13:52

bojko jak po 7letech to nejak nechapu no…jako ze kdyz ja jsem mladsi ze manzel tak se to pocita jako ze me??nebo jak mame dve holky po 2 letech a strasi je skoro 5 takze me to vysvetli dekuji :oops: :roll: :nevim:

Denisa84
Stálice 75 příspěvků 04.10.10 13:53

Na testy se vykašli. Já si ho taky dělala a ukázalo mi to holku, a mám kluka. A při druhém těhotenství jsme to počítali podle krve a měla to být taky holka, a narodil se mi druhý kluk. Počkej pár týdnů a oni ti to podle ultrazvuku poví s jistotou a nic to nestojí. Jen člověk musí tu zvědavost vydržet :wink:

silvik.sk
Echt Kelišová 9819 příspěvků 04.10.10 14:05

Na testy a všelijaké výpočty sa vykašlite. Mne podľa čínského kalendára, výpočtu krve a ja neviem podľa čoho ešte vyšiel zakaždým kluk a mám holku :lol:

Monika79
Zasloužilá kecalka 633 příspěvků 04.10.10 14:08

Ahojky u nás v místnosti porodu jsme si test koupily tři holky. Všem třem nám vyšel jasnej kluk. Sice ještě nemáme ani jedna po porodu, ale všechny tři už máme mnohokrát z utz potvrzené, že čekáme holčičku a to i z velkých utz a od různých doktorů. Každá asi od tří.
Takže moje rada zní, rozhodně nekupovat, je to podle nás podvod! Já už třetí dítě sice neplánuju, ale i kdybych otěhotněla, už nikdy bych si ho nekoupila.

Bojko
Kecalka 197 příspěvků 04.10.10 14:09

no k roku narození přičítáš pořád 7 jak k tvému, tak k manželovýmu. a když ti vyjde např. 2009 a u manži 2010, tak on má mladší tudíž asi bujnější a byl by to kluk.

Míša8808
Extra třída :D 13338 příspěvků 04.10.10 14:17

Bojko, když já jsem 1980 a přítel 1976, tak mně to vychází 2008 a jemu 2004, tzn. bude holčička po mně?

achalteke
Zasloužilá kecalka 501 příspěvků 04.10.10 14:19

mě to podle tý krve taky vyšlo a vyšlo to více jak dvěma třetinám ostatním maminám z termínu :wink:

Anulka
Ukecaná baba ;) 2237 příspěvků 04.10.10 14:22

Jejda výměna krve, mi nikdy nešla do hlavy a kdo vymyslel a proč číslo zrovna „7“, proč ne 5 nebo 9. Mezi náma, kolik let se žilo, než byly ultrazvuky, aniž bychom to věděli a nikomu to nechybělo, jen se „báby“ dohadovaly, jestli je pěkná (změněná), jestli má břicho kulaté či špičaté, řetízek s prstýnkem apod. Jakoby na tom záleželo, stejně, když má někdo dva kluky a čeká třetího, co s tím udělá? NIC. Řeknu vám, že já mám tři kluky nar. v letech 1987, 1988 a 1990, ani u jednoho jsem nevěděla, co to bude (u třetího jsem na ultrazvuk byla, ale neříkali to) a v roce 2002 se nám narodila holka, do poslední vteřiny jsme nevěděli, co to bude, nechtěla se ukázat-otočit a ta radost, euforka, ta se popsat nedá. Omlouvám se, pokud jsem někoho pobouřila-to nebyl záměr.

emocuc.polymorf
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.10 15:14

:dance: :dance: jeeeeee, to jsem ráda, že tuhle diskusi někdo založil, konečně si můžu otevřeně postěžovat. :lol: Vloni v červnu jsem četla na novinkách článek, že tahle věc existuje, teda v USA, říkám manželovi: To musím mít! :dance: .. kamarád tam zrovna letěl, tak že nám to koupí, tady to k sehnání nebylo (v ČR). No, kamarád nestíhal, tak jsme objednali přes net, až z Texasu. Byla sleva, když objednáte 2 ks, takže ať máme jistotu. Dodací lhůta 5 dní, objednali jsme v pondělí a v pátek odpo zvonil pošťák :palec: No, já byla cca 13.tt, má to fungovat už asi od 5.tt, takže hned v sobotu jdu na to! :potlesk: Podle návodu dodržím postup, - oranžové!! Holčička :dance: :dance: Tak mám radost, manžel lehké zklamání a hned že chce nějaký dárek, že mi udělal holčičku, tak dostal kraťasy. No, mám ještě druhý test, takže v neděli ráno jdu na to znovu… chvilka napětí… :think: ..Chlapeček! Jak vyšitej! Bylo to zelený jak brčál, po oranžové ani památky. No, ještě, že jsme neměli 3 testy, vyšel by nám i dinosaurus!! :lol: :lol: :lol: Tak jsme jim napsali, že házení mincí má stejnou pravděpodobnost (50:50 :mrgreen: ) a že jsme hrozně zklamaní, bla bla.. neodpověděli, Amíci :cert: ..no, čert to vem :lol: Mám holčičku, už jí bude 10 měsíců :hug: :hug: Tenhle příběh je můj vlastní, není žádné kamarádky, takže za mě opravdu jednoznačně: JSOU TO VYHOZENÉ PENÍZE!.. (celkem jsme i s poštovným vyplázli $80 :nevim: ) Jo a to s tou krví 7 let nám taky vychází obráceně!! Čínský nám vychází, ale zas všechno nemůže vyjít naopak :lol: :lol:

JANIIICKA
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.10 15:52

tak dekuji za radu ja to vyzkousim ale nevim jak dlouho tech 7 pripocitavat: :lol: :-? :roll: :kytka: :oops:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama