TP červenec 2022

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
23
9.11.21 13:41

TP červenec 2022

Ahoj holky!
Po pozitivním testu jsem objednaná na gyndu 22.11. a jsem strašně nedočkavá :lol:
Podle MS jsem momentálně 4+6 a TP 13.7.2022 :)
Doma už s manželem máme 2,5 letého syna :srdce: Moc by jsme si přáli holčičku :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
148
9.11.21 19:40

Ahoj, konečně někdo založil skupinu :))
Já jsem dnes myslim 5+4 a jsem objednaná k dr na 19.11. Máme doma 18měsíčního chlapečka, nicméně další pohlaví je nám jedno :) I když já cítím, že by to mohla být holka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
9.11.21 20:06

Ahoj holky, vyšel mi pozitivní test 26.10. a včera jsem byla u doktora. Jsem 5+3 a už jsem viděla srdíčko. Termín bych měla mít kolem 9.7. :) Bude to naše první a moc se těšíme. Vyšlo nám to na první pokus, tak jsem z toho překvapená ještě teď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1042
9.11.21 20:26

Ahoj, mě vyšel pozitivní test dneska 😅
Mám doma skoro 16 měsíčního chlapečka a chtěli bychom holčičku 😁 vtipný je, že kdyz jsem čekala první tak mi vyšel pozitivní test 9.11.2019 přesně stejne na den jako dneska. Jsem objednana na 25.11. a podle me budu mit stejny termín porodu jako minule😅
Jinak nám se taky podařilo na poprvé a taky čumím, protože na Jonáše jsme čekali dost dlouho. ( mimodelozni, zamkle, funkcni jen jeden vejcovod, IUI…)
No porad tomu nemůžu uvěřit a hrozne se těším na dalsi miminko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1042
9.11.21 20:27

@Liliana19 taky doufáme v holčičku 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
148
10.11.21 13:05

Holky, a jak se cítíte, už máte nějaké těhotenské neduhy? :/) Já mám nafouklé břicho snad hned od početí 😁 a sem tam pociťuji náznak nevolna – musím jíst častěji aspoň tak po 2,5 hod. Ťuk Ťuk zvracení jen ať se nekoná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
10.11.21 14:31

@Jannie89 já mám už týden dost bolavá prsa. Když večer sundám podprsenku, tak mám pocit, že váží 3 tuny (nemám žádný obr prsa).. Jinak o těhotenství vlastně nevím, uvidíme, jestli se to časem nezmění :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
860
10.11.21 16:04

Holky, už tu myslím podobná skupina je a je i na facebooku soukromá :)
Já už o těhotenství vím skoro 14 dní, v úterý jdu k Dr. Doma máme syna, v únoru mu budou dva a nebudu lhát, holčičku bych si moc přála. Ale hlavně ať je to zdravé :srdce: TP 7.7.2022

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
458
10.11.21 16:28

Ahoj holky :mavam: Jsem ráda, že někdo založil skupinku :) Já jsem dnes 4+1 dle ovulace. Mám delší cyklus a krátkou Lf, takže podle poslední ms bych byla 4+6? Dle mých laických výpočtu :oops: Poslední ms 8.10. Termín porodu 22.7. Čekám první, takže jsem ze všeho vyjukaná a mám ze všeho strach. Aktuálně jsem se zbláznila do dělání testů a znervózňuje mě, že nemám stejně silnou kontrolní a testovací čárku a celkově netmavne nějak extra rychle 8o Podařilo se nám téměř po roce :andel: Po pruchodnosti a mojzisove. Byly jsme i na genetice kvůli závažnému ( s životem neslucitelnemu) onemocnění v rodině a nemáme ještě výsledky, jestli náhodou nejsme taky prenaseci :,( Mám hrozný strach ….. už jsme nepocitali, že se povede a po novém roce jsme plánovali iui.
Z příznaků mám bolavá prsa, ale nic hrozného, před ms bolí víc. Taky když se dlouho nenajím je mi trochu špatně, jakoby od hladu 8o Pořád taky cítím podbrisek. Snad bude všechno v pořádku, pořád tomu nemůžu uvěřit :mrgreen: :andel: První kontrola mě čeká 23.11. Vychází to na 6+0, myslíte, že už bude něco vidět?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1042
10.11.21 20:08

@Piggi ahoj, kdyz jsem čekala první delala jsem si test kazdy den 🙈 chodila jsem i na hcg z krve. Hrozne jsem se bala. Mela jsem zasebou mimodelozni a jeden potrat takze te chápu. Ty carky neřeš určitě je vse v pořádku :) taky jsem byla na pruchodnosti ( mam jen jeden funkcni vejcovod) a my na IUI byli. No a ted se nam podařilo na poprvé 😁 snad to taky bude Ok. Ale ted jsem fakt vic v klidu nez pri prvním. To jsem se bala i dobihat autobus 🤣
A ja myslim, ze by uz srdíčko mohlo byt vidět :) většinou objednavaji tak aby uz bylo. Držím palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16952
11.11.21 16:45

Ahoj holky, rada se přidávám do skupinky. Jsem dnes 5+6. Zítra jdu k doktoru a nemůžu se dočkat :srdce:
Doma mam už 9leteho syna.
Nevolnost zatím necítím, ale v břiše se stale něco děje, i když taky cítím každý prd :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16952
11.11.21 16:47

@Jannie89 já mam také strašně nafouklé břicho :mrgreen:
A pořad se mi chce na záchod :zed: :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53
12.11.21 15:09

Ahoj, skupinka už tu je, nechcete se přesunout spíš tam? https://www.emimino.cz/…2022-445596/

Jinak já mám TP cca 8.7.2022. Mám dvě děti a v lednu jsem bohužel prožila ztrátu ve 13.tt. Tak teď mkc doufám, že vše bude v pořádku :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
148
12.11.21 17:09

@Myška.Tom tak jo, přidám se tam

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu