Termin porodu cervenec 2022

• Fotoalbum (25)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
198
8.11.21 12:13

Termin porodu cervenec 2022

Ahojte,

je tu uz nekdo, kdo vi, ze je tehotny a podle vseho bude rodit v cervenci 2022?

Ja si popravde delala test dneska, sice jen dva dny zpozdeni, ale uz dva tydny me bolely strasne zvlastne prsa, jako nikdy. Test tehotenstvi potvrdil, i clear blue, tak ted se pomalu objednat k lekari. :-) Popravde jsem to vubec necekala, dali jsme tomu volny prubeh, ale byl to teprve druhy mesic, tak jsem fakt v soku.

Jsem strasne zvedava na reakci pritele, az prijde domu, ten tomu asi neuveri. 😂 Porad jsem ho ujistovala v tom, ze dite urcite tak rychle nepujde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
125
8.11.21 12:43

Ahoj, jsem na tom podobne :) pozitivni test mam od ctvrtka jeste pred terminem ms. Dneska jdu na potvrzeni z krve, a rovnou se tam pak objednam na ultrazvuk. Mam za sebou mimodelozni tak to bude asi brzy :) Me zatim boli akorat prsa a mam pachut v puse.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
198
8.11.21 12:45

@Grety Je, tak to gratuluji, snad bude vsechno v poradku. Ja to taky zatim nemam nijak potvrzene, ale potrebovala jsem to nekomu sverit, protoze rodine to reknu, az kdyz budu vedet, ze je to vse v poradku a plod se vyviji, jak ma. Deti jeste nemam, je mi sice uz 30, ale vazne jsem neverila, ze by se to mohlo stat tak rychle. Ted hlavne doufat, at je vse v poradku. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
125
8.11.21 12:52

@Pauluuska to naprosto chapu, taky mam potrebu to s nekym sdilet :lol:. Ja uz jedno dite mam, nedavno mela dva roky. O druhe jsme se snazili trictvrte roku a ted se asi zadarilo, ale ja mela problemy uz pred prvni, tak vim, ze jeste neni zdaleka vyhrano. Zas to beru uplne jinak nez predtim :) Je mi 33, tak uz bylo docela na case 8). Jinakjo, ty zacatky jsou takovy vseliaky, jeste to dite neni citit a kontroly jsou dlouho od sebe..zacatek je stres

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
531
8.11.21 13:19

Ahoj, ja mam teda zatim jen zpozdeni, a test negativni, ale kdyby prece jen to vyslo, tak bych mela stejne datum porodu jako v prvorozenym o 2 roky drive :srdce: Tak mi drzte pesti, zkusim test za 2 dny.
A vam uz tise blahopreji! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
198
8.11.21 13:27

@JezinkaBezinka Drzime, drzime! 😊 Ja jsem ted objednana ke konci listopadu, tak doufam, ze vse pujde dobre. Uz jsem si zas nacetla plno veci o zamlklych tehotenstvich apod, ze se radeji nechci radovat predcasne, nez to budu mit potvrzene na UZ, jinak bych byla dost zklamana. Ale moc si preju, at to vyjde. ♥️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
125
8.11.21 13:30

@JezinkaBezinka Drzim palce :) takze deti by od sebe byly 2 roky? Pecka, ja mam dvouletou ted a z mimina bych se asi zvencla momentalne :-D. Kdyz to vsechno dobre dopadne tak je budu mit od sebe o necele 3 roky, tak to bude jednodussi..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
125
8.11.21 13:33

@Pauluuska my ti to taky prejeme :), ja zazila lecos, zamlkle, biochemicke nekolikrat, mimodelozni..a jsou dalsi a dalsi komplikace co mohou byt. Lepsi na to nemyslet, ale samo ze to moc nejde. Ale vem si, jsi mlada, zadarilo se hned, neni duvod aby to nedopadlo dobre :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
198
8.11.21 13:37

@Grety Dekuju moc. ♥️ No jak ted ctu, co vse jsi zazila, tak se citim spatne, ze mne se to podarilo skoro vlastne napoprve. 😄 Ja jsem overthinker, premyslim nad vsim moznym, hlavne nad nejhorsim, aby me nic nikdy nemohlo zklamat😂, ale tak uvidime, co se ma stat, stane se. Dam pak po UZ urcite taky vedet, jak se to vyviji, a budu se snazit byt pozitivnejsi. 😃

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
8.11.21 13:54

Ahoj holky, my se snažili s přítelem rok a tři měsíce a teď se konečně povedlo. Dnes jsem 4+6tt a byla jsem dnes rano u gynekologa (jeste je brzo, ale mela jsem objednanou preventivku) a uz tam videl gestacnu vacek a velikost 6mm :-) jsem hrozne statna, ale pomalu mi začínají nevolnosti 😔 jak jste na tom vy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
125
8.11.21 14:08

@Raduusg super gratuluji! Mne je zatim dobre, ale mam z nich teda strach. S dcerou mi to zacalo nekdy v 7.tt a do 15.tt jsem zvracela kudy sem chodila :lol: bojim se, ze to bude stejne nebo horsi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
8.11.21 14:10

@Grety
Já naštěstí teda jeste nezvracim (a snad to ani nepřijde) ale zle uz mi bývá snad 1/2 dne.. snad to prejde a u vas at to ani neprijde 🍀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
198
8.11.21 14:12

@Raduusg Tak to moc gratuluji! :-) Me lekar vezme az ke konci listopadu, takze budu muset pockat a moc to ted neresit. :D

Me jen boli ta prsa, jsem docela dost unavena, coz jsem si taky rikala, ze neni moc normalni a mela jsem pred par dny chut i na rybi pomazanku nebo sardinky, a to pritom ryby nejim😂 Nevolnosti ted nemam a ani je nechci. 😃

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
8.11.21 14:15

@Pauluuska
Pro me je to hrozně těžké to „neřešit“ jsem z toho pořád jak na trni a nic jiného se mi v hlave nehoni, jen porad myslenky na těhotenství 😀 ja jdu na dalsi kontrolu a zaroven pry i na 1. Screening 30.11.
Ale zda se mi ze na 1. Screening je jeste celkem brzo 😱

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
198
8.11.21 14:19

@Raduusg Jo, ja to mam taky tak, spis delam, ze jsem v klidu, ale nejsem a nebudu. 😂 Tyjo, prvni screening uz 30. listopadu? To se bezne mam pocit dela spis kolem 11.-12. tydne, ne? Tak ja v toto datum pujdu teprve na UZ pro potvrzeni. 😃 Bylo mi receno, ze UZ ma smysl az dva tydny po vynechani MS, coz by bylo tak 20., ale bohuzel v terminu, co mi dali, jsme pryc a jindy uz maji plno. Se nedockam, uplne vidim, jak se budu premlouvat, ze tehotna nejsem.😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat