Strie - opravdu pomůže Vichy?

105
9.5.05 09:17

STRIE - opravdu pomůže Vichy??

..a je to tady.. přestože zběsile mažu Enja a Elasti Q, začali se mi dělat prasklinky na prsou .. vzhledem k tomu, že sem teprve v 18.týdnu, považuju to za chabý začátek - co pomůže? v lékárně tvrdí že jedině Vichy ..cca 700,– … jestli pomůže, ráda to investuju.. nemáte někdo zkušenosti?? předem díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s Vichy Action Integrale vergetures?

Přidejte zkušenost s Vichy Action Inte...
Napsat příspěvek

Reakce:

750
9.5.05 09:28

Ahoj, nemám zkušenost přímo s krémem na strie, ale jinak používám tuto kosmetiku cca 3roky a jsem max. spokojená. Mám citlivou pleť a Vichy mi moc vyhovuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
9.5.05 09:44

Ahoj, před rokem jsem řešila to samé, pak jsem dala na radu a koupila si možná drahý, ale kvalitní krém od Biothermu, stojí myslim okolo 900 Kč, ale kůži máme jenom jednu, spotřebovala jsem 2ks, mazala jsem, ale poctivě každý den a jak píšou tak i po porodu a břicho i prsa mám naprosto hladké.

• Nahlásit
  • Citovat
Radina
9.5.05 09:59

Ahoj, koukala jsem do katalogu Vichy, ale krém na strije jsem tam nenašla. Nevíš jeho název? Já jen aby ti nenabídla nějaký malý krém na obličej, to by se velikostě opravdu za ty prachy nevyplatilo. Teda, já mám loňský katalog, možná že už vymysleli něco nového. Jinak tuhle kosmetiku miluju, pro moji přecitlivělou pleť je to přímo požehnání, akorát prý testujou na zvířatech a to mě celkem štve. Teď jsem ale na šamponu četla, že je testován na 63 lidech, tak já teda nevím. Jak to s Vichy je, nevíte někdo?
Radka

• Nahlásit
  • Citovat
105
9.5.05 10:13

šla bych do toho biothermu… prodávaji ho normálně v lékárnách? nebo kam pro něj v praze..?
jinak vichy má speciál na strie - nevim jestli je to novinka, normálně tuhle kosmetiku nepoužívám, ale normálně na stránkách je, akorát že se nedá rozkliknout (chybí bližší informace)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
750
9.5.05 10:32

Ahoj, ten biotherm prodávají v Sephoře. mám od nich nějaké vzorečky a jsou super.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
9.5.05 10:50

Ahoj, já mám Bonal krém, výrobce Švýcarsko, nejprv strije docela zastavil, teď ke konci se ale objevují další i přes intenzivní mazání…
Ale jsou menší a ty stávající docela dobře blednou .
Nevím, prý tomu nelze zabránit, kdo k tomu má sklon, má prostě smůlu :(
NiKi

• Nahlásit
  • Citovat
105
9.5.05 10:57

.. je mi to jasný..úplně se jim asi nevyvaruju ale ráda bych udělala maximum

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
9.5.05 11:45

Ja ten krem na strie od Vichy pouzivala a jmenuje se francouzsky Action Intégrale Vergetures nebo anglicky Complete Action Anti-Stretch Mark Cream. Stal me necelych 600,– a pouzivala jsem ho na jiz vznikle strie a sice nezmizely (to jsem vedela), ale zesvetlaly. Takze bych rekla, ze ucinny je.
Je pravda, ze je to dano geneticky - nekdo mam pupek jako hrom a bez strie a nekdo ma male bricho plne strii a nepomuze ani kdyby se mazal kdovi cim.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
9.5.05 13:43

Je mi líto, ale nám instruktorka na těhu kurzech říkala, že je to z 90 % dědičná záležitost a jen 10 % se dá ovlivnit (je to pani, která se v těhu kurzech a pod. pohybuje jicž dost dlouho a je to opravdu odbornice). Já osobně nevěřím kréům proti striím. Mě zase říkala tchyně (která je magistra v lékárně), že si nemusím vůbec kupovat speciální krémy, ale že úplně stačí krém, který je dost mastný. Já osobně používám olivový olej - panenský. Bez chemie a kdo ví čeho. Snažim se ovlivňovat alespoň těch 10%. Tak hodně štěstí a netrapte se, to co přijde po porodu vám pomůže zapomenout na nějaké ty vady na kráse. Pohlaďte bříška a buďte v pohodě :D

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
9.5.05 14:29

Ahoj,

já před více než dvěma lety používala Bonelu - stála asi Kč 65,– a musím říct, že strie se mi neudělala ani jedna. Tento krém nám doporučovala porodní asistentka na kurzech. Myslím, že je české nebo slovenské výroby a asistentka tehdy tvrdila, že jako jediný opravdu pomáhá.

Evča

• Nahlásit
  • Citovat
528
9.5.05 15:04

Ahojky,
já jsem používala avokádový olej (www.nobilis.cz) a ačkoliv jsem počítala s tím, že se nějaké strie objeví (mám k nim sklony), neudělala se mi ani jedna. Začínám mít pocit, že nejpodstatnější je pravidelnost a ne přípravek, kterým se člověk maže :wink: . Dědičnost na to nejspíš bude mít také vliv a určitě i množství přibraných kilogramů, ale i kdyby všechny ženy v rodině měly strie až za ušima a v těhu přibíraly běžně 50 kg, určitě bych se mazala jak vzteklá a zkoušela, jestli náhodou nebudu světlá výjimka :D .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
9.5.05 15:25

Siamino a prosim te, jak casto jsi se mazala? Mam taky sklon ke striim a bojim se jich jak cert krize. Mazu se zatim jen jednou denne, jsem teprve 6tt.
Diky Bara

• Nahlásit
  • Citovat
105
9.5.05 15:29

ještě k tomu biothermu.. poradíte mi název a gramáž? nebo dělaji jen jeden druh proti striim ??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
510
9.5.05 15:36

Čau holky,
já, když jsem v pubertě přibrala, udělaly se mi ty potvůrky na vnitřních stehnech a taky na prsou.
Proto jsem se preventivně mazala už asi od 2tt krémem ElastiQ a musím ho pochválit, protože i přes moje osmičky prsa po porodu a velký bříško se mi strie neobjevila ani jedna. (teda na prsou ani jedna nová)
Jako památku na porod mám jen popraskané žilky na ramenou :lol: - to jak jsem tlačila že všech sil, byla jsem pak ještě tak tři dny celá ťupkovaná od obličeje až po lopatky. Vše pak zmizlo, až na těch pár červ. žilek… na to ale žádné krémy nejsou. Někde jsem se pak dočetla, že při větší ztrátě krve (např. při porodu) může dojít k nedostatečné tvorbě některé části krvinek........blabla bla, víc si nepamatuju, ale s tím nic nenaděláme. Takže mažte pupíky a pak se nelekněte (jako já), kdyby jste se náhodou oťupkovaly 8O .

Jsem těhu teď po druhé a zatím jsem v pohodě. Zase mám ElastiQ. Ještě ostatní mamky hodně doporučovaly Bonelu. Vše mají v lékárně.

S pozdravem

Verča, BArča a pidižvík*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama