Trhání zoubků?

10.8.20 22:18

Trhání zoubků Dent Medic?

Ahoj máte prosím někdo zkušenost s trháním a opravenim zoubků v klinice Medic Care? A hlavně s analgosedaci? Syn má 10 kazu ne nějak výrazných ale prý lepsi teď než pak by byl zánět nebo velké bolesti. A přední má zkažené fakt hodně. Jen mě zajímá vaše zkušenost. Děkuji???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
258
10.8.20 23:04

@ZuzankaPeta A to jsi čekala, až bude mít zuby tak zkažené, že se budou muset vytrhnout?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1369
10.8.20 23:24

Beztak další troll, který tu chce rozpoutat vášnivou diskuzi :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2091
11.8.20 00:10
@Zwetta píše:
Beztak další troll, který tu chce rozpoutat vášnivou diskuzi :)

Toto ctu snad v kazde diskuzi :roll:
Divila byste se, v jakym stavu maji nektere predskolni deti zuby…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60121
11.8.20 00:37

@ZuzankaPeta twl… Co je to za blbost? Starší měl od narození narušení zubní sklovinu, vše mu spravovali, jinak by další zuby rostly blbě.. Trhali jediný a to ho moje zubarka ukecala.. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1369
11.8.20 07:38
@Zorbas píše:
Toto ctu snad v kazde diskuzi :roll:
Divila byste se, v jakym stavu maji nektere predskolni deti zuby…

Já to myslím jinak.., ne, že to nemůže být pravda, ale že tu troll schválně něco takového napíše, lidi tu přispívají jak diví, ztrácí čas a dotyčný se už neozve a nevím proč, tady mi zas bliká červené světýlko :think: ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.8.20 14:02
@Kipa22 píše:
@ZuzankaPeta A to jsi čekala, až bude mít zuby tak zkažené, že se budou muset vytrhnout?
@Kipa22
@Kipa22 píše:

Ne to jsem opravdu nečekala milá dámo..ale dědičnou kazivost zubů!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.8.20 14:06

@Kipa22 na to jsem se rozhodne neptala!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.8.20 14:12

@Zwetta jste normální tupá a namyslena kráva! Nazývat mě trollem za pouhý dotaz milá dámo je vážně přes čáru. Takova kráva jako jste vy mi nesaha ani po kotníky natoz Aby mě nazyvala trollem :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1369
13.8.20 20:13
@ZuzankaPeta píše:
@Zwetta jste normální tupá a namyslena kráva! Nazývat mě trollem za pouhý dotaz milá dámo je vážně přes čáru. Takova kráva jako jste vy mi nesaha ani po kotníky natoz Aby mě nazyvala trollem :D

zklidni hormon náno :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
258
13.8.20 22:26

Ani dědičnost nezpůsobí zkažení zubů ze dne na den. Prostě si přiznej, že jsi se na péči o zuby svého dítěte vykašlala. Pokud jsi ochotná dítěti péči zaplatit, seženeš zubaře téměř ze dne na den. Vím to, potřebovala jsem před rokem urgentně pro dítě zubaře. Ještě ten den mi dítě vzali na soukromé zubní pohotovosti. Samozřejmě pak jde o plnou úhradu bez pojišťovny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama