Test u dospělého na BKM

13114
25.10.12 20:03

test u dospělého na BKM

Ahoj holky, chtěla bych podstoupit test na alergii na bílkovinu kravského mléka. Musím to řešit přes obvodačku nebo si můžu sama zajet alergologii?? A jak testování probíhá? A za jak dlouho budu mít výsledek?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Kaca007
27.10.12 13:30

No, nejlip se otestujes sama, a to tak, ze naprosto vsechno, v cem je mliko, vysadis a budes nejmin dva tydny sledovat, co to s tebou udela… Krevni testy jsou stejne neprukazny ;)

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty