TianDe - dotaz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  24.02.18 02:22
TianDe - dotaz

Holky, prosím Vás co se věnujete TianDe nám dotaz. Když se zaregistruju a budu chtít budovat tým - registrovat pod sebe lidi tak to musím mít koupený ten balíček za 300 bodů a být partnerem OBC nebo mi stačí normálně registrace, nějaký nákup třeba za 100 bodů a mohu normálně pod sebe registrovat lidí? Shlédla jsem nějaké webináře, ale jsem z toho jelen a nikde jsem se to nedozvěděla. Děkuju. Prosím nechat anonym, ať mi nechodí zprávy s nabídkami nějakých MLM typu Avon apod.

Reklama

Reakce:

Halamka
Závislačka 3309 příspěvků 24.02.18 06:25

A tohle je co? Další MLM, jen s tím rozdílem, že se nachytalo už dost ovcí :mrgreen:

Dana26
Echt Kelišová 9152 příspěvků 24.02.18 06:48

Registrovat muzes bez ohledu na body.
A by se ti pricitaly provize musíš mit v mesici 100osobnich bodu

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1755 příspěvků 24.02.18 08:22

Boze to je zas nejaka epidemie vsude s Tiande :roll: Lapacka na duverivy matky na matersky, co mysli, ze na tom zbohatnou :roll:

Anonymní  24.02.18 12:34

@Halamka @Pajka89 Slušně jsem se zde zeptala, jestli mi může někdo poradit. A jestli jsem další,,lapená ovce,, nebo jsem důvěřivá matka co čeká zbohatnutí je pouze má osobní věc. Nikomu tu nic nenabízím ani nikoho na registraci nelákám. Dotaz se týkal pouze mě z důvodu, že jsem nemohla dohledat informaci, kterou jsem potřebovala pro svou osobní potřebu.
@Dana26 Moc děkuji za odpověď :)

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Přijme vláda změny? Týkají se i proplácení rodičovského příspěvku

Poslanec Aleš Juchelka chce vyjádřit úctu všem rodičům, kteří jsou doma s... číst dále >

Zánět dásní v těhotenství? Může za něj špatná péče před početím

V těhotenství trpí na zánět dásní a zvýšenou kazivost 50–70 procent žen.... číst dále >

Články z Expres.cz

Monacký princ Hrdlička: Nejšťastnější ženáč pod sluncem je v obležení žen

Tomu se říká štěstí! Krátce poté, co si Michal Hrdlička (29) vzal úspěšnou... číst dále >

O záchranu fotbalistů se snaží čeští hasiči. Jaký plán Thajcům navrhli?

Situace dvanácti mladých thajských fotbalistů a jejich trenéra začíná být... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Měla jsem nálepku rozmazlené princezny, říká jetsurfařka Bravencová

Jako dítě Martina Bravencová s rodiči hodně cestovala. Díky tomu měla spoustu... číst dále >

Reklama