WISH umělé vlasy - zkušenost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mackA159
Kecalka 150 příspěvků 22.02.18 08:45
WISH umělé vlasy

Ahoj holky máte někdo zkušenost z umělými vlasy z wish? :lol: Myslím obyčejné clip in.. Chtěla bych to mít jen na svatbu.. Ale nikdo z okolí nenabízí napůjčení.. Tak mě napadla tahle forma.. :mrgreen:

Reakce:
Kachorra
Ukecaná baba ;) 1127 příspěvků 22.02.18 09:29

@mackA159 ahoj :mavam: za mě určitě nedoporučuji. Kupovala jsem tam melírované černé s šedou a jsou příšerné :poblion: pár chlupů, jednotlivé pruhy vlasů na těch mých vůbec nedrží, tragédie. Nakonec jsem si koupila na této webovce a jsem maximálně spokojená. Nosim je často a nikdo nikdy nepoznal, že jsou přidělané :palec:

http://www.bella-hair.cz/55cm-120g/

Kachorra
Ukecaná baba ;) 1127 příspěvků 22.02.18 09:32

Mimochodem - pokud máš hustší vlasy, doporučuju gramáž vyšší, tedy 140g :)

mackA159
Kecalka 150 příspěvků 22.02.18 10:21

@Kachorra kdyz ja to potrebuju opravdu jen na jeden den :/ a to se mi prave moc nechce vyhazovat 2000..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >