Tetování a kojení

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.06.19 11:35
Tetování a kojení

Ahoj chtěla bych se zeptat nechali jste si dělat tetování když jste kojili? Kojím 22 měsíců 2× někdy 3× deně někde píšou že to ničemu nevadí a někde zase že se při kojení nesmí děkuji za rady

Reakce:
Ravedd
Zasloužilá kecalka 867 příspěvků 17.06.19 11:39
@Anonymní píše:
Ahoj chtěla bych se zeptat nechali jste si dělat tetování když jste kojili? Kojím 22 měsíců 2× někdy 3× deně někde píšou že to ničemu nevadí a někde zase že se při kojení nesmí děkuji za rady

Při kojení se netetuje, pokud řekneš že kojis dobrý tater by tě měl odmítnout. Samozřejmě by se asi našel někdo kdo to i tak udělá

Ou
Echt Kelišová 8187 příspěvků 17.06.19 11:41

No a nechceš to nebohé batole konečně přestat držet v pozici kojence, odstavit dítě a dát se tetovat?

Problém je v tom, že zodpovědný tatér tě kojící tetovat nebude, protože prostě nemá důvod si zadělávat na potenciální problém.

Takže ti zbývají tatéři, kterým pravidla jsou jedno a tím víc hrozí větší riziko nějakých zánětů a jiných komplikací.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.06.19 11:43

Ne nedala. Cekala sem az nebudu kojit. Dokonce se me na to tater ptal.Uz mi jedno tetovani kdysi delal a videl na facebooku, ze mam mensi dite :nevim:

Yorkmut
Kecalka 399 příspěvků 17.06.19 11:44

Kvalitni tater te jako kojici tetovat nebude.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.06.19 11:56

Kdyz uz nekojis plne, tak bych do toho klidne sla, sama jsem sla na tetovani, kdyz jsem kojila uz jen cca 2 denne a jednou v noci ;) a jen tak mimochodem, taterovi do toho nic neni, jestli kojis :mrgreen: a ty kecy, ze mas prestat kojit takhle velke dite vubec neres ;)

Ou
Echt Kelišová 8187 příspěvků 17.06.19 12:00
@Anonymní píše:
Kdyz uz nekojis plne, tak bych do toho klidne sla, sama jsem sla na tetovani, kdyz jsem kojila uz jen cca 2 denne a jednou v noci ;) a jen tak mimochodem, taterovi do toho nic neni, jestli kojis :mrgreen: a ty kecy, ze mas prestat kojit takhle velke dite vubec neres ;)

To že se tobě nic nestalo, neznamená že tetování pro kojící je výrazně rizikovější věc než pro ostatní. Natož takhle dlouhé kojení. Třeba jen hojení může být složitější. Na základě osobní zkušenosti se fakt nedá generalizovat nic pro další lidi.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.06.19 12:04

@Ou a najdes mi prosim nejakou podlozenou informaci o tom, ze pri kojeni se tetovat nesmi a co to vsechno muze zpusobit, jake to ma dopady na kojeni? :mrgreen: jen tak mimochodem, tetovani mam ctyri, jedno delane pri kojeni, ostatni tri drive, zadny rozdil v hojeni nebyl, stacilo dodrzovat vse, co tater doporucil. A jeste jedna vec - vzhledem k poruse srazlivosto krve bych podle nekterych chytraku nemela mit ani jedno tetovani, ale tater nema sanci to zjisit, nicmene i tak jsem mu to rekla a on mi jen rekl, ze svuj zdravotni stav znam a ze je to na me riziko ;) a to je vyhlaseny tater :)

smurfka
Vesmírná mluvilka 31261 příspěvků 17.06.19 12:10

Když nevydržíš ještě pár měsíců, než přestaneš kojit, tak do toho jdi…třeba tě to donutí to batole odstavit..

iizabela
Zasloužilá kecalka 744 příspěvků 17.06.19 14:14

Úplně je mi smutno z těch příspěvku tady…je paráda ze kojis i větší dítě, problém to není, nemusíš kvůli tomu odstavovat ani čekat až se dítě odstavi samo…tetování samo o sobě problém není
https://www.mamila.sk/…/comment.php?…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.06.19 17:22
.
:)
Váš příspěvek
Reklama