Tinder ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 16:54
Tinder ???

Co si myslíte o Tinderu? věříte, že se tam dá poznat láska?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Helca83
Kecalka 323 příspěvků 09.10.18 17:30

Ne. Co vim, chlapi tam hledaji jen znamosti na “pratelstvi s vyhodami”…

Detsa
Extra třída :D 10964 příspěvků 09.10.18 18:03

Tinderu bych nevěřil. Je spíše známý jako neoficiální sexuální seznamka a většina lidí se tam přijde jen bavit. Navíc nemá ani nějaké zvláštní funkce, jestli si dobře pamatuji. Vše je tam hodnoceno podle fotek. Jestli hledáš vyhlídku na vážný vztah, určitě bych zkusil jiné seznamky.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 18:06
@Detsa píše:
Tinderu bych nevěřil. Je spíše známý jako neoficiální sexuální seznamka a většina lidí se tam přijde jen bavit. Navíc nemá ani nějaké zvláštní funkce, jestli si dobře pamatuji. Vše je tam hodnoceno podle fotek. Jestli hledáš vyhlídku na vážný vztah, určitě bych zkusil jiné seznamky.

Já jsem tam právě jednoho potkala a už přes měsíc si píšeme, ale neviděli jsme se, nějak se k tomu nemá, ale hodně si rozumíme, tak to moc nechápu, co si o tom myslet.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 18:12

Měl jsem z Tinderu pár schůzek a není to sexseznamka,člověk tam najde to co hledá,záleží na lidech co tam jsou.Zkus spíš Badoo,přeju hodně trpělivosti.Připrav se na to že pokud vypadáš trochu k světu,budeš mít většinou plno sexuálních nabídek,o tom ty seznamky ale jsou většinou.Být tebou raději bych zkusil ty minutové rande,internetové seznamky jsou o ničem.

Detsa
Extra třída :D 10964 příspěvků 09.10.18 18:18
@Anonymní píše:
Já jsem tam právě jednoho potkala a už přes měsíc si píšeme, ale neviděli jsme se, nějak se k tomu nemá, ale hodně si rozumíme, tak to moc nechápu, co si o tom myslet.

No, to je právě ta otázka, jestli to s tebou myslí vážně, nebo se přišel akorát pobavit a proto se nechce sejít. A na Tinderu je tědletěch obrovská koncentrace. Nechci spouštět nějaké fámy, ale bohužel je tam zcela běžné, že se tam někdo odstřihne z komunikace. Nebo to hraje to na víc stran (dopisuje si s dalšíma zároveň). Nesmím taky zapomenout na to, že většina ti asi bude jen nabízet sex a pokoušet se jen o to. Jestli si ho už někam pozvala a on se vymluvil, tak bych to moc nadějne bohužel neviděl :kytka:.

Já byl na seznamkách aktivně přes půl roku a hledal vážný vztah. A postupem času jsem se naučil, že to musím taky hrát na víc stran a na rande jsem zval (nebo ony mě občas) do týdne, jinak mi přišlo, že to už dotyčná nemyslela vážně. Navíc mě dalo osobní setkání za pár minut mnohem více, než si týdny dopisovat.
Jestli ti můžu dát nějakou radu do seznamování přes internet, tak nemít skoro žádná očekávání od toho. Pak by ses mohla hrozně spálit a to by byla škoda. Seznamky jsou trochu boj s trpělivostí člověka s nutnou dávkou štěstí.

Příspěvek upraven 09.10.18 v 18:26

mývalova žena
Povídálka 30 příspěvků 09.10.18 18:18

Moje šéfová si tam našla vztah…skončilo to jen proto, že jí přeběhnul přes cestu chlap jejích snů, prostě se jí splašily hormony, ale to se může stát kdykoli komukoli. Já tam našla půlroční vztah, bylo to takové podivné, ale to by mohlo být, i kdybychom se setkali náhodně v klubu + ještě jednoho fajn kluka, ale naše výhledy, co hledáme, byly prostě odlišné. Takže to funguje, ale spíš počítej s tím, že je to nástroj, jak najít něco nezávazně + se tam seznamují dost cizinci, kteří jsou u nás ze začátku dost osamělí.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 18:33
@Detsa píše:
No, to je právě ta otázka, jestli to s tebou myslí vážně, nebo se přišel akorát pobavit a proto se nechce sejít. A na Tinderu je tědletěch obrovská koncentrace. Nechci spouštět nějaké fámy, ale bohužel je tam zcela běžné, že se tam někdo odstřihne z komunikace. Nebo to hraje to na víc stran (dopisuje si s dalšíma zároveň). Nesmím taky zapomenout na to, že většina ti asi bude jen nabízet sex a pokoušet se jen o to. Jestli si ho už někam pozvala a on se vymluvil, tak bych to moc nadějne bohužel neviděl :kytka:.

Já byl na seznamkách aktivně přes půl roku a hledal vážný vztah. A postupem času jsem se naučil, že to musím taky hrát na víc stran a na rande jsem zval (nebo ony mě občas) do týdne, jinak mi přišlo, že to už dotyčná nemyslela vážně. Navíc mě dalo osobní setkání za pár minut mnohem více, než si týdny dopisovat.
Jestli ti můžu dát nějakou radu do seznamování přes internet, tak nemít skoro žádná očekávání od toho. Pak by ses mohla hrozně spálit a to by byla škoda. Seznamky jsou trochu boj s trpělivostí člověka s nutnou dávkou štěstí.

Příspěvek upraven 09.10.18 v 18:26

Já se hrozně bojím, že jsem právě teď byla celkem naivní.
Píšeme si fakt denně, přes měsíc v kuse. A setkat jsme se měli, prvně jsem to odpískala já, nějak mi to nevycházelo a podruhé se vymluvil on, že mu není celej den dobře a co musím zmínit, tak pokaždé jsem se to setkání snažila zorganizovat já.
Od něj jsem snad nikdy nečetla větu „kdy s uvidíme“, přijde mi to strašně smutný, jestli si se mnou takhle píše a jen proto, aby se nenudil. To pak nechápu, co z toho má.

Detsa
Extra třída :D 10964 příspěvků 09.10.18 18:37
@Anonymní píše:
Já se hrozně bojím, že jsem právě teď byla celkem naivní.
Píšeme si fakt denně, přes měsíc v kuse. A setkat jsme se měli, prvně jsem to odpískala já, nějak mi to nevycházelo a podruhé se vymluvil on, že mu není celej den dobře a co musím zmínit, tak pokaždé jsem se to setkání snažila zorganizovat já.
Od něj jsem snad nikdy nečetla větu „kdy s uvidíme“, přijde mi to strašně smutný, jestli si se mnou takhle píše a jen proto, aby se nenudil. To pak nechápu, co z toho má.
:hug: … já to znám, taky jsem se tam hrozně spálil na seznamkách. Než jsem pochopil, jak to tam funguje. Co z toho má sám nevím … někomu to zkrátka stačí jako zábava. Třeba si jen zaflirtovat, popsat si a nebo hůř tě má jako zálohu a jen si tě udržuje zatím v kontaktu, kdyby mu to nevyšlo s jinýma. Proto bys neměla tomu dávat naděje, pro tvé dobro :kytka:. A být na to trošku přísnější, i když to je smutné.

xkoup21
Zasloužilá kecalka 878 příspěvků 44 inzerátů 09.10.18 19:08

Kamaradka nasla.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 21:08
@Detsa píše: :hug: … já to znám, taky jsem se tam hrozně spálil na seznamkách. Než jsem pochopil, jak to tam funguje. Co z toho má sám nevím … někomu to zkrátka stačí jako zábava. Třeba si jen zaflirtovat, popsat si a nebo hůř tě má jako zálohu a jen si tě udržuje zatím v kontaktu, kdyby mu to nevyšlo s jinýma. Proto bys neměla tomu dávat naděje, pro tvé dobro :kytka:. A být na to trošku přísnější, i když to je smutné.

No, já už jsem nevynechala ani myšlenku, že má přítelkyni a se mnou jen flirtuje, ale to je na jednu stranu zvláštní, kde by na to bral čas, když si píšeme fakt denně, nepřetržitě..
Musím si v tom už udělat pořádek, každopádně děkuji moc, hodně mi to pomohlo si pár věcí uvědomit a trošku otevřít oči! :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 21:20

ja nasla, jsme spolu 3 roky. a nejsme jedini … za me super :mrgreen:

helekoukej
Kecalka 186 příspěvků 09.10.18 21:21
@Anonymní píše:

Ja si s jednim takto psala taky mega dlouho…pak doslo na osobni setkání a :zed: .
On vedel proc se k tomu nemel. Dalo se s nim normalne bavit jen přes ty zpravy v realu to byl uplny ale ÚPLNÝ mimoň :pocitac: fakt

Detsa
Extra třída :D 10964 příspěvků 09.10.18 21:24
@Anonymní píše:
No, já už jsem nevynechala ani myšlenku, že má přítelkyni a se mnou jen flirtuje, ale to je na jednu stranu zvláštní, kde by na to bral čas, když si píšeme fakt denně, nepřetržitě..
Musím si v tom už udělat pořádek, každopádně děkuji moc, hodně mi to pomohlo si pár věcí uvědomit a trošku otevřít oči! :)

Mě by už znepokojilo, že se nechce sejít po měsíci psaní. To je špatné znamení na seznamkách. A že už jsem si taky psal asi 2-3× s nějakou dívkou takhle dlouho, ale ani jednou nedošlo ani na osobní schůzku.
Na druhou stranu může být i trochu zdrženlivý a hraje to na jistotu, zase bych to úplně nezahazoval. Uvidíš. Zkusil bych mu to znova nabídnout a uvidíš, jak se zachová.
Tak či onak hodně štěstí v hledání :kytka:. Snad se ti zadaří.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 21:26
@helekoukej píše:
Ja si s jednim takto psala taky mega dlouho…pak doslo na osobni setkání a :zed: .
On vedel proc se k tomu nemel. Dalo se s nim normalne bavit jen přes ty zpravy v realu to byl uplny ale ÚPLNÝ mimoň :pocitac: fakt

Já se toho právě taky trošku bojím, jinak nechápu, kde je problém :D

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >