Low carb a kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kazetkakiki
Povídálka 31 příspěvků 13.06.19 09:46
Low carb a kojení

Ahoj. Je tu někdo, kdo drží nizkosacharidovou dietu při kojení, pomohlo mu to shodit po porodu, citila se po tom dobře a nemělo to žádné negativní dopady na kojení? :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
unuděná
Echt Kelišová 8125 příspěvků 13.06.19 09:48
@kazetkakiki píše:
Ahoj. Je tu někdo, kdo drží nizkosacharidovou dietu při kojení, pomohlo mu to shodit po porodu, citila se po tom dobře a nemělo to žádné negativní dopady na kojení? :kytka:

Já teda naopak při plném kojení musela zařadit hodně sacharidů navíc a stejně jsem hubla jako o život, takže za mě určitě ne. Kojení je velký energetický výdej, pokud vím, tak u low carb diety člověk nemá mít žádnou náročnou „aktivitu“. Bála bych se, že zkolabuju.

pikola
Generální žvanilka 21398 příspěvků 1 inzerát 13.06.19 09:48

Hned po porodu bych se do ničeho nehnala, nejdřív tak za pár měsíců nebo půl roku.

Janli
Echt Kelišová 9298 příspěvků 13.06.19 09:54

A víš o tom, že všechen bordýlek a toxiny, co máš v těch tucích usazený, půjdou rovnou do mlíka? Dokud kojíš, tak se prostě musí hubnout pomalu a neblbnout s nesmyslnýma dietama. Dítě potřebuje spostu cukru do mlíka, aby se mu vyvíjel mozek. Buď přestaň kojit nebo jez pestrou a vyváženou stravu a začni se hýbat.

Elephantka
Ukecaná baba ;) 1192 příspěvků 1 inzerát 13.06.19 10:07

Jo. Jela jsem low carb i pri kojeni. Zadnej problem. Sacharidy existuji v beznych potravinach, ktere muzes (i v tech tucnych), zaleti na tom, jak moc chces snizit jejich prijem.

Uživatel je onlineNatálka26
Kelišová 5885 příspěvků 13.06.19 10:18

@kazetkakiki

Já low carb Jim, jsem teď těhotná a podle výsledků mi nic (krom železa) nechybí, při kojení to asi úplně vadit taky nebude, pokud nebudeš mít citlivé dítě co se týče bříška, přece jenom tuny syrové zeleniny by mohl být problém. Ale jinak pokud nejsi úplně striktní mi to přijde jako jedno z nejlepsiho stravování.

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 857 příspěvků 13.06.19 10:21

Tak on je rozdil jet na low carb uz delsi dobu a zavest tenhle typ diety pri kojeni :nevim: vzhledem k tomu, ze mas ditko fakt male, tak bych se do toho nepoustela, bala bych se, co to udela s mlikem, potazmo s miminkem..

kazetkakiki
Povídálka 31 příspěvků 13.06.19 10:35

Jasný, já tomu moc nerozumím právě a proto se vás tady ptám. Spíš mě dneska nastval manžel, že vypadám jak Venuše…asi mě jen zlobil, ale jsem 7 týdnů od porodu, měřím 171 cm a teď vážím 63kg. Už jsem měla i 61,5 a zase jsem nabrala. Jim hodně pečivo a já ho dřív nejedla skoro vůbec, ale teď s miminkem jsem ráda, že si namazu chleba s máslem, šunkou a zeleninu k tomu. Před těhotenstvím jsem vážila 56kg, ale nechci právě blbout a hubnout rychle kvůli tomu kojení. Jsem si toho vědoma. Máte nějaký tipy, jak se pomalu a rozumně vracet k původní postavě a cejtit se fit? Nějaký cvičení…:)

eva valoi
Extra třída :D 12071 příspěvků 13.06.19 10:39

@kazetkakiki A manžel vypadá jako Michelangelův David?

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 857 příspěvků 13.06.19 10:39

@kazetkakiki mam o par centimetru mene a vazim 62 kg a manzel mi rika, jak mam ted uzasnou postavu :nevim: je pravda, ze diky cviceni s Jillian Michaels jsem hezky zpevnena, ale v jidle se nehlidam ;) pocitam, ze kdyby jo, tak mam minimalne tri kila dole za chvilku :D jo a v pul roce mimca jsem mela diy kojeni o devet kilo mene nez pred otehotnenim, takze bych to ted fakt neresila :kytka:

kacakaca
Závislačka 2769 příspěvků 13.06.19 10:42

Ja behem eliminacni a hypoalergenni diety zhubla 9kg za dva mesice (nedobrovolne). Pak jsem presla na dietu s mene sacharidy a pouze slozitymi, nehubnu nic (po tech 9 kilech jsem zacala hodne mastit, same delikatesni panenske oleje), mne je fajn a dite se zbavilo kvasinkove infekce. Kojim dal. Zbytek je nepozorovatelny. Nebyt zdravotnich omezeni, tak do roka nedietuju, vzdycky jsem umirala hlady.

unuděná
Echt Kelišová 8125 příspěvků 13.06.19 10:43

@kazetkakiki Tak doufám, že máš doma svalovce hezouna, protože tvoje postava je rozhodně úplně normální, váha naprosto v klidu. A od mužů je obvykle „Věstonická Venuše“ poklonou, ne urážkou :mavam:

Uživatel je onlineAduš8
Kelišová 5231 příspěvků 13.06.19 10:44

@kazetkakiki určitě bych počkala ještě pár měsíců. Já s dietou začala až po odstavu, po roce kojení jsem byla neustále nastydlá, nemocná a úplně bez energie. Mě to třeba totálně vysávalo. Navíc bych se opravdu bála, co to udělá se zažíváním miminka.

kazetkakiki
Povídálka 31 příspěvků 13.06.19 10:46

Manžel vypadá jak komár :mrgreen:, on ne spíše zlobil, ale moc to nepotěší… Jsem ještě teď taková citlivka po porodu.
No zkusím jíst pořád stejně a více se hýbat a najdu si na netu nějaké cvičení. Ani mi nejde o váhu, jako o fyzičku a zpevnění těla :)
Děkuji vám za nazory :kytka:

kacakaca
Závislačka 2769 příspěvků 13.06.19 10:47
@kazetkakiki píše:
Máte nějaký tipy, jak se pomalu a rozumně vracet k původní postavě a cejtit se fit? Nějaký cvičení…:)

Ja hodne hubla, kdyz jsem si rano, prave kvuli nedostatku casu, nachystala jidlo na cely den. Do panvicky 300g krutiho, na to nakrajena cela brokolice a 200g ryze. Polit olejem a nalozit na tri talire. Byly hodne kopcem, jeden ke snidani, obed a veceri jsem mela od rana nachystane a kila letela dolu.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama