Litujete pořízení dítěte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

young.mommy
Stálice 54 příspěvků 21.02.18 21:53
Litujete pořízení ditete?

Diskuze na večer. Hlavní tema je jestli litujete ze jste se rozhodli mít dítě. Nedávno jsme byli v restauraci kde dva muži minimálně přes 30 se bavili s děvčaty kolem 20 hlavně ať si neudelaji dítě ze si tím úplně pokazí ( nechci byt sprostá a psát přesně co řekli ) život. Přitom oba mají děti skolkoveho a školního veku. Připojila se do diskuze kamoska která má 8 lete dítě a 4 lete ze to je pravda ze ještě s jednym to šlo bylo hlídání ale s dvouma je to na pytel a hrozne. Taky jste toho názoru nebo Toho nelitujete? A o kolik se vám ten život změnil

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Fally123
Kecalka 499 příspěvků 21.02.18 21:54

Nelituji toho. Ale na pytel to nekdy je, kdyz neni hlidani. Obcas by mel mit moznost vypustit paru. :palec:

Anturie
Závislačka 4969 příspěvků 21.02.18 21:59

@young.mommy Znám lepší noční diskusi, třeba zrovna „výrobu“ dítěte! :mrgreen:
Děvčata si dítě neudělají, nemyslíš? :cert:

Příspěvek upraven 21.02.18 v 22:04

Alušáček
Závislačka 2857 příspěvků 21.02.18 21:59

Život mi děti změnily o 100%,nelituju vůbec, naopak lituju toho, že mám jen dvě ;)

Anonymní  21.02.18 21:59

Svoje děti miluju (tři kousky mám), ale říkám, že je to jako lézt na Everest - stačí jednou a podruhé bych tam nelezla… no, tak u dětí říkám - že se stačí podívat od úpatí hory na vrchol.

Nééé :mrgreen: někdy jsou holt chvíle, kdy bych byla radši bezdětná a měla svůj klid, ale to pramení z náročnosti mateřství… ale ten klid by mě dlouho nebavil :D

máme krizi manželství, kdyby nebylo dětí, tak to hned ukončím, ale s dětmi je to složitější… práce na směny, potřebuji výpomoc manžela… a barák, účty a všechno dělit… uááá :roll:

dickys
Zasloužilá kecalka 703 příspěvků 21.02.18 22:01

Litovala jsem v šestinedělí, pak mě to ale přešlo a celkem brzo jsme se rozhodli jít do druhého :) Občas mám lehce masochistické sklony no :lol:

lalaláček
Ukecaná baba ;) 1047 příspěvků 21.02.18 22:04

Neděste mě, za měsíc čekám první a zpátky už ho pak nenarvu…

pe-terka
Extra třída :D 14425 příspěvků 21.02.18 22:04

Rozhodně nelituju, bez dětí by můj život nebyl naplněn pode mých představ. Což ovšem neznamená, že nejsou chvíle, kdy mě děti štvou a mateřství mi leze na mozek :think:
Ale v globále bych neměnila, děti jsou to nej, co mám(e).

Šaruš 79
Stálice 60 příspěvků 21.02.18 22:05

V žádném případě, svoje děti nadevše miluji a raději nějaké odříkání než bych měla litovat, že jsem si je pořídila. S tím se přece musí počítat. Kdo se rozhodne být rodičem, má to udělat zodpovědně. Já si život bez nich nedovedu představit. Člověku se pak změní hodnoty a co mělo předtím cenu, rázem nemá, i ta zábava. Ti otcové, co o nich píšeš se buď snažili udělat dojem na ty holky nebo nevím, ale zřejmě nebyli docela vyzrálí. A pokud tohle řekne matka, tak ještě hůř. Nerada soudím druhé, ale co se týče dětí, tak na to jsem dost citlivá. :pocitac:

terinka4444
Hvězda diskuse 64650 příspěvků 21.02.18 22:05

Nelituji ani jedné své dcery.

xjuklickova
Kelišová 5045 příspěvků 2 inzeráty 21.02.18 22:05

Urcite nelituju, ale zas na druhu stranu si nekdy rikam, ze jsme je poridili brzy. Stejne mlade holky teprve premysli, ze by vyhledove mohly mit deti a ja uz mam dva…

Lucius08
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 21.02.18 22:07

Jovamane 8o v životě nikdy jsem nezalitovala. Já měla první dítko docela brzy a někdy si postesknu, že jsem mohla ještě cestovat a chvíli si užívat… Hlavně když vidím jak kámošky dávají fotky na face jak si užívají, jak jsou pořád krásné :D. Mít dítě je to nejkrásnější co mě v život potkalo :srdce: a za chvíli budu mít dvě :srdce:

zrcadlo
Kelišová 6332 příspěvků 21.02.18 22:09

Nelituju, ale obě děti jsem si pořídila až po třicítce a ve dvaceti jsem opravdu měla ještě naivní představy a byla jsem totálně neukotvená (názorově, finančně, emocionálně). Dozrávala jsem postupně a vím, že dítětem ve dvaceti bych si značně zkomplikovala ži­vot.

Russet
Kelišová 7327 příspěvků 21.02.18 22:09

Nelituju. Není vždycky veselo, ale určitě je dítě to nejlepší, co mě v životě potkalo.

Anonymní  21.02.18 22:10

Nelituju.Ale myslim, ze je to hlavne o vyzralosti a prioritach. pokud mlade matky nejsou vybourene a maji pocit, ze si svoje jeste neuzily, ze ditetem o neco prichazi, muze to tak byt. Ja si svoje bourliva leta uzila a na deti jsem byla po tricitce psychicky vyzrala, takze nemam pocit, ze bych o neco prichazela. Zivot se s detmi zmenil maximalne, jak si jen lze predstavit. clovek najednou nemysli jen za sebe, ale ma 100% zodpovednost za nekoho, kdo je na nej odkazan a povazuje te za cely svuj svet. Je to nadherne a zaroven vycerpavajici. Kdyz prictu hormonalni koktejl v tehotenstvi, sestinedeli, kojeni, hodne to ovlivni i vztah, po x letech na rodicaku doma i sebevedomi, ale proste -stoji to za to (deti mam tri)

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Knižní tipy: Čtení psané maminkami

Ocitnout se na mateřské dovolené je radost, ale mnohdy také starost. Své o... číst dále >

Hlavně se nebojte lékaře, říká odborník na křečové žíly

O žilním onemocnění se příliš nemluví a nepěkně vypadající žíly na nohách se... číst dále >

Články z Expres.cz

Miliony z Ameriky? Jak Eva a Vašek udělali novou kariéru na bohaté Floridě

Podnikavost se jim upřít nedá. Oblíbené pěvecké duo Eva a Vašek, kteří si... číst dále >

Skandály mistrovství světa: Kokain, (boží) ruka, karate. To byl Maradona

Už se to blíží, sportovní událost roku, fotbalové mistrovství světa, začne... číst dále >

Články z Ona Dnes

Martha Issová: Role Marie v Dukle 61 mě vysvobodila ze stereotypů

Herečka Martha Issová, životní partnerka režiséra Davida Ondříčka, zazářila... číst dále >

K dítěti nepotřebujete téměř nic, říká herečka Andrea Růžičková

Když se herečce Andree Růžičkové loni v srpnu narodil syn Tobiáš, čekala, že... číst dále >

Reklama