Ubožáci na seznamkách

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

libuskavic
Povídálka 39 příspěvků 22.02.18 21:20
Ubožáci na seznamkách

Milé maminky, nikdy jsem nezkusila seznamky.Moje sestřenice žijící v zahraničí, která se vrací do ČR (přišla tragicky o partnera)a dala si inzerát na českou seznamku. Přeposlala mi výpis odpovědí, protože se jí to hodně dotklo, a i já jsem znechucená duševním průjmem některých mužů…Posílají jí nadávky, že je stará (je jí 43),hloupá, blbá, hnusná, a to cituji jen to nejmírnější. V inzerátu nemá nic neobyčejného, věk, místo atd. Fascinuje mě ubohost těch mužů…Pokud mě žena nezajímá, tak neodpovím. Vyvolává to otázku, jaká skladba uživatelů je na seznamkách (dala to na seznamka.cz).Stalo se vám to také? Já opravdu toto vidím poprvé. Ti lidé si tam chodí léčit mindráky? Opravdu, holky, hnus :poblion: Předpokládám, že se odhlásí, jak mi psala, protože je to znechucující. Jsem dávno vdaná, nevím tedy nic o hledání, a to čtení pro mě bylo otřesné. Nadávky stará krá. o,mrc. o,svi. ě atd. :( I když je to přes monitor, je to odrazující. I já jsem znechucená. Ahojky

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

mary.27
Zasloužilá kecalka 730 příspěvků 22.02.18 21:27

Seznamky jsou plné zamindrákovaných chlapů. Nemají koule naživo zbalit ženskou a potřebují ten svůj bol někde vykřičet. Anonymita na internetu jim zvyšuje sebevědomí.
Asi je potřeba se přes tyto týpky přenézt a písemně je drsně odpálkovat. Určitě tam bude nějaký fajn chlap, ale není tak draví jako tihle ubožáci.

Agneth
Ukecaná baba ;) 1237 příspěvků 22.02.18 21:28

Prosím tě, tipla bych to spíš na bandu nudicich se pubertaku než na uživatele, kterým jde o seznámení. Staci se podívat sem do diskuzí na příspěvky některých nováčků. ;) Zas tak vázne bych tyto odpovědi nebrala.

MarkeTha77
Stálice 51 příspěvků 22.02.18 21:29

Říká hodně žen. A věřím tomu, protože podle mě chlap by měl mít koule na to sbalit ženskou i v MHD a ne pouze přes virtuální sít. Ale zase to asi neplatí u všech, znám i páry, kterým to klaplo přes seznamku.

enyf
Ukecaná baba ;) 1521 příspěvků 22.02.18 21:33

Tuhle zkušenost nemám, spíš, že tam je dost zoufalců, co to zkouší na každou, ale už je to dýl. 8o Co se stalo kamarádce, bude zapříčiněné tím, že na seznamku chodí také určitý typ chlapů, kteří jsou zjevně narušení, mají špatný vztah k ženám, k tomu se přidá anonymní prostředí internetu, a máš z toho takové hnusné vzkazy. Dřív aspoň ti největší loseři neměli internet, tak to tam bylo trochu víc na úrovni :-). Takže odpověď je jo, léčí si své mindráky.

Anonymní  22.02.18 21:34
@libuskavic píše:
Milé maminky, nikdy jsem nezkusila seznamky.Moje sestřenice žijící v zahraničí, která se vrací do ČR (přišla tragicky o partnera)a dala si inzerát na českou seznamku. Přeposlala mi výpis odpovědí, protože se jí to hodně dotklo, a i já jsem znechucená duševním průjmem některých mužů…Posílají jí nadávky, že je stará (je jí 43),hloupá, blbá, hnusná, a to cituji jen to nejmírnější. V inzerátu nemá nic neobyčejného, věk, místo atd. Fascinuje mě ubohost těch mužů…Pokud mě žena nezajímá, tak neodpovím. Vyvolává to otázku, jaká skladba uživatelů je na seznamkách (dala to na seznamka.cz).Stalo se vám to také? Já opravdu toto vidím poprvé. Ti lidé si tam chodí léčit mindráky? Opravdu, holky, hnus :poblion: Předpokládám, že se odhlásí, jak mi psala, protože je to znechucující. Jsem dávno vdaná, nevím tedy nic o hledání, a to čtení pro mě bylo otřesné. Nadávky stará krá. o,mrc. o,svi. ě atd. :( I když je to přes monitor, je to odrazující. I já jsem znechucená. Ahojky

Hele, to je divný. Na tomhle webu mám registraci taky, prvně v r. 2015. Do letoška jsem měla profil postupně pod třemi nicky. Přesto, že jsem uváděla vždy správně svůj věk, (a byla jsem už prvně starší než tvoje sestřenice), nikdy mi nepřišlo nic o čem píšeš. Ano, ozývají se třeba úplně mladí kluci, pak další jsou normálně přiměřeně věkem. Ano, někdo se ptá přímo na sex nebo masáže. Většina jich napíše „chtěl bych se seznámit“, nebo „ahoj, jak se máš“. Ano, stalo se mi, že mi ten člověk lhal o věku. Nikdy mi ale nikdo nenapsal žádnou hrubou urážku, narážku, opravdu ne.

Irisa
Zasloužilá kecalka 563 příspěvků 22.02.18 21:36

Obavam se ze takovych obycejnych seznamkach je to snuska dusevnich zkrachovalcu :poblion: Pokud opravdu stoji o seznameni, urcite jen pres nejakou drazsi seznamku, kam clovek musi prijit osobne, predlozit OP, zaplati nejakou castku, oni udelaji treba nejaky vyber, mohou delat i osobni poradnstvi apod. Tam je aspon jakas takas sance, ze jsou chlapi trochu „prolustrovani“… Drzim palce a hlavne nenechat se znechutit anonymnim virtualnim plebsem :cert:

maskovak
Ukecaná baba ;) 1237 příspěvků 22.02.18 21:38
@Anonymní píše:
Hele, to je divný. Na tomhle webu mám registraci taky, prvně v r. 2015. Do letoška jsem měla profil postupně pod třemi nicky. Přesto, že jsem uváděla vždy správně svůj věk, (a byla jsem už prvně starší než tvoje sestřenice), nikdy mi nepřišlo nic o čem píšeš. Ano, ozývají se třeba úplně mladí kluci, pak další jsou normálně přiměřeně věkem. Ano, někdo se ptá přímo na sex nebo masáže. Většina jich napíše „chtěl bych se seznámit“, nebo „ahoj, jak se máš“. Ano, stalo se mi, že mi ten člověk lhal o věku. Nikdy mi ale nikdo nenapsal žádnou hrubou urážku, narážku, opravdu ne.

možná je to tím, že paní napsala, že je z ciziny? nebo ty máš štěstí

mary.27
Zasloužilá kecalka 730 příspěvků 22.02.18 21:41

Tak třeba měla jensmůlu a narazila zrovna na nějakého vyšinutého často odmítnutého borce, který se potřeboval trochu duševně vyčistit.
Ať tomu dá trochu času, jsou tam určitě i normální mužský.

enyf
Ukecaná baba ;) 1521 příspěvků 22.02.18 21:42

Hele a nenapsala tam, že se vrací z nějaké muslimské země? To dost lidí nedokáže přenést přes srdce.

mary.27
Zasloužilá kecalka 730 příspěvků 22.02.18 21:43

@enyf nebo, že by tam měla rovnou fotku v burce? :nevim:

Anonymní  22.02.18 21:44

@maskovak
To vůbec netuším. Jako fakt si nevzpomenu, že by za tu dobu mi někdo napsal něco z toho co zakladatelka uvádí.
Nicméně zakladatelko, na tomto webu seznamky, stejně jako tady na emiminu je tlačítko nahlásit. Takže pokud to tak opravdu je, pak ať sestřenice uživatele nahlásí. Já nepochybuji o tom, že správci mají komplet přístup ke konverzacím, pokud je třeba a můžou registraci zablokovat a zrušit. Je divné, že píšeš o více uživatelích, o více vzkazech.
 M.

libuskavic
Povídálka 39 příspěvků 22.02.18 21:45

@enyf žila v Curychu, takže ne.
Dík za názory…fakt chudáci :nevim:

enyf
Ukecaná baba ;) 1521 příspěvků 22.02.18 21:46
@mary.27 píše:
@enyf nebo, že by tam měla rovnou fotku v burce? :nevim:

Proč by někdo dával na seznamku fotku v burce? :-D :-D :-D To by toho ti chlapi poznali.

mary.27
Zasloužilá kecalka 730 příspěvků 22.02.18 21:47

@enyf to byl pokus o humor… ;)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Články z Expres.cz

Ať žije Zeman! Opilci v centru města vystrčili zadky a spálili své trenky

Přinejmenším neobvyklý pohled se naskytl kolemjdoucím obyvatelům Liberce,... číst dále >

Prachařová na Instagramu: Na rozdíl od jiných je autentická a nedokonalá

Agáta Prachařová postuje radost z rodinného setkání a je jedno, že je to... číst dále >

Články z Ona Dnes

Martha Issová: Role Marie v Dukle 61 mě vysvobodila ze stereotypů

Herečka Martha Issová, životní partnerka režiséra Davida Ondříčka, zazářila... číst dále >

První bedýnky jsme skládali v obýváku, říká podnikatelka Jana Bínová

Když před osmi lety zjistila, že v zahraničí si lidé běžně objednávají dovoz... číst dále >

Reklama