Testy dudlíků KTERÝ?????

219
10.5.05 20:55

Testy dudlíků KTERÝ?????

Čekáme miminko v srpnu a já pomlau nakupuji pár drobností. Dneska jsem koupila silikonové dudlíky NUK. Ted nevím jestli prošly těmi testy spotřebitelů? Jestli jsou ty dudlíky NUK nezávadné pro miminko.
Prosím pomozte.
Díky
Jasmine

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
10.5.05 21:13

Ahoj,
zkus se podívat tady: http://www.dtest.cz/index.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
Missorka
10.5.05 21:19

Jasmine,

Nuk je v pohodě, problém byl tuším u Bočka. Ale 100% je NUK ok, náš malej je NUKozávislák, takže jsem si to tenkrát ověřovala. :-)

Hodně štěstí u dumlání.

Peta, Vojta (10m) a Klíště (28tt)

• Nahlásit
  • Citovat
219
10.5.05 21:21

Dekuju strasne moc. Toz to jsme klidni. Takze NUK je v pohode. Me se totiz moc libil ten tvar. Treba ten slavny AVENT se mi nezdal ten tvar.

takze diky

Jasmine

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
86
10.5.05 21:23

Ahojky, šlo o dudlíky COMOX jablonecké společnosti PlasTic Nova 91,tam byl překročen limit nebezpečných látek jedenáctkrát a u savičky Prima Baby Orthodontic společnosti Vulkan Hrádek nad Nisou a u dudlíků společnosti Boček Šlapanice třikrát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1076
10.5.05 22:39

Ahojky,

NUK je v pohodě. Akorát teď bych nakoupila pořádnou zásobičku (prý už se do ČR dodávat nebudou) nebo bych spíš sáhla po tom Aventu. Když si totiž mimi na nějaký typ zvykne, těžko ho pak budeš učit na jiný. Nebo aspoň Matyáš jiný než NUK odmítal.

Katka a kluci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
10.5.05 22:46

Souhlasím, Nuky jsou skvělé, ale nemají být…tak něco v zásobě malého mám, ale prostě až dojdou, bude se bez něj malá muset obejít…
Zatím jsem jiné tak tvarované jako Nuk neviděla
Nuku zdar:)
GaB

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1272
11.5.05 08:50

ahoj,
já po těch testech,kdy jsem nevěděla co je kvalitní a co ne tak jsem koupila AVENT.tvar se mi taky nezdál,ale jsou výborný,malá si na něj hned zvykla a už jiné nekupuji.tady se mi osvědčilo radši dražší a kvalitní…
luka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
11.5.05 08:54

Ahoj,
tady jsem se v jednom příspěvku dočetla, že limity byly překročené u dudlíků firmy Boček. My je používáme, protože jakýkoli jiný - ani Nuk - a zvláště ne silikonový, do pusinky naší malé ratolesti (teď 6 měsíců) prostě nešel vpravit. Docela jsem se lekla.
ahoj Petra

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
11.5.05 09:13

Ahoj!

Mně osobně se Nuk moc nelíbí. Nejdřív jsem ho malému dávala. Měl od něj vždy otlačenou pusinku. Pak jsem ale zkusila darované dudlíky zn. Tommee Tippee, no a pak už Nuk plival. Mají podobný tvar jako Avent, ale Avent je o něco dražší. Avent má navíc na těch dudlících krytku a ta je bezvadná. Sedí i na ty Tommee Tippee.

• Nahlásit
  • Citovat
2480
11.5.05 09:15

Omlouvám se, ale zapomněla jsem se přihlásit. Ten anonym jsem já. Žížalka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1723
11.5.05 09:37

ahojky

Ahojky dle všech dostupných informací jsem se rozhodla pro Avent-jsou prý nejlépe tvarované pro mimíse(rozdělené dle věku, ale to maj určitě i Nuk):-) Jen jsou myslím oproti Nuku dražší:-(
Tak papa H+L 22tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
219
11.5.05 10:16

Ahojky holky,

diky za vycerpavajici informace a vase zkusenosti.
Dyz me se AVENT nelibiiiiiiiiiii tvarem a mam na vse od AVENTU averzi. Kazdy me tlaci vse od AVENTU jako kdyby ostatni dobre veci neexistovaly. Me prijde AVENT takovy sbnobsky a hlavne moderni. Kazdy to musi mit.
A taky se mi nelibi design toho AVENTU, myslim ta cast co jde videt.
Takze ja nakoupim zasoby NUKU a doufam, ze to vyjde.

Jasmine

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
11.5.05 10:29

Co se zásob dudlíků týče, všimla jsem si, že mimi teprv čekáš. Pak ovšem doporučuju načnout a připravit pouze 1 dudlík, protože se taky krásně může stát, že jednoduše to mimčo ten dudlík chtít nebude buď vůbec, nebo mu může vadit ten Nuk. Takže radši připravit 1, zbytek si myslim prodáš bez problémů:)
Co se Aventu týče, dudlíky od nich jsem nekupovala, protože mi přišly drahé a Nuky se mi líbily víc. Jinak mam od Aventu flašky a odsávačku a zas si to nemůžu vynachválit a i když to je drahé a moderní, tak nám osobně to zachránilo kojení a nevim, jak by to bylo s jinýma flaškama, protože jiné nemam, ale díky nim Báře nedělalo problém střídat kojení s flaškou a opravdu se musela moc snažit. Teď se z ní učí pít z pítka, vyhovovalo mi, že je možné to dát na odsávačku, prostě že to není jen flaška na savičku. Ale to je až s praxí a na druhou stranu opravdu třeba ani nebude potřeba:)
GaB

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1293
11.5.05 10:41

Ahoj,
to je dost trefná poznámka, že není moc dobré dělat zásoby předem, než se miminko narodí. Je sice pravděpodobné, že se Ti podaří miminku vnutit nějaký dudlík, ale nám se to nepovedlo, a nedaří se nám to doteď (5,5 měsíce). Já - natěšená těhulka - jich nakoupila! A taky jich nakoupila tchýně, a ségra… A nakonec jsme museli koupit v lékárně nějaký malinkatý latexový dudlík, stál kolem 20 Kč, byl to ten obyčejný kulatý (taková ta bambulka, co jsme mívali my jako děti), jelikož ten jediný přijalo miminko za vlastní, a všechny ortodontické tvary a silikonové dudlíky lítají doteď z pusinky kosmickou rychlostí ven. A ještě s pěknýma ksichtíkama! :D Teď používáme nějaký latexový Baby Nova. Vím, že silikonové jsou lepší, ale miminko má svou hlavu - spíš pusu.
pa pitrisek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama