Kniha Sestav si lidské tělo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

caia
Kecalka 151 příspěvků 23.02.18 19:36
Kniha Sestav si lidské tělo

Ahoj holky, nemate nahodou nekdo zkusenost s knihou Sestav si lidske telo? Mel by tam byt 76 cm vysoky model z kartonu, ktery se jednoduse sestavi bez nuzek a lepidla jen formou spojovani jednotlivych dilku. Je to pro deti od 7 let.
Uz tu nad tim sedim pul hodiny a jednotlive dilky v sobe proste ani za boha nedrzi :zed: vypadavaji a ja zacinam byt pekne nastvana… Syn ji dostal k zitrejsimu svatku a je pekne zklamany. Mate nekdo nejakou zkusenost? Knizka za skoro 400 Kc, no premyslim, ze ji nejspis vratim…

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Kratina senátorem? Už se na to nemůžu dívat, přímá volba prezidenta je blbost

Nezávislý kandidát do Senátu s podporou ODS na Praze 2 není ani politik, ani... číst dále >

Šabatová dostala Řád čestné legie za uprchlíky a menšiny. „Fraška,“ bouří se lidé

Tomáš Garrigue Masaryk, Miloš Forman nebo řada významných generálů, třeba... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Emy: Už tři roky jsem doma s dětmi, mateřskou nenávidím

Mám fajn manžela a dvě krásné děti. Když jsem otěhotněla poprvé, těšila jsem... číst dále >

OBRAZEM: Nejznámější čtyřčata v Česku. Poslední se narodila před týdnem

Po patnácti letech se v České republice opět narodila čtyřčata, už... číst dále >

Reklama