Reklama

TianDe - dotaz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.18 02:22
TianDe - dotaz

Holky, prosím Vás co se věnujete TianDe nám dotaz. Když se zaregistruju a budu chtít budovat tým - registrovat pod sebe lidi tak to musím mít koupený ten balíček za 300 bodů a být partnerem OBC nebo mi stačí normálně registrace, nějaký nákup třeba za 100 bodů a mohu normálně pod sebe registrovat lidí? Shlédla jsem nějaké webináře, ale jsem z toho jelen a nikde jsem se to nedozvěděla. Děkuju. Prosím nechat anonym, ať mi nechodí zprávy s nabídkami nějakých MLM typu Avon apod.

Reklama

Reakce:

Halamka
Závislačka 3455 příspěvků 24.02.18 06:25

A tohle je co? Další MLM, jen s tím rozdílem, že se nachytalo už dost ovcí :mrgreen:

Dana26
Echt Kelišová 9156 příspěvků 24.02.18 06:48

Registrovat muzes bez ohledu na body.
A by se ti pricitaly provize musíš mit v mesici 100osobnich bodu

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1864 příspěvků 2 inzeráty 24.02.18 08:22

Boze to je zas nejaka epidemie vsude s Tiande :roll: Lapacka na duverivy matky na matersky, co mysli, ze na tom zbohatnou :roll:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.18 12:34

@Halamka @Pajka89 Slušně jsem se zde zeptala, jestli mi může někdo poradit. A jestli jsem další,,lapená ovce,, nebo jsem důvěřivá matka co čeká zbohatnutí je pouze má osobní věc. Nikomu tu nic nenabízím ani nikoho na registraci nelákám. Dotaz se týkal pouze mě z důvodu, že jsem nemohla dohledat informaci, kterou jsem potřebovala pro svou osobní potřebu.
@Dana26 Moc děkuji za odpověď :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama