Tetování - cena

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Adéla234
Nováček 2 příspěvky 03.11.18 13:22
Tetování - cena

Chtěla bych se zeptat jesli nevíte kolik by přibližně stálo toto tetování. Chtela bych to na zápěstí takže bude menší než na obrázku.

Reakce:

Miasofi
Kecalka 288 příspěvků 03.11.18 13:26

A v jakém městě by to mělo být? U mojí tatérky by to bylo pár stovek, v Praze to může být i 1500,– To je těžko. Zajdi se zeptat přímo do studia :palec:

Peťuláková
Kecalka 158 příspěvků 03.11.18 13:27

Cca 500?? :nevim: Mám houslový klíč pod uchem, ten mě stál 500, velikostně asi jako na Vaší fotce.

katerinaaff
Povídálka 26 příspěvků 03.11.18 13:28

U tetovani zalezi hlavne na taterovi. Nikdo ti takhle z fleku cenu tetovani nerekne. Musis si najit dobryho tatera a s nim to domluvit. Ale jestli to je jen na zapesti a bude to male tak by to zase tak drahy nemuselo byt. Ja mam tetovani pres cele predlokti a platila jsem 3000,–. Ale jak rikam, zalezi hlavne na taterovi :)

Lucy75
Kecalka 227 příspěvků 3 inzeráty 03.11.18 13:28

Záleží, kam půjdete.. salon od salonu se to liší.. u nás v malých okr. městech jsem za cca tento rozměr platila 1500,– Kč, ale za větší předělávku 3500,– Kč, takže si spíš obešlete nejbližší salony, ale neřiďte se PROSÍM jen cenou.. některé kérky i od tatérů, co mají studia, jsou bohužel tristní :-( a nešla bych tam vůbec, i kdyby to bylo o půlku levnější.. máte to na celý život, takže pár stovek rozdíl není vůbec podstatný, důležitá je praxe a styl daného tatéra a jeho práce na jeho webu, kterou si projděte a buď Vás to chytne, nebo Ne… bez ohledu na cenu.. (edit : tahle práce je od vícenásobného mistra ČR :andel: 8) a ceny únosné) Ukažte svoje kérky, holky, když už je tu takové pěkné téma :srdce: :dance:

lachtanice86
Kelišová 6426 příspěvků 03.11.18 15:40

A proč se nezeptas přímo tatera v tvém okolí? @Adéla234

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >