Třetí sekce porodnice Hořovice/Apolinář

Napsat příspěvek
Velikost písma:
26268
18.10.17 10:16

@JaniceB no vsechny jsme docela ziraly, ja tam zase chtela zustat jeste par dni, ale bylo plno, tak sup lezet domu. A to na zacatku na tech kurzech rikala sestra, ze se pousti pozdeji

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14927
18.10.17 12:51
@JaniceB píše:
@katkalaila @LindaPraha 8o 3 den po sekci domu jo? Ja sla tedy v obou pripadech az 5ty den a to bych poprve byvala uvitala jit domu driv.

No hele me to prislo zbytecny tam bejt dyl :lol: takze je mozny ze te tam nechaji 4 nevo 5 dni ja chtela po 3 dnech :-) stehy jsem si odsmikla sama doma :lol:

@JaniceB píše:
@katkalaila Ufff.to tam maj fakt dve sprchy pro dva pokoje a venku 8o :roll: Ty blaho…:-(

Hele sprchy jsou vzdy spojene se svema pokoji uprostred.. takze mas dvere z pokoje bud na chodbu a nebo do sprchy.. nikdy jsem tam nikoho nepotkala ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13473
18.10.17 15:05

@katkalaila Pockej jak stehy vyndat…to tam nezasivaji tema vstrebavacima? 8o

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13473
18.10.17 15:09

@LindaPraha Ono taky dost zalezi, jestli ta sekce byla prvni nebo ne…ja byla po prvni fyzicky vysmata a pak jsem byla psychicky uplne vyrizena za par dnu. U dalsi naopak, psychicky velmi dobry, fyzicky jsem trpela o dost vic, hlavne kvuli dvema drenum…na bolest, co se pamatuju, davali akorat algifenovy kapky nebo neco podobneho, injekci snad jen bezprostredne po sekci. Ja ji ale nechtela, tak ti nereknu, jak to funguje…mela jsem maximalne ty kapky. Jinak jizvu tam samozrejme ke konci meri a to pri kazde kontrole. Na monitory to trva jak kdy…na ty se ani tak moc neceka, spis pak s vysledkem k lekari se nasedis. Takze to se asi nezmenilo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13473
18.10.17 15:13

@katkalaila Hele a za jak dlouho tam po sekci davaj ty deti na pokoj? A davaj dohromady matky po sekcich s matkami, co rodily normnalne? Ono po te sekci je zenska fakt vic nemozna mi prijde, takze neni 100% schopna se okamzite zacit naplno starat o dite v tom smyslu, ze ho hned vazi, prebaluje, zapisuje vahy atd. A provoz na pokojich? Chodi tam hodne? Lekari, sestry, uklizecka atd. V Horovicich prave co hodinu porad nekdo s necim na ten pokoj coural. Ja chapu, ze oni asi musi…ale na ten nadstandard mi pak nikdo nelezl, tam se dalo fakt odpocivat. Ja, kdyz jsem bolava, tak jsem znacne nespolecenska a mam radsi klid. Takze by mi dost vadilo asi i to.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14927
18.10.17 17:11
@JaniceB píše:
@katkalaila Hele a za jak dlouho tam po sekci davaj ty deti na pokoj? A davaj dohromady matky po sekcich s matkami, co rodily normnalne? Ono po te sekci je zenska fakt vic nemozna mi prijde, takze neni 100% schopna se okamzite zacit naplno starat o dite v tom smyslu, ze ho hned vazi, prebaluje, zapisuje vahy atd. A provoz na pokojich? Chodi tam hodne? Lekari, sestry, uklizecka atd. V Horovicich prave co hodinu porad nekdo s necim na ten pokoj coural. Ja chapu, ze oni asi musi…ale na ten nadstandard mi pak nikdo nelezl, tam se dalo fakt odpocivat. Ja, kdyz jsem bolava, tak jsem znacne nespolecenska a mam radsi klid. Takze by mi dost vadilo asi i to.

Jj davaji ale ty uzliky po sranach strihaji, ty jsem myslela
To je ruzny.. jak se jim uvolni pokoje u dcery (2014) jsem byla na jip 11 hodin pak me prevezli na poporodni a do hodiny jsem mela malou u sebe, u posledni dcery jsem bylana jipce 7 hodin a pak jsem byla s malou hned na pokoji.
Nn ja byla na pokoji s narmalne rodicima maminkama a i po cisari.. maji to mix ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14927
18.10.17 17:15

@JaniceB sestry z detskeho ti nabidnou ze muzes na noc davat deti k nim.. v podstate tam muzes dat dite kdykoliv pokud se necitis na peci.
Hele na ty pokoje nikdo mic nechodi.. uklizecka rano a pak max vecer.. a sestry jen pokud ti jdou ukazat koupani a nebo se zeptat na leky proti bolesti. Byl tam celkem klid.. a pak tam jeste byla pani z matriky jinak nikdo

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13473
18.10.17 17:41

@katkalaila No…tak pak uz je to jen otazka spolubydlicich asi teda…:) Ty pokoje po dvou, po trech? Ta Jipka me teda zarazi, pac v Horovicoch se fakt 24 hodin striktne lezi. Vstat muzes fakt az pak.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14927
18.10.17 18:00

@JaniceB ja musim rict ze jsem mela vzdy stesti na jine maminky..
Hele podle cim driv vstanes tim lip…
Je me to vzdy hrozne nahodilo.. sprcha, zachod a byla jsem jak nova..
Na bolesti ti sestry nabidnou cipek a i injekcu nabizely.. ale vetsinou jsem si nebrala max na noc..
Vlozky ti daji jejich cely mega balik a kdyz dojdou jdes si pro jiny..
Ja jsem tam byla moc spokojena.. az na jidlo no.. to bylo celkem za trest.. ale kdyz chodi nevstevy muzes si nechat donest..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26268
18.10.17 18:19

Ja taky v Horovicich musela 24h lezet. Ale take jsem slysela, ze nekde se vstava po 12h

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13473
18.10.17 19:15

@katkalaila Nemocnicni strava je asi vsude dobrota holt no:))) Jidlo mi ale nevadi, jsem vyskolena i vetsim humusem, nez nemocnicni strava.))))

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13473
18.10.17 19:16

@LindaPraha Jo no…slysela jsem od nekolika kamaradek, ze vsude to je ruzne.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14927
18.10.17 20:02

@JaniceB :lol: :lol: :lol: no to mas asi pravdu, ale cloveka to nastve nez se tam dobelha aby sel hned nazpatek :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Seznam porodnic a jejich recenze na eMiminu

Kde přivedete na svět své miminko?

Přečtěte si hodnocení všech českých porodnic a vyberte tu, kde mají skvělou lékařskou péči a příjemné sestřičky.

Poradna porodní asistence

Ikona - Vladimíra Toplaková

Bc. Vladimíra Toplaková