Test po nidaci

Anonymní
30.9.21 09:57

Test po nidaci

Ahoj, chtěla bych radu. Je to 13 měsíců od porodu a od te doby jsem menstruovala 3×. V lednu, květnu a srpnu. S manželem bychom chtěli druhé ale teď nevim, kdy ocekovata další MS nebo kdy mám plodné dny. Nicméně od úterý lehce špiním. Ve středu jsem si delala test, protože jsem četla ze by to mohla být nidace. Vyšel negativni, dnes spinim dal. Nevim tedy, zda se MS ještě muže rozjet, zda je to skutečně nidace nebo něco úplně jiného. Po jak dlouhé době (případné nidace) je vhodně udělat test aby byl výsledek relevantní ať už bude + nebo -? Už tak 10 dni mě lehce pobolívá v podbrisku jako kdyby měla MS přijít. Každý den si říkám, tak už, ale stále nic.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
30.9.21 12:55

Za dva dny od nidace jsem měla už pozitivní test.. žádný duch..

Ale pokud přesně nevíš kdy by případně býka, tak je to těžké :nevim:

Ale jistota je vždy případně 14 dní od posledního styku.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.9.21 13:12
@Anonymní píše:
Za dva dny od nidace jsem měla už pozitivní test.. žádný duch..

Ale pokud přesně nevíš kdy by případně býka, tak je to těžké :nevim:

Ale jistota je vždy případně 14 dní od posledního styku.

A test jsi dělala po skončení nidace (mě trvá 3 dny) nebo dva dny od prvního dne nidace? Jinak děkuji za odpověď, zkusím asi raději testovat 14 dní od posledního styku :))

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.9.21 16:17
@Anonymní píše:
A test jsi dělala po skončení nidace (mě trvá 3 dny) nebo dva dny od prvního dne nidace? Jinak děkuji za odpověď, zkusím asi raději testovat 14 dní od posledního styku :))

Nidace jako taková, buď je nebo neni.. netrva x dni… takže od uhnízdění jsem dělala za dva dny

ale těch 14 dní bude jistota. :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.9.21 17:25
@Anonymní píše:
Nidace jako taková, buď je nebo neni.. netrva x dni… takže od uhnízdění jsem dělala za dva dnyale těch 14 dní bude jistota. :palec:

Takže nidace je záležitost třeba jen pár hodin? Pokud spineni trvá tři dny tak už to nemám považovat za nidaci?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.9.21 20:01
@Anonymní píše:
Takže nidace je záležitost třeba jen pár hodin? Pokud spineni trvá tři dny tak už to nemám považovat za nidaci?

Nejsem odborník.. podle toho co jsem si načetla a ve dvou cyklech naměřila.. je nidace otázka max. pár hodin nebo i kdyby jsme primhouřily oko, tak dne..

Špinění už je pak následek te nidace, že třeba praskne žilka, jak je sliznice překrvená.. ale to by nemělo být nějak extra výrazný a trvat třeba 1-2 dny..

Ale každé tělo je jiné.. a výjimky se samozřejmě najít můžou..

Já bych to spíše asi považovala za rozházeny cyklus po porodu než nidaci. :nevim:

Když už bych to měla spojovat s těhotenstvím, tak spíše falešná ms.. spoustu ženských v začátku těhotenství v době ms špiní.

• Citovat
  • Nahlásit
3994
2.10.21 07:51
@Anonymní píše:

Po nidaci jsem měla za tři dny ducha - od prvního dne. Nidace je i delší doba jak se zavrtava vajíčko do sliznice. Já to postupně cítím tak 2-3 dny taková pichlava nárazova bolest. Je možné, ze vajíčko trefilo zilku a je tam hematom, který krvaci. Nebo mas jen rozházené cykly a proste spinis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat