Ultrazvukový čistič na zuby

3722
10.8.20 09:19

Ultrazvukový čistič na zuby.

Nemáte někdo zkušenost s ultrazvukovým čističem na zuby v domácím použití. Aby dobře odstraňoval zubní kámen. Jde o dárek.
Jen uvádím pro rýpalky, dotyčný chodí pravidelně na dentální hygienu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4798
10.8.20 10:05

Na to ale stačí zubní kartáček, když se správně používá a ve správných intervalech. Podle mě naprosto zbytečná věc a vyhozené peníze, které jen řeší následek špatného číštění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3722
10.8.20 10:56

@Cenarius Tak to se pleteš, bohužel zubní kámen nevzniká jen díky tomu, že si špatně čistíš zuby, ale i tím, že se na zuby ukládají minerální látky ze slin. A to si zuby můžeš čistit sebe lépe. Plak ze slin je kolikrát horší než ze samotného jídla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4798
10.8.20 12:40

@katyca a proto existuje ten kartáček, který ty usazeniny mechanicky odstraní. :roll:

Každopádně tedy musím donést asi víno a bonboniéru mojí dentální hygieničce, že umí dělat a učit zázraky, které tedy normálně nejsou možné. Jelikož jsem měl velké problémy s usazováním zubního kamene a kupodivu správný kartáček + správné použití + správná doba použití a jsem už dlouhou dobu bez něho a už se zpět nevrací.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3722
10.8.20 13:56

@Cenarius Ano to máš pravdu existuje X kartáčku na odstranění zubního plaku. Každou návštěvu hygieny si odnáším jiný a to i můj manžel.

Jinak buď rád pokud ti stačilo pouze jedno odstranění zubního kamene a pak následné čistění zubů. Bohužel mnoho lidí to tak nemá. Já mám štěstí a nikdy jsem nic takového nemusela řešit.

No každopádně nechci tady řešit čištění zubů, ale ultrazvukový čistič, pokud nemáš s ním nebo v tvém okolí zkušenost. Tak už asi nemá cenu tady něco spolu řešit. Každopádně děkuji za zájem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
6.9.20 21:17

Zubní kámen

@Cenarius moje zubní lékařka a paradentoložka v 1os. je s mou hygienou ústní dutiny nadmíru spokojená, přesto mi cca 1× ročně zubní kámen odstraňuje. Když jsem se ji ptala proč se to pořád dělá, odpověděla mi, že je to vlivem minerálních látek ve slinách.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama