Nevím co to je? Na koleně mám.....

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tajaaa
Povídálka 41 příspěvků 21.02.18 22:12
Nevím co to je?Na koleně mám.....

Ahojte a tímto přeji hezky večer mohu se zeptat od roku +-2015 mám na kolene teda pod kůži takové červené něco jako zasáhla krev podtím viz.foto trošilinku se to zvětšilo ale ne moc ani to vůbec necítím a vůbec to nebolí jen mám z toho divné pocit někdo nějaké rady, zkušenosti a nebo někdo kdo je doktor/ka. Všem moc děkuji předem zatím navidenou :roll: 8o :) ;)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Aries6
Generální žvanilka 21972 příspěvků 5 inzerátů 21.02.18 22:13

@tajaaa Noooo, už bych byla na kožním :think:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16731 příspěvků 21.02.18 22:17

Jak dlouho to tam máš? A před tím tam bylo co? Kůže, znaménko? Měla jsi tam nějaký úraz, nebo jak to vzniklo?
Frčela bych expres na kožní, je to divné.

Anturie
Závislačka 4969 příspěvků 21.02.18 22:24

@tajaaa Od roku 2015??? Nestačím se divit!? Proč se ptáš tady a v noci? Lékař je odborník a ne jakýkoliv web!!! 8o

Eliza2
Echt Kelišová 8311 příspěvků 21.02.18 22:27

@tajaaa Nechci strašit, ale vypadá to na rakovinu. Už dávno bych byla u lékaře :zed:.

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 21.02.18 22:28
@tajaaa píše:
Ahojte a tímto přeji hezky večer mohu se zeptat od roku +-2015 mám na kolene teda pod kůži takové červené něco jako zasáhla krev podtím viz.foto trošilinku se to zvětšilo ale ne moc ani to vůbec necítím a vůbec to nebolí jen mám z toho divné pocit někdo nějaké rady, zkušenosti a nebo někdo kdo je doktor/ka. Všem moc děkuji předem zatím navidenou :roll: 8o :) ;)
šup na kožní…

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 21.02.18 22:30

Na co čekáš? Už bych byla u doktora

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 21.02.18 22:32
@Eliza2 píše:
@tajaaa Nechci strašit, ale vypadá to na rakovinu. Už dávno bych byla u lékaře :zed:.

8o 8o 8o :roll:
tohle napsat přes net někomu podle fotky… to se nezlob to je přehnané

sirikit
Nadpozemská drbna 26338 příspěvků 21.02.18 22:32

@tajaaa Jezismarjaaa, leť na kožní, ale sofort.
Nechci být spatnej prorok, ale přesně takhle nějak vypadají ty ošklivý obrázky, co varují před melanomem.
Nepravidelný tvar, různé barvy s tmavou pigmentaci, očividně větší než guma na konci tužky, zvětšuje se.. :zed: :zed:
A tři roky??? :zed: Prosim Te, běž tam hned zitra a moc doufám, že se pletu. :andel:

Aries6
Generální žvanilka 21972 příspěvků 5 inzerátů 21.02.18 22:33
@jdukolem píše:

Přesně to mě napadlo taky. Sice jsem si vygooglila, jak vypadá melanom, ale takhle to napsat… :think:

sirikit
Nadpozemská drbna 26338 příspěvků 21.02.18 22:33
@jdukolem píše:

V tom případě jsem taky přehnaná, omlouvám se. :oops: :oops:
Ale radši jít desetkrát zbytečně, než jednou pozdě. :roll:

sirikit
Nadpozemská drbna 26338 příspěvků 21.02.18 22:35

@tajaaa Prosím Tě ještě.. takhle podle fotky mi připadá, že se to v některých místech zvedá nad okolní kůži.
Je to tak? :think:

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 21.02.18 22:36
@sirikit píše:
V tom případě jsem taky přehnaná, omlouvám se. :oops: :oops:
Ale radši jít desetkrát zbytečně, než jednou pozdě. :roll:

však taky píšu šup na kožní ;) ale vidím rozdíl když někdo napíše s jistotou - to je rakovina a někdo jiný napíše - takhle podobně vypadaly obrázky s ---atd… pro psychiku dotyčné podle mě dost podstatný rozdíl
navíc nevíme nic… prostě šup na kožní a zítra…

Detsa
Extra třída :D 10964 příspěvků 21.02.18 22:40

@tajaaa Teda myslel jsem, že jsem velký prokrastinátor, ale jestli todle máš od roku 2015 8o :zed:. Určitě bych nedělal závěry typu rakovina, to je přehnaný :nevim:. Dost záleží, jak se to vyvíjelo… ale určitě nevynechat doktora :think:.

sirikit
Nadpozemská drbna 26338 příspěvků 21.02.18 22:42
@jdukolem píše:
však taky píšu šup na kožní ;) ale vidím rozdíl když někdo napíše s jistotou - to je rakovina a někdo jiný napíše - takhle podobně vypadaly obrázky s ---atd… pro psychiku dotyčné podle mě dost podstatný rozdíl
navíc nevíme nic… prostě šup na kožní a zítra…
Úplně souhlasím.
Já jsem v tomhle trošku hypochondr, na sluníčku se valim ráda, kvůli atopickemu ekzemu chodím přes zimu tu a tam na solarko, tak mám tahleta svinstva nastudovany a čas od času se zabehnu nechat preventivně prohlidnout na kožní. :nevim:

Zakladatelko - zajdi tam taky a na Tvém místě bych si tu věc nechala vydoubnout - stejně myslím, že Ti to kožní doporučí.
Proč si nechat zbytečně hyzdit takový pěkný koleno! ;)
Napiš sem pak, co Ti řekla a moc držím palce, ať je to jen nějaká banalita. :hug:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Počtení v nové rodině Karla Janečka: On a kněžka si jej prohlížejí na obálce

V nové rodině Karla Janečka se teď čte časopis Forbes a ne jen tak pro nic za... číst dále >

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >