Tetování - cena

Fotoalbum tématu (7) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Adéla234
Nováček 2 příspěvky 03.11.18 13:22
Tetování - cena

Chtěla bych se zeptat jesli nevíte kolik by přibližně stálo toto tetování. Chtela bych to na zápěstí takže bude menší než na obrázku.

Reakce:
Miasofi
Kecalka 482 příspěvků 03.11.18 13:26

A v jakém městě by to mělo být? U mojí tatérky by to bylo pár stovek, v Praze to může být i 1500,– To je těžko. Zajdi se zeptat přímo do studia :palec:

Peťuláková
Kecalka 178 příspěvků 03.11.18 13:27

Cca 500?? :nevim: Mám houslový klíč pod uchem, ten mě stál 500, velikostně asi jako na Vaší fotce.

katerinaaff
Povídálka 37 příspěvků 03.11.18 13:28

U tetovani zalezi hlavne na taterovi. Nikdo ti takhle z fleku cenu tetovani nerekne. Musis si najit dobryho tatera a s nim to domluvit. Ale jestli to je jen na zapesti a bude to male tak by to zase tak drahy nemuselo byt. Ja mam tetovani pres cele predlokti a platila jsem 3000,–. Ale jak rikam, zalezi hlavne na taterovi :)

Lucy75
Kecalka 413 příspěvků 2 inzeráty 03.11.18 13:28

Záleží, kam půjdete.. salon od salonu se to liší.. u nás v malých okr. městech jsem za cca tento rozměr platila 1500,– Kč, ale za větší předělávku 3500,– Kč, takže si spíš obešlete nejbližší salony, ale neřiďte se PROSÍM jen cenou.. některé kérky i od tatérů, co mají studia, jsou bohužel tristní :-( a nešla bych tam vůbec, i kdyby to bylo o půlku levnější.. máte to na celý život, takže pár stovek rozdíl není vůbec podstatný, důležitá je praxe a styl daného tatéra a jeho práce na jeho webu, kterou si projděte a buď Vás to chytne, nebo Ne… bez ohledu na cenu.. (edit : tahle práce je od vícenásobného mistra ČR :andel: 8) a ceny únosné) Ukažte svoje kérky, holky, když už je tu takové pěkné téma :srdce: :dance:

lachtanice86
Kelišová 6870 příspěvků 03.11.18 15:40

A proč se nezeptas přímo tatera v tvém okolí? @Adéla234

Matteo 23.7.
Povídálka 16 příspěvků 27.12.18 22:19

Zdravím, souhlasím s ostatníma, že jsou ceny různý, já osobně mám 8 tetování a to od dvou taterů
První dvě z Kroměříže od šikovného tatera a ten je cenově dražší než ten ke kterému chodím teď v Kolíně
Přikládám tetování že včera za které si vzal pouze 1000 Kč a přijel za mnou až domů
Chci celý rukáv ( nové tetování jsou hvězdičky a vybarveno do modra) :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Rytmus zase provokuje na Instagramu. Myslí to vážně, nebo chce pozornost?

Od té doby, co je krásná moderátorka Jasmina Alagič (29) v požehnaném stavu,... číst dále >

Namol opilý gólman Svoboda boural a zrušil dvě auta: Jen zázrakem nikoho nezranil

Fotbalové a hokejové hvězdy spíš než na tréninku nebo na hřišti lámou rekordy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >