TianDe - dotaz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.18 02:22
TianDe - dotaz

Holky, prosím Vás co se věnujete TianDe nám dotaz. Když se zaregistruju a budu chtít budovat tým - registrovat pod sebe lidi tak to musím mít koupený ten balíček za 300 bodů a být partnerem OBC nebo mi stačí normálně registrace, nějaký nákup třeba za 100 bodů a mohu normálně pod sebe registrovat lidí? Shlédla jsem nějaké webináře, ale jsem z toho jelen a nikde jsem se to nedozvěděla. Děkuju. Prosím nechat anonym, ať mi nechodí zprávy s nabídkami nějakých MLM typu Avon apod.

Reakce:

Halamka
Závislačka 3664 příspěvků 1 inzerát 24.02.18 06:25

A tohle je co? Další MLM, jen s tím rozdílem, že se nachytalo už dost ovcí :mrgreen:

Dana26
Echt Kelišová 9157 příspěvků 24.02.18 06:48

Registrovat muzes bez ohledu na body.
A by se ti pricitaly provize musíš mit v mesici 100osobnich bodu

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1993 příspěvků 2 inzeráty 24.02.18 08:22

Boze to je zas nejaka epidemie vsude s Tiande :roll: Lapacka na duverivy matky na matersky, co mysli, ze na tom zbohatnou :roll:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.18 12:34

@Halamka @Pajka89 Slušně jsem se zde zeptala, jestli mi může někdo poradit. A jestli jsem další,,lapená ovce,, nebo jsem důvěřivá matka co čeká zbohatnutí je pouze má osobní věc. Nikomu tu nic nenabízím ani nikoho na registraci nelákám. Dotaz se týkal pouze mě z důvodu, že jsem nemohla dohledat informaci, kterou jsem potřebovala pro svou osobní potřebu.
@Dana26 Moc děkuji za odpověď :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >