Test pohlaví dítěte - Gendermaker

1989
11.8.13 08:45

Test Pohlaví Dítěte - Gendermaker

Chtěla bych se zeptat, zda některá má zkušenost s tímto testem?? Test Pohlaví Dítěte - Gendermaker??? jestli vám pohlaví vyšlo správně, nebo jestli to je 50 na 50%? díky za vaše zkušenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5668
11.8.13 08:52

Ano tento test jsem si kupovala a nevysel. Nabehla mi jasna ruzova a cekame chlapecka uz ho mame nekolikrat potvrzeneho. A co sem videla na utz myslim ze holcicka z nej vazne nebude. Takze za me za tenhle test jsou to vyhozene penize.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1416
11.8.13 10:30

Ja se přifařím taky mě to zajímá :) :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14076
11.8.13 10:35

Vítě někdo, na jakém principu to funguje? Pokud to reaguje na pH, tak je to hodně zbytečné vůbec zkoušet, neboť se hodnoty mění v závislosti na stravě i denní době. Pokud to pracuje s něčím jiným, budu ráda za info, špatně se to hledá, asi know-how. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1989
11.8.13 15:54
@samanta2208 píše:
Ano tento test jsem si kupovala a nevysel. Nabehla mi jasna ruzova a cekame chlapecka uz ho mame nekolikrat potvrzeneho. A co sem videla na utz myslim ze holcicka z nej vazne nebude. Takze za me za tenhle test jsou to vyhozene penize.

díky za první negativní zkušenost ;) takže asi nejlepší je počkat si na ultrazvuk co?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1989
11.8.13 15:56

A to tam píšou 98% uspěšnost…no spíš 50% :jazyk: :jazyk: :jazyk: :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14076
11.8.13 19:07

@misulinka27 Uvést stačí 98 (stačilo by i 99), protože si každá řekne, že je asi bohužel zrovna ta výjimka. :lol:
Tomu testu nelze věřit, dokud mi někdo aspoň nenaznačí, podle čeho to jako ukazuje. Nebo kdyby to bylo aspoň z krve nebo něco, ale tohle je prostě kravina. :nevim:
„Po přidání vzorku moči se rozpustí a smíchají s ním chemické složky v testru a tím nastane chemická reakce. Jejím výsledkem je rozpuštění barviva, které zabarví podložku v kontrolním okénku na barvu odpovídající specifické složce moči, která je jiná v případě chlapečka a jiná v případě holčičky.“ To by mě zajímalo, jaká specifická složka moči to podle nich asi je. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14076
11.8.13 19:17

Ale pokud to fakt ukrčuje podle pH, tak pokud vám vyjde kluk, zřejmě jíte zdravěji, nebo jste se jen trefili do zásaditější části dne (po snídani nebo odpoledne). 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1989
11.8.13 19:55
@Litta píše:
Ale pokud to fakt ukrčuje podle pH, tak pokud vám vyjde kluk, zřejmě jíte zdravěji, nebo jste se jen trefili do zásaditější části dne (po snídani nebo odpoledne). 8)

nevím fakt nevím podle čeho to má fungovat ale jak vidíme, nefunguje to. přála bych si kluka ke dvěma holčičkám a kdyby mi to ukázal a já se těšila, bylo by pak asi hodně velké zklamání.. no raději to nebudu pokoušet, chtěla jsem vědět názory jiných :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5668
11.8.13 20:22

@misulinka27 rozhodne je pravdepodobnejsi utz nez tenhle test. Rekla bych ze tenhle test ma asi stejnou pravdepodobnost ze vyjde jako kdyz to zkusis vytocit prstynkem, pocurat psenici nebo ce se to dela stejne jako ze se budes koukat a tipovat podle pleti a tvaru briska a stejne velkou sanci jako ze si to sama tipnes…jeste ze neni vic moznosti nez holka nebo kluk. Kamaradka ma teorii ze kdyz je na utz hlavicka vlevo (na snimku je zrcadlove tzn v pravo) bude to chlapecek. Tuhle teorii vyzkousela a mela si 75% uspesnost coz je vic nez tenhle test :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1989
12.8.13 08:01
@samanta2208 píše:
@misulinka27 rozhodne je pravdepodobnejsi utz nez tenhle test. Rekla bych ze tenhle test ma asi stejnou pravdepodobnost ze vyjde jako kdyz to zkusis vytocit prstynkem, pocurat psenici nebo ce se to dela stejne jako ze se budes koukat a tipovat podle pleti a tvaru briska a stejne velkou sanci jako ze si to sama tipnes…jeste ze neni vic moznosti nez holka nebo kluk. Kamaradka ma teorii ze kdyz je na utz hlavicka vlevo (na snimku je zrcadlove tzn v pravo) bude to chlapecek. Tuhle teorii vyzkousela a mela si 75% uspesnost coz je vic nez tenhle test :mrgreen:

já vím ale přeci jen když už to vynalezli, tak jsem si říkala, že by to taky mělo teda fungovat, kdyby to stálo tak stovku tak bych to brala s rezervou ale za tolik prachů? a uspěšnost 50% na 50% že se nestyděj a jestli to někomu vyjde, tak je to asi fakt jen náhoda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14076
12.8.13 09:23

@misulinka27 Víš co taky bylo vynalezeno? Náramky s magnety, které mají harmonizovat tvé tělo. Místo toho tak maximálně vypnou kardiostimulátor. :lol: Nevěřte všemu, zrovna tohle je při alespoň trochu rozšířených znalostech biologie očividná hloupost. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1989
12.8.13 09:25
@Litta píše:
@misulinka27 Víš co taky bylo vynalezeno? Náramky s magnety, které mají harmonizovat tvé tělo. Místo toho tak maximálně vypnou kardiostimulátor. :lol: Nevěřte všemu, zrovna tohle je při alespoň trochu rozšířených znalostech biologie očividná hloupost. ;)

mě jen fascinuje, že si dovolej napsat učinnost 98%

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14076
12.8.13 09:40

@misulinka27 Co naděláš. V teleshoppingu ti taky nebudou tvrdit, že to nefunguje. :poblion: Každopádně od 10. týdne (dalo by se i trochu dřív, ale to se ještě nenabízí) se to dá zjistit z krve, tam je spolehlivost testována a ověřována.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1989
12.8.13 09:43
@Litta píše:
@misulinka27 Co naděláš. V teleshoppingu ti taky nebudou tvrdit, že to nefunguje. :poblion: Každopádně od 10. týdne (dalo by se i trochu dřív, ale to se ještě nenabízí) se to dá zjistit z krve, tam je spolehlivost testována a ověřována.

no asi si počkám na ultrazvuk, stejně to je jedno ;) jen jsem hrozně zvědavá :jazyk: :jazyk: :jazyk: :jazyk: :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama