Miminko nechce pít ani v těchto vedrech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Oliii98
Nováček 6 příspěvků 13.06.19 17:38
Nechce pit UM ve vedrech??

Ahoj holky.. posledni dny mi maly (4 mesice) nechce pit UM, nechce ani caj nebo vodu (to ale nechtel nikdy).. ma pauzu klidne 6 hodin a kdyz mu mezi tim mleko vnutim, vypije treba 30 ml a hned to vyblinka.. myslite ze je to tema vedrama? Ja nechci aby byl dehydratovany. Zkousela sem davat caj nebo vodu na lzicku, to spolkne, ale polyka s tim i vzduch a vse pak vyblinka. Mame reflux, takze je to na nej moc ridky. Mliko mame Bebu AR. Nebo myslite ze zacina odmtitat mleko? Nevim co mam delat, kdyz toho za den moc nevypije a nemame tolik procuranych plinek.. mam letet k doktorce? Normalne totiz pije 150 ml a kdyby mohl, jeste by mi snedl ruku, vzdycky hodne hamal a hezky pribiral.. tak sem z toho ted vyplasena. Dekuju za rady.

Reakce:
Kaci89
Zasloužilá kecalka 752 příspěvků 13.06.19 18:10

Zasla bych urcite k dr, ted na pohotovost, kdyz ti to i vyblije. takhle male decko je dejydrovane strasne rychle.nema propadlou fontanelu? moc je tmava nebo svetla??zapacha??oci nema oschle?

Kaci89
Zasloužilá kecalka 752 příspěvků 13.06.19 18:11

Kolik toho da celkem za den a kolik vazi? zkus ho krmit ve spanku, kdyz mi syn odmital um krmila ksem ho jen kdyz spal

Oliii98
Nováček 6 příspěvků 13.06.19 18:20

@Kaci89 fontanelku ma normalni, neni propadla, moc je svetla a nezapacha, oci taky v pohode, dnes vypil cca 500 ml, ale odhaduju, ze tak 100 ml vyblil.. na blinkani sem zvykla, kdyz ma reflux.. ted ale blinka ve velkych davkach.. vazi 7 kg.. ted mi hezky vypil 150 ml, ale tak 50 urcite vyblil.. nechapu proc tak blinka a ze tolik :nevim: zitra zkusim skocit k doktorce teda

MarketaKul
Povídálka 14 příspěvků 13.06.19 19:49

Mě to začal malý dělat taky, normálně pil 150-170 ml, teď mi vypije max. 80-100 a to po hodině. Nám se k tomu ještě přidal velký hysterický řev, už nevím co s ním. Prdíky jsem vyloučila, jsou mu 4 měsíce a tohle období už máme za sebou… :nevim:

Neuz
Stálice 97 příspěvků 13.06.19 22:37

Pridavam se tez..u nas v 5ti mesicich to stejne..dostat do nej mleko nebo caj, vodu je nadlidsky vykon…priklanim se k zubu…a verim ze to rychle prejde..snazit se co chvili nabizet neco…nejlepe pije v noci

Váš příspěvek
Reklama