TOP dárky 2020

1050
26.12.20 12:17

TOP dárky 2020

Hezké sváteční odpoledne holky,
Jaký dárek pod stromečkem byl ten nej jak u dětí tak u vás maminky :)
A jaký naopak propadák?
U nás kluci měly největší radost z dárků 3 letý z dřevěných kolejek, zvukové letadlo a pyžamo patrola. Syn 7.let nejvíce potěšilo el. mašinka na koleje a stavebnice Quercetti Georello a plyšák polštářek Duháček.
Největší propadák společenská hra lovec duchů.
U mě nej asi teplé pyžamo a nová teplá peřina, nejsem náročná..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6036
26.12.20 12:20

Pozitivni covid test :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9033
26.12.20 12:23

Dcera nadšená z chytrých hodinek, syn z obřího plyšáka krokodýla do postele na mazlení a nejmladší z lego Duplo hasičů. Oblíbený je i dětský pletací stroj. Už jsme upletli nákrčníky a čepici tatínkovi :mrgreen: mě potěšilo oblečení od BlackMountain a pobyt na jednu noc s manželem po x letech permanentního kontaktu se třemi dětmi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3345
26.12.20 12:29

Já dostala fitness náramek a s mužem dohromady robotický vysavač. Já jsem nadšená, že nemusím uklízet a muž je nadšený, že ho může ovládat :-) Dnes ráno mi říká „Ne pustíme Felixe do koupelny?“ :-) 17m dceři je všechno fuk, ale docela si hrála s kuchyňkou a nádobím do ní a starší je nejvíc pohlcen dalším rozšířením a doplňky ke Gravitraxu. Ještě dostal náplň do 3D tiskárny, takže celý den si tiskne další a další a kvadrupteru. Ta nám zatím nějak zlobí, takže se na ni zatím jen těší. Naopak ho vůbec nezaujalo termoprádlo a dvě knihy. Bohužel není knihomol po mě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4045
26.12.20 12:30

U mladsiho Nintendo Switch, to vubec necekal, starsi dostal kvanta merino obleceni, aby mohl behat a jezdit na kole i v zime a mne nejvetsi radost udelal Petilety denik od mladsiho syna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4043
26.12.20 12:37

Syn 2,5 roku měl největší radost z modelu tramvaje a z obřího houkaciho policejního auta… ostatní dárky neměl ani potřebu rozbalit :lol:

Druhy syn 6 týdnu má v paži, ale za nej jsem měla radost s chrasticich náramků na ruce a nohy, vůbec jsem nevěděla, ze takové pytloviny existují :lol:

A já měla radost ze všech dárku, protože jsem dostala, co jsem si prala. Manžel mi dal nádherný šperk se ctyrlistkem, který jsem si vybrala, který má symbolizovat, ze už jsme komplet 4… pak mi nechal vyrobit kryt na telefon s moji fotkou spolecne s kluky… a bytelne super prkna na krájení, tycovy vysavač a kvalitní noze. Takže já jsem šťastná jako blecha :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20581
26.12.20 12:42

Ja nejvetsi radost z knizek, dostala sem dve, na ktere se tesim uz od leta :D u deti ani nevím no, mladsi samozrejme duplo, to jede porad, ted ho ma akorat o 3 sady vic :D starsi si složil lego, vystavil na polici a radost ma z novych knizek k albi tuzce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52231
26.12.20 13:00

Propadak je nevhodne a silne vyjadreni. Ale nelibi se mi darek od svagrove. Poslala mi kabat/svetr podzimni. Byl by hezky, kdyby cast nezdobila chlupata imitace kozesiny. To si radeji dam kolem krku naseho kocoura. Nelibi se mi tam takova dekorace. Skoda. Zkusim to zanest svadlence v lednu, jestli to pujde odparat pryc. Jinak to poslu dal. Bez tehle dekorace se mi to libi. Nedam si na sebe neco co ma na limci lisku, chlupy nebo co. To tam nesnesu.
Jinak vse ostatni bezva. Od muze jsem dostala penezenku, parfem, veci a nuz na vyrezavani papiru. Ten jsem si prala. Deti nadsene. Obleceni, hracky, hry, doplnky a zdobeni vlasu, Vanocni obleceni a pyzama. Vse se libi.
Spolecne mame tohle https://www.sportago.cz/…ortago-orion

Příspěvek upraven 26.12.20 v 13:02

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19060
26.12.20 13:02
@Jogrr píše:

Já měla negativní… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15296
26.12.20 13:08

Dcera byla nadšená z dětské kuchyňky, ja z nového difuzeru

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12068
26.12.20 13:13

Mladší syn lego mašinka, starší syn byl nadšený z teleskopu, i když ho vůbec ještě ani nevyndal z krabice :roll: zklamaný byl z toho, že nedostal xbox. a já dostala vysavač od rodičů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13351
26.12.20 13:17
@Jogrr píše:

To jako top nebo propadak? :mrgreen: (vtip na odlehceni :lol: )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
174
26.12.20 13:31

Já měla radost ze všeho, dostala jsem co jsem chtěla:parfém, boty, povlečení, hodinky, polštářek atd.
Syn- 12 let, také radost ze všeho, dostal co chtěl:Bmx, hra na Ps, oblečení, Ledvinka atd..
Prostě jako každý rok krásné Vánoce.
Napíšu si vždycky seznam s dárky a rodina vybere co z něj každý koupí. +koupí pokaždé něco navíc. To samé naopak, vždycky se ptám kdo co by chtěl. Lepší, než aby dotyčný byl zklamaný a dárek se pak někde válel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6036
26.12.20 13:39
@cecetka píše:
To jako top nebo propadak? :mrgreen: (vtip na odlehceni :lol: )

Jsem total bezpriznakova, 8 den od kontaktu, je mi skvele, takze nejak nevim, co si o tom myslet :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.12.20 13:46

Propadáky

Tak co hnusného, bez čeho byste se obešli, jste dostali?
U mě vede hrnek, což by šlo, kdybych neměla doma milion hrnků a kdybych osobě, která mi dala hrnek za 100 nedala dárky v hodnotě 800.
Taky jsem dostala povlečení, barva a materiál mimo můj styl, nemluvě o tom, že povlečení mám milion. Holt je jednodušší koupit co chci, místo to co si někdo přeje :(.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat