Dcerce jsem kartáčkem odřela dáseň

821
5.8.20 19:30

Dcerce jsem kartáčkem odřela dáseň

Dobrý večer, název diskuze říká vše. Před spaním jsem malé čistila zuby a ona se nějak ošila, já kartáček držela nějak blbě a trošku sem ji nad horníma zoubkama odřela dáseň i krev tekla. Jde mi jen o to jestli to mám nechat tak nebo popřípadě něčím vydenzifikovat? Ani by mě nenapadlo to řešit, ale malá měla před Vánoci aftozni stomatitidu tak mám trošku vítr z úrazu kterou jsou v puse :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4175
5.8.20 19:53

Doporučím měkčí kartáček, to jsem ještě neslysela že by se odrela dasen. :) Desinfekci nic nezkazís, ale já bych to osobně moc neřešila..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
821
5.8.20 19:58
@mackA159 píše:
Doporučím měkčí kartáček, to jsem ještě neslysela že by se odrela dasen. :) Desinfekci nic nezkazís, ale já bych to osobně moc neřešila..

Já jsem to neudělala štětinkami, ale tou druhou plastovou stranou :/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
431
5.8.20 19:59

Nechala bych to tak, měla jsem už i šitý jazyk a sliznice se v ústech hojí strašně rychle :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
821
5.8.20 20:02
@lafelay píše:
Nechala bych to tak, měla jsem už i šitý jazyk a sliznice se v ústech hojí strašně rychle :)

No možná ji to pro klid duše přejedu ráno fialkou. Mě nejvíc děsí aby se jí tam nedostal nějaký bordel a zas to nespustilo tu stomatitidu :zed: Ale asi sem jen zbytečně hysterická :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64066
5.8.20 20:04

@PeBa12 nedelej nic, zahoji se to, maximalne z toho bude aft

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28460
5.8.20 20:36
@PeBa12 píše:
Dobrý večer, název diskuze říká vše. Před spaním jsem malé čistila zuby a ona se nějak ošila, já kartáček držela nějak blbě a trošku sem ji nad horníma zoubkama odřela dáseň i krev tekla. Jde mi jen o to jestli to mám nechat tak nebo popřípadě něčím vydenzifikovat? Ani by mě nenapadlo to řešit, ale malá měla před Vánoci aftozni stomatitidu tak mám trošku vítr z úrazu kterou jsou v puse :zed:

Může se jí udělat aft, mně se udělá z každého poranění v ústech, někomu jen někdy, někomu nikdy :nevim:

Blbý, ale drobnost. Ještě se tolikrát kousne, spali si jazyk o polivku… :hug: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83
5.8.20 20:45

Teď se mi to stalo u 4leteho syna, že těma stětinkama se mu odřela dáseň.. Jenže on je má křehké kvůli chemy a doktoři říkali, že se to může stát..
Vyplachli jsem normálně kloktadlem tamtum Verde co používá běžně a vše v pořádku 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
522
5.8.20 20:46

Sledovala bych to a pokud by se z toho začal dělat aft, tak bych potřela Herbadentem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
821
5.8.20 20:47
@Eame píše:
Teď se mi to stalo u 4leteho syna, že těma stětinkama se mu odřela dáseň.. Jenže on je má křehké kvůli chemy a doktoři říkali, že se to může stát..
Vyplachli jsem normálně kloktadlem tamtum Verde co používá běžně a vše v pořádku 🙂

Kvůli chemy? Myslela si chemo? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83
5.8.20 20:50

Chemoterapie @PeBa12

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
821
5.8.20 20:55
@Bábrdl píše:
Může se jí udělat aft, mně se udělá z každého poranění v ústech, někomu jen někdy, někomu nikdy :nevim:Blbý, ale drobnost. Ještě se tolikrát kousne, spali si jazyk o polivku… :hug: :hug:

Já vím, že řeším blbost :lol: Kousanců do jazyka už má za sebou několik :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
821
5.8.20 21:00
@Eame píše:
Chemoterapie @PeBa12

No do pr.dele. Tak to jsou moje starosti opravdu směšné. Můžu se zeptat co přesně je malému? Samozřejmě nemusíte odpovídat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83
5.8.20 21:08
@PeBa12 píše:
No do pr.dele. Tak to jsou moje starosti opravdu směšné. Můžu se zeptat co přesně je malému? Samozřejmě nemusíte odpovídat.

Akutní lymfoblastická leukémie.. 4 měsíce intenzivní léčby má za sebou a 20 měsíců ještě před sebou, ale to zvládne.. Jinou možnost nechci vidět 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28460
5.8.20 21:15

@Eame Tak tomu říkám postavit věci do perspektivy…
:hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama