Tohle už jste četli? Realitní makléřka se musí omluvit Romce

50114
14.8.15 10:49

Tohle už jste četli?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2874
14.8.15 10:54

Četla a nechápu. Já jako majitelka bytu, si můžu vybrat, jakého nájemníka si přivedu do bytu. A odmítnou mohu kohokoliv. Paní se asi chtěla zviditelnit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
14.8.15 10:54

Neměl se jí ptát, měl jí vzít na prohlídku a pak jí říct, že zájemců je víc :mrgreen:

Příspěvek upraven 14.08.15 v 10:59

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.8.15 10:55

@RadkaCh bacha na BANán. Mno jo no. V dnešní době není lehký pronajímat byt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7052
14.8.15 10:55

Je to děs. Chudák makléřka, plnila jenom přání majitele bytu. A ten si snad může rozhodnout, koho si do SVÝHO bytu dá nebo ne.

Jinak mi přišlo legrační, že cigoška tam byla nastrčená jako figurantka, přesto si řekla o 100 tisíc jako odškodnění. :mrgreen: Co od nich člověk může čekat, že? :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.8.15 10:56
@Blekota píše: Četla a nechápu. Já jako majitelka bytu, si můžu vybrat, jakého nájemníka si přivedu do bytu. A odmítnou mohu kohokoliv. Paní se asi chtěla zviditelnit.

což to asi ne, bylo to nafingovaný ombudsmanem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
335
14.8.15 10:58

Mi to přijde stejné, jako když mě v práci nevezmou, protože mám 30 a ještě sem neměla děti. Přece podle jména nemůžou vědět co je to za člověka. Jak píše @radkka vzít na prohlídku a pak se rozhodnout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114
14.8.15 10:58
@lleennttiillkkaa píše:
@RadkaCh bacha na BANán. Mno jo no. V dnešní době není lehký pronajímat byt.

Ježiš, za co? 8o Jsem zase něco prošvihla?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14654
14.8.15 10:59

@RadkaCh
Jo, četla jsem to zrovna před chvílí a ťukala jsem si přitom na čelo. 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.8.15 10:59

@RadkaCh za rasismus drahá, za rasismus…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7052
14.8.15 11:00
@RadkaCh píše:
Ježiš, za co? 8o Jsem zase něco prošvihla?

Píšeš o menšině, o který se nesmí říct křivýho slova a rozpoutáváš tady rasistickou diskusi. :cert: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114
14.8.15 11:01
@PetraJ píše:
Je to děs. Chudák makléřka, plnila jenom přání majitele bytu. A ten si snad může rozhodnout, koho si do SVÝHO bytu dá nebo ne.Jinak mi přišlo legrační, že cigoška tam byla nastrčená jako figurantka, přesto si řekla o 100 tisíc jako odškodnění. :mrgreen: Co od nich člověk může čekat, že? :cert:

No ne asi :zed: Jako fakt by mě zajímalo, za co :nevim: To jí ten jeden telefonát jako stál 100 táců? No i kdyby, byt si pronajmout nechtěla, tak by si to stejně musel ombudsman zacvakat sám. Co by jako bylo dál, kdyby jí vzali na prohlídku a byt jí nabídly k nájmu? Tak by jim oznámila, že to byla jenom zkouška ombudsmana? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5471
14.8.15 11:01

Jo, četla. Zvedl se mi tlak i hladina adrenalinu :pocitac: Tak makléřka, která plní zadání klienta, se musí omluvit provokatérce :zed: a Šabatová zneužívá svou funkci :poblion: Provokatérka by měla zaplatit soudní výlohy, Šabatová by měla jít od válu a vůbec funkci bezzubého ombudsmana bych zrušila (dokud se tady ten bordel nedá do pořádku a nezmizí všechna ta svoloč, co tenhle bordel způsobila, aby se jim v tom žilo pohodlně a beztrestně). Jinak, já si rozhodnu, komu pronajmu byt - rozhodně bych byt nepronajala cikánům, Vietnamcům, Ukrajincům, přivandrovalým černochům, lidem se psem, s kočkou, s malými dětmi, kuřákům… A co? Moje věc, můj dům - můj hrad, důvody obhajovat nikomu nemusím. Realitce bych zadala požadavky a fertig (kdybych nemohla sehnat nájemníka sama). Jak jeden psal na diskuzi: „za chvíli nám stát bude nařizovat, kam pojedeme na dovolenou“.

P. S. ve svém příspěvku tato etnika nijak nehodnotím, pouze sděluju názor, že jim bych byt nepronajala. Taky se mohu rozhodnout, že byt nepronajmu tetovanému člověku.

Příspěvek upraven 14.08.15 v 11:02

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26869
14.8.15 11:02

@RadkaCh :mrgreen:
Tak tahle diskuze bude vééélmi brzy zase rasisticky uzamčena :mrgreen:

Za mě osobně… chápu majitele bytu, chápu i onu paní Balogovou.

Jako další věc je to, že šlo o test :think: To by bylo hooodně disktutabilní. :think:
Já s testováním v podstatě souhlasím, i když mě to trochu uráží. Ale testujeme kvalitu potravin, pranýřujeme firmy co podvádí a nabízí špatné zboží. Proč neotestovat zda-li je nějaký jedinec rasista, že? :think: :roll:

Na druhou stranu si dovedu představit následky. Pokud by soud v tomto případě uznal paní Balogové odškodnění, strhne se lavina dalších podobných žalob a bude ještě větší zle :nevim:

Příspěvek upraven 14.08.15 v 11:04

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114
14.8.15 11:02

@lleennttiillkkaa @PetraJ Ajaj :zed: No co, tak si tady od toho v tom případě odpočinu :lol:

A jen tak mimochodem, já to sem nedala ani tak skrz menšinu, jako skrz jednání ombudsmana a následnému soudu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama