Tmavě červená menstruační krev

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.14 11:47
Tmavě červená menstruační krev

Ahojda, většinou jsem na začátku menstruace mívala jasně červenou menstruační krev. Nyní se ale cyklus zkracuje /teď se opakuje po 23 dnech/ - ale brzo mi bude 38… krev na začátku mences je ale tmavě červená. Na prevenci chodím, ta je ok. Je tohle v pořádku? Děkuji za zkušenosti!

Reakce:
Annie87
Kecalka 267 příspěvků 15.10.14 11:52

Já mám tmavě červenou skoro od první menstruace, někdy i světle.. Řekla bych, že to je v poho.. :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.14 11:55

@Annie87 Ahojky, díky za uklidnění :).. Já jí mívala dříve světlou, ale asi jak člověk stárne, všechno se mění :)

Annie87
Kecalka 267 příspěvků 15.10.14 12:05
@Anonymní píše:
@Annie87 Ahojky, díky za uklidnění :).. Já jí mívala dříve světlou, ale asi jak člověk stárne, všechno se mění :)

Co si pamatuji, tak moje mamka krátce před menopauzou měla krev téměř až do hněda. A byla v pohodě. Pokud chodíš pravidelně na prevenci a vše je ok, tak bych se s tím nestresovala. :)

Selfi
Kelišová 5088 příspěvků 15.10.14 12:05
@Anonymní píše:
@Annie87 Ahojky, díky za uklidnění :).. Já jí mívala dříve světlou, ale asi jak člověk stárne, všechno se mění :)

já myslím, že je to ok… málo kdo má celý život stejný cyklus:)

white_black
Kecalka 291 příspěvků 15.10.14 13:13

Já mám skoro černou od začátku.. Světlou až ke konci.. ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Youtuber Tary, který čelí kritice za chování k fanouškovi: Zvažuji trestní oznámení!

Jedna věta mu převrátila kariéru youtubera doslova naruby. Parkourista Taras... číst dále >

Bývalý Terezin právník Zafar: Udělala chybu, že mě vyhodila. Já bych ji osvobodil!

Úsměv vystřídal pláč. Češka Tereza Hlůšková (22) za pašování heroinu... číst dále >