Vana v prvním trimestru??

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
7.11.21 20:36

Vana v prvním trimestru??

Ahoj může se vana v 1 trimestru??… Každý říká něčí jiného Že to může způsobit zamlkle těhotenství… Tak se ptám vás :)
Jsem 6+1

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28022
7.11.21 20:38

Jak by to mohlo způsobit zamlklé těhotěneství? jakým způsobem? blbost,
vřelá vana by mohla způsobit krvácení a potrat,
ale vana běžné teploty určitě ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22678
7.11.21 20:44

Žijí ještě normalni ženské, co se v těhotenství koupaly, jedly špekáčky, maso, sýr, pily kolu, měly sex, dychaly vzduch???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28022
7.11.21 20:46
@jahuhudka píše: Žijí ještě normalni ženské, co se v těhotenství koupaly, jedly špekáčky, maso, sýr, pily kolu, měly sex, dychaly vzduch???

já se hlásím, teda už je to 5 let, a sex nebyl s kým, ale zato jsem byla sama busem u moře v 26 tt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26297
7.11.21 20:47

Pokud v ní nebudeš mít vroucí vodu, tak to nic neudělá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7093
7.11.21 20:54
@Anonymní píše:
Ahoj může se vana v 1 trimestru??… Každý říká něčí jiného Že to může způsobit zamlkle těhotenství… Tak se ptám vás :)
Jsem 6+1

Machat se v horké vaně v 1.trimestru není obecně vhodné, stejně tak sauna, ale že by to mohlo způsobit zamlkle těhotenství, o tom nic nevím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4413
7.11.21 20:56

Vnitřní Tělesná teplota nesmí přesáhnout 39 stupňů, to nedáš ani v sauně ;) ano, tepla vana muže byt, akorát bych si ji pro jistotu před koupanim vydrbala. Me doktor říkal ze i sauna v pohodě, at klidně jezdim na koni a v zimě lyžování, jen si nesmím zlomit nohu kvůli tromboze. A nesmis se potapet :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1501
7.11.21 21:08

Jako fakt nekdo řeší, jestli se muze v těhotenství vykoupat ve vane? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28022
7.11.21 21:13
@Bubllenka píše:
Jako fakt nekdo řeší, jestli se muze v těhotenství vykoupat ve vane? :lol:

jak vidíš ano, některé se bojí i polykat velká sousta jídla, aby to neublížilo miminku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1501
7.11.21 21:16
@stinga píše:
jak vidíš ano, některé se bojí i polykat velká sousta jídla, aby to neublížilo miminku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

No bodejť, vždyť to musíš pořádně rozkousat, abys mu neucpala přívodní šňůru, to dá přece rozum, ne? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3743
7.11.21 21:18

Nevěř všemu co se říká 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22678
@stinga píše:
jak vidíš ano, některé se bojí i polykat velká sousta jídla, aby to neublížilo miminku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Jo já vedela, ze jsem na něco zapomela :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4413

@Bubllenka já byla u prvního tak vyplasena, ze jsem opatrně dosedala i na záchod aby ze me to vajíčko tesne po pozitivním testu nevypadlo :lol: tak já měla za to, ze tepla vana v těhotenství ne, až teď mi to doktor říkal sám od sebe co smím a nesmím a co fakt má vliv na tehotenstvi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1696
7.11.21 21:24
@jahuhudka píše: Žijí ještě normalni ženské, co se v těhotenství koupaly, jedly špekáčky, maso, sýr, pily kolu, měly sex, dychaly vzduch???

Ano jsem jedna z přeživších :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28022
7.11.21 21:24
@Bubllenka píše:
No bodejť, vždyť to musíš pořádně rozkousat, abys mu neucpala přívodní šňůru, to dá přece rozum, ne? :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :palec:
a ještě musí dávat pozor, aby embryo stihlo tak rychle otevírat pusu :mrgreen: :mrgreen:

Příspěvek upraven 07.11.21 v 21:27

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat