Tip na rande

3510
29.5.18 18:38

Tip na rande

Kocky, poradte mi, kam na rande. Potrebovala bych neco vymyslet. Nekolikrat jsme byli na kafi, asi dvakrat na veceri, na prochazce, doma i v baru. Dneska je micek na me strane hriste a ja jsem asi uz asocialni, ale fakt nevim, kam jit. Konci v pul devaty vecer. Takze me napada jen sklenka nekde v baru, ale to je otrepany a uz jsme takhle byli. Napada vas nejakej genialni napad? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
907
29.5.18 18:40

Planetarium nebo vecer nekde pod hvezdami? Ja jsem takhle byla jednou na nejvyse položeném miste si sednout na dece se sklenkou vina a bylo to super. Nebo se projit kolem reky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11725
29.5.18 18:41

Kino?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Doe_Jane
29.5.18 18:41

Čajovna?

• Citovat
  • Nahlásit
10430
29.5.18 18:45

Čajovna :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3510
29.5.18 18:47
@tzipora píše:
Planetarium nebo vecer nekde pod hvezdami? Ja jsem takhle byla jednou na nejvyse položeném miste si sednout na dece se sklenkou vina a bylo to super. Nebo se projit kolem reky?

To je genialni a super romanticky, nicmene to uz vymyslel on a byli jsme v nedeli kolem rybnika. Tuhle latku asi neprekonam :mrgreen:

@iiiv píše:
Kino?

To nestihame :think:

@Doe_Jane píše: Čajovna?

Dobre ty, nekolikrat jsme se bavili o caji a vzdycky z toho bylo pivo! :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1734
29.5.18 18:49

Hele ver tomu, ze chlapek na nejaky blby rande v cajovne, nebo v planetariu neni. Nejlip bude pozvat domu na veceri a film. Poradne se najist, v klidu neco zkouknout a pak poradne zasexovat. Ale to ne, musite vymyslet hovadiny. A chlapek samozrejem kvuli vam taky. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Doe_Jane
29.5.18 18:52

Já mám super chlapa a do čajovny zajdeme rádi na dýmku :mrgreen: nebo prostě na něco jiného, u nás je krásná, je tam klid, ticho :) netřeba vždy chodit do restaurace

• Citovat
  • Nahlásit
Doe_Jane
29.5.18 18:52
@Sandokanos píše:
Hele ver tomu, ze chlapek na nejaky blby rande v cajovne, nebo v planetariu neni. Nejlip bude pozvat domu na veceri a film. Poradne se najist, v klidu neco zkouknout a pak poradne zasexovat. Ale to ne, musite vymyslet hovadiny. A chlapek samozrejem kvuli vam taky. :roll:

to píše žena nebo muž?

• Citovat
  • Nahlásit
3510
29.5.18 18:55
@Sandokanos píše:
Hele ver tomu, ze chlapek na nejaky blby rande v cajovne, nebo v planetariu neni. Nejlip bude pozvat domu na veceri a film. Poradne se najist, v klidu neco zkouknout a pak poradne zasexovat. Ale to ne, musite vymyslet hovadiny. A chlapek samozrejem kvuli vam taky. :roll:

No, nemyslim si, ze kazdej chlap chce jen zrat a cumet na telku. Zasexovat dobry, ale proc si to predtim neudelat hezky. Sedet doma, kdyz jsou tak krasny a teply vecery, je hrich.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1734
29.5.18 18:56
@Doe_Jane píše:
Já mám super chlapa a do čajovny zajdeme rádi na dýmku :mrgreen: nebo prostě na něco jiného, u nás je krásná, je tam klid, ticho :) netřeba vždy chodit do restaurace

rekl bych, ze taky bude velky rozdil jestli spolu zijou nebo randi. Jasne, kdyz jste spolu casto doma, tak to nejak chce vyrazit. Ale pokud se vidi jednou ci dvakrat tydne a jdou do cajovny, tak to by mevazne nenadchlo. 8o Ale bohuzel vy zensky tohle delate casto, ze chcete porad randit mimo domov a sexovani. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Doe_Jane
29.5.18 18:57
@Sandokanos píše:
rekl bych, ze taky bude velky rozdil jestli spolu zijou nebo randi. Jasne, kdyz jste spolu cast odoma, tak to nejak chce vyrazit. Ale pokud se vidi jednou ci dvakrat tydne a jdou do cajovny, tak to by mevazne nenadchlo. 8o Ale bohuzel vy zensky tohle delate casto, ze chcete porad randit mimo domov a sexovani. 8o
:mrgreen: sorry ale nějaké rady jak na chlapy od chlapa sedícího na emiminu jsou mi fakt totálně k smíchu
  • Citovat
  • Nahlásit
1734
29.5.18 18:57
@Azeretereza píše:
No, nemyslim si, ze kazdej chlap chce jen zrat a cumet na telku. Zasexovat dobry, ale proc si to predtim neudelat hezky. Sedet doma, kdyz jsou tak krasny a teply vecery, je hrich.

Jak rikam, zalezi jestli spolui zijou nebo jen randi 1/2 krat tydne. Ale videt se jednou tydne a jit do blbe cajovny, tak bych byl nasrany. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1734
29.5.18 18:58
@Doe_Jane píše: :mrgreen: sorry ale nějaké rady jak na chlapy od chlapa sedícího na emiminu jsou mi fakt totálně k smíchu

LOL me je k smichu tvuij trapny prispevek mimo vec. :mrgreen: Nikdy se nepoucis. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3510
29.5.18 19:02
@Sandokanos píše:
Jak rikam, zalezi jestli spolui zijou nebo jen randi 1/2 krat tydne. Ale videt se jednou tydne a jit do blbe cajovny, tak bych byl nasrany. :mrgreen:

A videt se jednou do tydne, za. sukat si a nazrat se ti prijde uplne v poradku? :think:

edit - me teda uplne ne, ac se vidime vickrat v tydnu. A proto jsem rada, ze netravime vsechny dny uplne stejne (=suk. anim a zranim).

Příspěvek upraven 29.05.18 v 19:03

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama