Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Ahoj holky, chtěla bych podstoupit test na alergii na bílkovinu kravského mléka. Musím to řešit přes obvodačku nebo si můžu sama zajet alergologii?? A jak testování probíhá? A za jak dlouho budu mít výsledek?
No, nejlip se otestujes sama, a to tak, ze naprosto vsechno, v cem je mliko, vysadis a budes nejmin dva tydny sledovat, co to s tebou udela… Krevni testy jsou stejne neprukazny ![]()