Tip na dárek

347
11.5.09 13:45

Tip na dárek

Ahojte!
Chtela bych poprosit o tip na darek pro naseho 16ti mesicniho Vitka, ktery bude mit 15.6. svatek. Jedna se mi o cokoliv, nejspis ale hracku, knizku… v rozmezi do 500-600 Kc. Nevim sama, co mu mame dat a jeste to po me chce tchyna :-) Je to takovy maly neposeda, neustale v pohybu, chodi porad sem a tam, u niceho, bohuzel, dlouho nevydrzi…
Diky vsem!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10813
11.5.09 13:47

odrazedlo?
hracky an pisek, bazenek pokud ho mate kam dat, auticka se sejdou vzdycky nebo nevim ted rychle :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14079
11.5.09 13:55

Taky bych doporučila pěkné odrážedlo, věk má na to akorát (teda pokud ho už nemáte). Bazének je teď před létem taky super nápad.
My kupovali asi v 1a3/4 roce pracovní ponk s nářadím, do dnes si s tím hraje. Dají se koupit i jednotlivé věci - vrtačka, pilka atd.
Ještě si dost vyhrál s dřevěnou zatloukačkou, vkládačkou a valivou dráhou - od zn. Woody nebo Eichhorn.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15672
11.5.09 14:02

Anežka si v tomto věku už pěkně hrála s Legem (duplem). A hraje si s ním dodnes. Dají se sehnat různá balení s různými kostkami, cenově od 200Kč i nad tisícovku. Když se mě naší příbuzní ptají, co mají Anežce koupit, většinou doporučuju Lego. Má toho sice už hooodně, ale stejně si s tím vyhraje. Některá balení obsahují i umělohmotnou krabici s víkem, kde bývá velká rezerva na ev. další dokupované kostky.

Jinak to odrážedlo mě napadlo taky jako první, i když Anežka na něm moc času nestrávila, raději chodila s kočárkem.

Další hračkou, kterou už dostala několikrát, jsou dřevěné kolejničky a vláčky. My máme z Ikey, ale dají se koupit i hračkářstvích (ovšem za zcela rozdílnou cenu). Opět je několik :,-( a určitě nebude vadit, kdyby některou dostal dvakrát - aspoň bude mít víc kolejí nebo vagonků. My teď už občas míváme na podlaze v obýváku sotva místo na procházení :) Jako první jsme dostali toto http://www.ikea.com/…76881_S3.jpg ale dají se koupit i jiné sestavy (třeba s tunelem)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5579
11.5.09 14:05

U nas od roku a pul frci takovy tu dreveny vlackodrahy, zaklad jsme koupili v Ikea a postupne doplnujeme vyhybky, koleje, nadrazi, mosty…atd. poruznu z Tesca ci obcas i znackovy.
Pak taky auticek neni nikdy dost :wink:
A jestli nemate odrazedlo tak o tom bych taky popremyslela.
Dcera si zhruba od roku hodne vyhraje s takovyma tema vkladacima kostkama, nebo velkym legem, pripadne obyc drevenyma kostickama, proste cokoli z ceho se dobre delaji kominy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18633
11.5.09 17:10

docela velký obnos k svátku? NO mi kupujem k svátku většinou nějaké autíčko, míč, nebo hračky na písek, do vany…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2159
11.5.09 23:46

Nevím jestli máte koberec, ale klidně i menší koberec se silnicemi jak se teď dělá, taky se chystáme co nevidět pořídit. I když taky koukám, jak velké obnosy na svátek, nu jsme trošku jinde :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
347
12.5.09 14:27
Milli píše:
Taky bych doporučila pěkné odrážedlo, věk má na to akorát (teda pokud ho už nemáte). Bazének je teď před létem taky super nápad.
My kupovali asi v 1a3/4 roce pracovní ponk s nářadím, do dnes si s tím hraje. Dají se koupit i jednotlivé věci - vrtačka, pilka atd.
Ještě si dost vyhrál s dřevěnou zatloukačkou, vkládačkou a valivou dráhou - od zn. Woody nebo Eichhorn.

jejda, diky.. ten ponk, naradi… to by se hodilo..malej furt leze tatinkovi do naradi a na sekacku na travu a montuje a montuje

odrazedlo mame uz od narozenin (leden) a bazenek uz od lonska, dostali jsme starsi od znamych :-)
diky vsem za tipy !!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
347
12.5.09 14:30
lacenka píše:
docela velký obnos k svátku? NO mi kupujem k svátku většinou nějaké autíčko, míč, nebo hračky na písek, do vany…

no ja to kupovat nebudu :-) za 500.. taky na to nemame.. to vymyslim pro tu tchyni :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9217
12.5.09 14:37

u kamosky som videla perfektne smetiarkse autoo..aj s vyklopkou..
http://www.biga.sk/index.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1938
12.5.09 19:41

My jsme malemu k svatku koupuli pytel tech balonku do bazenu.Je jich 100 a byl z toho uplne u vytrzeni. Pokud mate bazenek, tak to bude mit dalsi vyuziti. Jinak jsem dnes byla v hrackarstvi a meli tam uzasne veci, hned bych nakupovala :wink: Co planujeme koupit je magneticka tabule na zed, metrik, nabytek -Ikea zidlicky a stolek, velkou tatrovku. Ten ponk mame taky v planu.. Radim zajit do hrackarstvi a koukat a koukat. Ja rada chodim do WIKI, maji tam strasne moc blbin. Tak at dobre vyberes. Kazdopadne bublifuk to jisti :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
347
13.5.09 13:50
Alenka píše:
My jsme malemu k svatku koupuli pytel tech balonku do bazenu.Je jich 100 a byl z toho uplne u vytrzeni. Pokud mate bazenek, tak to bude mit dalsi vyuziti. Jinak jsem dnes byla v hrackarstvi a meli tam uzasne veci, hned bych nakupovala :wink: Co planujeme koupit je magneticka tabule na zed, metrik, nabytek -Ikea zidlicky a stolek, velkou tatrovku. Ten ponk mame taky v planu.. Radim zajit do hrackarstvi a koukat a koukat. Ja rada chodim do WIKI, maji tam strasne moc blbin. Tak at dobre vyberes. Kazdopadne bublifuk to jisti :D

hi hi, jojo, na bublifuk se taky chystame :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama