Kojení v 8 měsících

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Barbor87
Nováček 10 příspěvků 12.06.19 19:45
Kojení v 8 měsících

Ahoj, chci se zeptat jak často dáváte mlíko děťátku v 8 měsících?:) já kojim ráno když se se vzbudime, dopoledne má ovoce, na oběd má klasiku nějaký masozeleninovy prikrm, pak zas ovoce, jogurt nebo třeba kaši, před spaním dávám sunar a pak kojim cca 1-2× v noci. Mezitím přes den pije čaj protože i kdybych se postavila na hlavu, ona si to mlíko prostě přes den nevezme :nevim: zkoušela jsem ji přikládat každou chvíli, v různých polohách a prostě hihihi a odleze :D Tak by mě zajímalo jestli to takhle stačí, nechci aby nějak strádala :srdce: děkuju.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
P4ja
Echt Kelišová 9445 příspěvků 12.06.19 19:53

@Barbor87 já myslím že naprostá pohoda. Jen dávej pozor abys přes den odstrikala, aby tě nebolela prsa.

Uživatel je onlinelucynka25
Echt Kelišová 9688 příspěvků 12.06.19 19:53

@Barbor87 u první dcery jsem mela v 8 měsících silnej bojkot, začala lézt, tak neměla najednou čas, ale pořád jsem nabízela, případně odstříkávala a ustala jsem to, po měsíci zase na požádání, chtěla tak často jako dřív..kojila jsem 2,5 roku.
Za to druhá dcera ta by se kojila nonstop i ted ve 22 měsících, ale už dávám jen na spaní a v noci a pomalu budu končit

prejeta_zaba
Kecalka 179 příspěvků 13 inzerátů 12.06.19 19:54

To je různé, pokud to má nahrazené plnohodnotnou stravou, což asi má, tak už prostě bude jíst normálně. Já třeba skoro plně kojím, protože z příkrmů si vezme 3 lžičky a konec, to mi nepřipadá jako jídlo. A hodně se kojením taky zklidňuje. Spíš bych, kór v těch vedrech dbala na pitný režim, ať už kojení nebo voda, čaj bych minimálně ředila vodou a rozhodně nesladit! No ony si to ty děcka stejně řídí samy, poznáš kdyby byla nějaká ukňouraná, nevrlá nebo naopak apatická, že je něco špatně, takhle to je asi v pohodě. :nevim:

Příspěvek upraven 13.06.19 v 13:17

Julinka 18
Kecalka 264 příspěvků 12.06.19 19:55

Já kojím ráno po probuzení, pak ještě za 1,5 h si cucne a uspává se tím a spí do svačina, to má presnidavku, pak zase kojím, pak má oběd, kojení, svačina, kojení, večeře…dávám taky masozeleninu a pak kojím před spaním a v noci tak 1× nebo 2 x…proč dáváš sunar??Moji je 9,5 měsíce…teď jak je teplo, tak se koji dost, vodu nebo čaj si cucne, pije pouze u oběda a večeře

Alušáček
Závislačka 3722 příspěvků 12.06.19 20:09

@Barbor87 Máš dítě které dává přednost jídlu před kojenim, myslím že nebude trvat dlouho a odstaví se úplně… Má hodně příkrmu na to, že je jí teprve 8mesicu, proc dostává sunar? Moje dcery v tomto věku sotva olízly lžičku s jídlem, byly plně kojene, ale pokud ti malá prospívá je spokojena, tak asi nevadí, že pije málo mléka.

Barbor87
Nováček 10 příspěvků 12.06.19 20:10

@Julinka 18 protože odeme to prostě nechce a kdyz uz se prisaje tak na 2 minuty a už má zase moc práce a pak je ukňouraná a protivná, zatímco u flašky vydrží v klidu tak ji dám raději sunar než bych nás obě trápila:) jinak kdyby chtěla, kojila bych na požádání jako tomu bylo doposud, ale bohužel:/

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33890 příspěvků 12.06.19 20:13

Můj už pobošek pojedl guláš a zapil mateřským mlékem :mrgreen: Tomu vydrželo 22 měsíců, než se sám odstavil při salmonele. Teď by to už zapil pivem :oops:

Barbor87
Nováček 10 příspěvků 12.06.19 20:19

@matkabagristy 22 měsíců krásnej výkon, taky bych chtěla kojit takhle dlouho :srdce: pivo taky dobryy :D

Julinka 18
Kecalka 264 příspěvků 12.06.19 20:21

@Barbor87 Presne,asi máš dítě co dává přednost jídlu před kojením, já se právě bála, že se mi malá odstavi, tak jsem se nesnažila kojení nahradit jídlem…známá má 7 měsíční a koji snad jen už na spaní, přes den holka ji kde co, ochutnala svíčkovou s knedlíkem a po prsu ani nevzdechne

Barbor87
Nováček 10 příspěvků 12.06.19 20:34

@Julinka 18 taky jsem zkoušela ji dát třeba míň jídla a dokojit ale bez úspěchu:/ ale hlavni je pro mě aby byla spokojená takže když chce radši banán tak budiž, musím se s tím smířit :D

Barbor87
Nováček 10 příspěvků 12.06.19 20:44

@Alušáček taky jsem to neplanovala jenže po kojení vždycky plakala, zkoušela jsem kojit snad i hlavou dolů a prostě bez úspěchu, zkusila jsem dát normální jídlo a spokojený mimčo a to je hlavní :srdce:

Veru1987
Ukecaná baba ;) 1420 příspěvků 12.06.19 22:31
@Julinka 18 píše:
@Barbor87 Presne,asi máš dítě co dává přednost jídlu před kojením, já se právě bála, že se mi malá odstavi, tak jsem se nesnažila kojení nahradit jídlem…známá má 7 měsíční a koji snad jen už na spaní, přes den holka ji kde co, ochutnala svíčkovou s knedlíkem a po prsu ani nevzdechne

7mi mesiční už dlabe svíčkovou s knedlíkem??? Fááákt? :-)

Julinka 18
Kecalka 264 příspěvků 13.06.19 07:13

@Veru1987 To jako úplně ne, ale dávají ji ochutnavat s talíře a ji to moc chutná, už ochutnala i játra s rýží…jako tu omáčku…ona je hrozný jedlik, na co přijde, to sní :mrgreen: :lol:

Veru1987
Ukecaná baba ;) 1420 příspěvků 13.06.19 07:21
@Julinka 18 píše:
@Veru1987 To jako úplně ne, ale dávají ji ochutnavat s talíře a ji to moc chutná, už ochutnala i játra s rýží…jako tu omáčku…ona je hrozný jedlik, na co přijde, to sní :mrgreen: :lol:

Nedala bych osolene v tom veku teda. Ani okusit. Zkusi nebude chtit bez soli. Ale ja to hrotila to jidlo. Byla jsem a jsem bio tabulkova matka :potlesk:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama