Ivf 12.10. 2014

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
dygyna
Zasloužilá kecalka 742 příspěvků 15.10.14 07:19
Ivf 12.10. 2014

Ahojky, techto tematu je tu sice uz hodne ale nic moc aktualniho. A navic bych si chtela zkratit cekani po ET povidanim s nekym kdo je na tom podobne jako ja. Treba se i najde nekdo, kdo byl na ET stejny den jako ja.
Jak si holky kratite cekani? Jste doma nebo chodite do prace? Jsem 3.den po ET a citim se uplne normalne;-)Jediny co tak mam nalita a bolava prsa, coz ale prisuzuji gonalu nebo utrogestanu.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 37 Další »
Reakce:
Eva Sz
Zasloužilá kecalka 657 příspěvků 15.10.14 08:31

Ahoj, ja sice po ET nejsem, ale byla jsem v cervenci s neuspesny vysledkem. Chodila jsem normalne do prace, takze tim jsem si kratila cas.Ty hormony způsobují bolava prsa.Ale u nás na klinice byla letos velka uspesnost.Ty chodíš do prace nebo jsi doma? Me doktor po ET rekl, at delam vse, co me bavi, ze lezením si těhotenství nevylezim.

Janice78
Extra třída :D 13107 příspěvků 15.10.14 08:55

@dygyna ahoj, mě IVF pravděpodobně čeká… teď jsme ve fázi čekání na výsledek z genetiky. Do jakého CAR chodíš? :think:

dygyna
Zasloužilá kecalka 742 příspěvků 15.10.14 08:58

@Eva Sz to je mi moc lito:-( ja do prace prave chodim, byla jsem doma jen dva dny po ET kdy mi bylo doporuceno odpocivat.Dnes jsem prvni den v praci, mam sedave zamestnani.Kam chodis do CAR? Ja do Olomouce a na ivf jsem byla poprve.Ale ja ty prsa nemam jen bolava ale i tak o cislo vetsi:-Dale asi tak reaguju na ty hormony co jsem do sebe v posledni dobe naladovala. Jinak beru Estrimax 1_0_1 a utrogestan 4-0-4.A u vas prisli na nejaky problem? U nas, teda krom jednoho vajecniku nic.

dygyna
Zasloužilá kecalka 742 příspěvků 15.10.14 08:59

@Janice78 ja do Olomouce.

adny
Ukecaná baba ;) 1520 příspěvků 15.10.14 09:00

@dygyna Ahojky..já byla taky 12.10. na et a nervózně čekám jak to dopadne…co ti transferovali? a který den? a kdy budeš testit?? ;)

dygyna
Zasloužilá kecalka 742 příspěvků 15.10.14 09:04

@adny je tak to je super ze jsme. byly ve stejny den.Me dali 1 embrio ve stadiu blastocyty. A tobe? No mam testovat 26.10 ale tak dlouho to nevydrzim takze to prubnu uz asi v nedeli :-DA ty?

adny
Ukecaná baba ;) 1520 příspěvků 15.10.14 09:08

@dygyna tak to jsme na tom úplně stejně. taky 1 embryo ve stadiu blastocysty. a jelikož to už bylo 6 den co mi ho transferovali tak si taky myslím, že v neděli už by tam mohlo být něco vidět :D a jak se cítíš? já fajn…občas mě píchne v podbřišku, prsa mám větší ale už tolik nebolí..jinak pohoda…a tento týden jsem na neschopence ale příští týden už chci jít do práce…a taky chodím do olomouce…to je tvoje první ivf? máte nějaké mrazáčky?

dygyna
Zasloužilá kecalka 742 příspěvků 15.10.14 09:20

Presne jako ty:-D ja se citim taky v pohode tu a tam neco pichne a neco zaboli jinak na sobe nic nepozoruju:-DA tu neschopenku jsi si vyzadala ty? A v praci to vedi ze podstupujes ivf? U me ne.Mo je je to prvni ivf tak jsem z toho cela vyjukana a bojim se neco delat abych neco nepokazila :-DU me zadny problem teda nenasli, krome toho ze mam nepruchozi jeden vajecnik. Mrazacku mam 5.Celkem mi vzali 13 otocytu, ci jak se tomu nadava:-DA ty jsi z Olomouce?

adny
Ukecaná baba ;) 1520 příspěvků 15.10.14 09:26

@dygyna tak moje už je to druhé ivf…ale první bylo v jiném centru a se špatnou kvalitou embryjek..tak věřím, že už to tentokrát vyjde…jinak u nás problém žádný..manžel měl sice horší spermio, ale to už má po léčení ok. neschopenku jsem si vyžádala..jelikož jezdím daleko do práce tak aspoň 14 dní odpočnu doma. já u prvního ivf ležela a nevyšlo to a teď se snažím normálně fungovat a moc na to nemyslet, tak uvidíme. z olomouce nejsme…jsme od ostravy..a ty? to máte supr že máte ještě tolik mrazáčků..my jen jedno :( ale věřím že nebude třeba ani to jedno… ;)

dygyna
Zasloužilá kecalka 742 příspěvků 15.10.14 09:39

@adny tak to dojizdite daleko:-( mi jsme ze sumperka tak to mame jen asi 60.No mame jich dost ale doufam ze nebudou snad treba. A kam do Olomouce chodis? Ja na horni lan.Jo a kolik je ti let? Me 28 :lol:

adny
Ukecaná baba ;) 1520 příspěvků 15.10.14 12:14

@dygyna no je to celkem kus ale stojí to za to…taky chodíme do reprofitu ;) to jsme tam byli na punkci i et určitě spolu :D mě je 29…tak snad nám to oběma klapne :palec:

dygyna
Zasloužilá kecalka 742 příspěvků 15.10.14 12:48

@adny takze na ET jsi tam byla v nedeli? Ja byla na 11,30 a pred nami tam byly jeste 2 pary, tak to jsme se tam musely videt :-DNo ja jsem tam s nima moc spokojena a verim ze to vyjde. Aspon jsme na tom stejne a muzem si sdelovat dojmy :-D

Monica R
Kecalka 226 příspěvků 15.10.14 13:27

Ahoj my jsme teda byli na 1ivf v červenci neschopenku jsem měla protože mi po tom strašně otekly vaječníky a bolelo mi břicho že jsem chodila v předklonu, ani jsem tomu vůbec nevěřila že to vyjde, tak jsem nevydržela a testovala jsem už osmý den po transferu a test byl pozitivní :) dneska už jsem 13tt, držím vám všem moc palce at máte na testu ty vytoužené dvě čárky jako já :palec:

dygyna
Zasloužilá kecalka 742 příspěvků 15.10.14 14:12

@Monica R Tak to jsi mela OHSS ne? A to se prave jeste zhorsi kdyz zacnes produkovat HCG. Doufam ze me tohle nepotka.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 37 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >