Trajda v noci

Anonymni
30.7.08 04:00

Trajda v noci

Nas 22 mesicu stary syn zacal prechazet ze sve postylky (ma uz malou verzi dospele postele)ze sveho pokoje do te nasi postele a jeste za sebou hezky zavre dvere ;-))Coz o to,ale to spani je spise nespani.Hezky se zaklini mezi mne a manzela a ve spanku posiluje nohy a ruce.Trva to uz tyden.Dvere nechci zavirat,to me prijde drsna forma. Jenze taky nemam silu vstat a zase ho prenest zpatky.Muze ani nebudim,pac nez bych mu vysvetlila,co po nem chci,tak je syn uz 5× preneseny;-)))Ale za to spi se mnou az do 8rana (nekdy i 9;-)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

435
30.7.08 07:21

Tak to jsme měli přesně v tom věku to samý, s tím rozdílem že 2×, takže jsme se nevyspali už vůbec. Zkoušela jsem přenášet a vysvětlovat, že mají vlastní velké postýlky a po čase to nějak samo ustalo, teď už chodí jenom minimálně a většinou až k ránu. Tak snad to brzy překonáte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
980
30.7.08 09:00

spaní

U nás to bylo taky, ale vytrvale jsem nosila - vodila - zpět do jeho postýlky. Sice jsem byla jako zombík po ránu, ale za týden byl klid.

Ale mít ot 2×, tak jsem mrtvá :-( Pevné nervy !

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2766
30.7.08 10:37

Ahoj,

u nás si chodí pro manžela a ten tam většinou vytuhne s ním,taky má velkou postel.Manžel chodí v pět do práce,tak pak se většinou přesune ke mě a ještě spí.Akorát teda ne do devíti,ale tak do šesti..půl sedmý,když spí déle,tak to je svátek!Někdy si k nám v noci lehne,že o tom ani nevíme a utiskuje manžela,tak ten ho tam nechá a jde si lehnout do jeho postele :D Tož tak,snad se to časem srovná,dřív se i budil častěji.Až bude mimi starší,dáme ho taky do dětského pokoje,na to jsem taky zvědavá :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama