TP 2020 srpen

125
16.12.19 08:46

TP 2020 srpen

Ahoj holky ???? tak jsme se včera dozvěděli, že se nám právě poštěstilo ❤️ Sice jsme to tento měsíc vůbec nečekali, protože jsem se léčila léky na mykozu a byla absence v sexu 10 dni. Ale stalo se a dnes jsem 4tt+5. Příští týden před Vánoci jsem objednána už lékaři chtěla bych o Vánocích oznámit těhotenství blízké rodině. ???? tak jsem chtěla založit skupinku ať mám někoho s kým se o tomhle mohu bavit a čeká je to taky ????

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
291
16.12.19 12:16

Ahoj podle ms jsem 5+6 už sem viděla dnes i srdíčko ale utz snímek uplne na nic není tam vubec nic vidět :/ rodina už to bohužel ví protože jsem mela podezření na mimodelozni taky sme to chteli dat na vanoce pod stromeček už sme meli připravený i dopis od vnucky/vnuka pro rodiče..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
125
16.12.19 12:18
@misa1010 píše:
Ahoj podle ms jsem 5+6 už sem viděla dnes i srdíčko ale utz snímek uplne na nic není tam vubec nic vidět :/ rodina už to bohužel ví protože jsem mela podezření na mimodelozni taky sme to chteli dat na vanoce pod stromeček už sme meli připravený i dopis od vnucky/vnuka pro rodiče..

Jeee ahoj :) Ty jo a co jste v tom dopise psali nebo tak, že by jste mi dali nějaký nápad :))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
291
16.12.19 12:43

@Nicolfi Ahoj moje milá babičko.. Ještě nevím jestli budu tvoje vnučka nebo vnuk ale už teď vím ze se na me určitě moc těšíš protože ja na tebe taky. Myslím že jsem ten nejlepší dárek k vánocům který si pro tebe můj tatínek mohl připravit bohužel je na me dlouhá dodací lhůta ale kdo si počká ten se dočká. Ps: Přijdu zhruba za 8 měsíců ty zatím domluv taťkovi at mamimku moc nestresuje určitě víš že je to v jejím stavu moc důležité :D.. Tohle byl dopis pro mamku přítele třeba 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
125
16.12.19 12:45
@misa1010 píše:
@Nicolfi Ahoj moje milá babičko.. Ještě nevím jestli budu tvoje vnučka nebo vnuk ale už teď vím ze se na me určitě moc těšíš protože ja na tebe taky. Myslím že jsem ten nejlepší dárek k vánocům který si pro tebe můj tatínek mohl připravit bohužel je na me dlouhá dodací lhůta ale kdo si počká ten se dočká. Ps: Přijdu zhruba za 8 měsíců ty zatím domluv taťkovi at mamimku moc nestresuje určitě víš že je to v jejím stavu moc důležité :D.. Tohle byl dopis pro mamku přítele třeba 😂

Ježíš to je super :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78
16.12.19 12:50

Ahoj, já v sobotu zjistila, že se taky povedlo. A taky nečekaný. Měla jsem zdravotní problémy. Dnes 4+3. Na kontrolu chci až po novém roce. Teď to stejně nemá smysl, protože nic nebude vidět a pak má doktor dovolenou. Manželovi a rodičům to chci říct na Štědrý den, pokud na to manžel nepřijde dřív. 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
291
16.12.19 12:53

Ja měla taky zdravotní potíže uz jsem dva měsíce na neschopence a kdyz sem se dozvěděla ze jsem těhotná sla sem zrovna k doktorce s hnisavou anginou takze sem brala antibiotika a měsíc predtim sem mela cistu a pred tim sem mela streptokoka takze za 2 mesice sem mela 3 antibiotika

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
125
16.12.19 12:57

@Monisskkaa
Taky jsem měla v plánu říct příteli až na Vánoce, ale rekla jsem si ze mu to řeknu hned. Ať není ošizeny :) tak jsem udělala takové video s našimi fotky od začátku až po včerejšek a pustila jsem mu to při zdobení stromečku na televizi. To jste měli vidět nechapal a jen sedel a měl otevřenou pusu :D Nakonec mi řekl ze to vůbec tento měsíc nečekal ze by se povedlo, nečekali jsme to oba a zeptal se mě co mě napadlo si dělat TT :D tak jsem mu vysvětlovala ze jsem měla 5 dni zpoždění a nakonec jsme oba byli šťastní ale doteď nám to vůbec nedochází a jsem rada, ze to už ví ja by se beztak nějak prorekla😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
125
16.12.19 12:59

Ja jsem teď právě nějaká nemocná tak mám strach zítra raději zajdu k obvodakovi ať mi něco dá hrozne se dusim a bolí mě v krku. Taky nemůže večer spat? Ja se pořad budim to je hrůza :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78
16.12.19 13:14

Můj chlap vždy na dárky přijde, takže se obávám, že mu dojde i tento. 😀 moc dobrý nápad s tím dopisem. Něco podobného bych mohla dát mamce. Bude nadšená. 😀 Já. Chci chlapovi dát ráno na Štědrý den test a kalendář se zakroužkovaným termínem. Uvidím ale jestli to vydržím. U prvního dítěte jsem si udělala test v práci a hned mu volala ať přijede, protože jsme se neměli několik dní vidět a bála jsem se jak nečekané mimčo vezme. Tak teď bych si to oznámení chtěla trochu zpestřit. 😑

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
125
16.12.19 14:14

Víte co je hrozně vtipný, já mám v horoskopu tento týden těhotenství. Ja na tyto věci hodně věřím. Přítel tam má nějakou výhru. Myslím ze tohle všechno se vyplnilo. Moc jsme si prali miminko, i když ja jsem poměrně dost mladá :srdce: Ale v květnu maturuji, tak proste to přišlo tehdy kdy na to hlava nemyslela, že by to mohlo zrovna v ten měsíc přijít z obou stran :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
125
16.12.19 14:15

Ne tento týden, ale tento měsíc… ach jo přijdu si už teď dosti vygumovana :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78
16.12.19 16:51

Já měla dceru taky celkem brzy bylo mi 21. Ale jestli v květnu maturuješ tak to tě obdivuji, že jste do toho šli. Já bych asi počkala a hned po maturitě. I když já když jsem si dělala druhou maturitu tak jsem jí už dodělával s dcerou. 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
291
16.12.19 18:07

@Monisskkaa me ted v únoru bude 22 takže jsem taky mladá 🤣

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78
16.12.19 19:26

Tak koukám, že jsme zatím všechny věkově blízko. Mě je 24. 😀