Tříměsíční miminko špatně spinká

5
25.2.21 01:33

Tříměsíční miminko

Dobrý den, jdu si k vám o radu, protože jsem opravdu vyčerpaná. Syn má 3 měsíce a trápí mě, že přes den usne maximálně v kočárku, nebo v autě (jinak je vzhůru celou dobu, jako ja). Běžně se u nás chodí spát mezi 00-02hod. Jsem unavená, nevyspalá, opravdu je to síla. :,( Uspávání, bílý šum, dudlík, UM, prso, zpívání, nošení, nic…
Předem děkuji za cenné rady!!! :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4239
25.2.21 01:51

Ahoj a v noci potřebuje miminko dělat co? Moje ditko vydrželo pod hrazdou na gauči vedle mě nebo v lehátku taky pod hrazdou, občas jsem vytuhla i v sede vedle něj na gauči, malej pinkal do hračky. Je to hrůza, znám to. Mělo by se to závit pomalu lepšit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4239
25.2.21 01:57

A taky by bylo dobré aby tatínek pomohl. Třeba večer jeden interval mezi kojením tě nechal odpočinout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10582
25.2.21 02:42

Kdyz mi miminko usnulo v aute a ja byla nedospana, zastavila jsem pred barakem a dospala se v tom aute s nim. Doporucuju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
25.2.21 06:24

Zdravím naše malá má dnes také tři měsíce a se spaním to bylo také těžké. Po čase jsem zjistila ze když se přes den neprospí je pak skoro nemožné ji večer uspat. Když pretahne bez odpočinku je to na hodinový pláč než se ji nakonec podaří usnout. Přes den spí nejlépe v houpacím lehátku kočárek je až odpoledne na procházce. Také jsem ji často přes den dávala do postýlky i přesto ze dávala hlasitě najevo svou nespokojenost ale za chvilku si zvykla a našla si k ni vřelý vztah

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63070
25.2.21 06:52

@Inna92 u nás to samé, auto nebo kočárek.. Ocas jedu jen tak na benzínku, dám si kafe, vrátím se, vyndam ho z auta a spí dal :mrgreen: výhodou ale je, že večer spí od 8-9 do 4-5 ráno.. Takže tehdy deficit dospim já

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1901
25.2.21 08:33

No není to lehké, můj skoro ctyrmesicni je taky nespavec přes den… večer naštěstí usina cca ve 21. Ale přes den je to děs, občas zabere, ale po pěti minutách se obvykle probudí, někdy spi jen u prsa, muzu tak sním ležet třeba hodinu a celou dobu chrupka, ale jakmile se zvednu a jdu, je vzhůru :roll: :lol: parkrat mi už zabralo nechat ho byt, když se takhle vzbudí, tedy pokud vylozene nerve. Podařilo se, ze se vzbudil, začal natahovat a knourat, ale pak si sám zase usnul (maximálně jsem mu pustila ten šum, ale nenapadne, aby me neviděl :lol: ). Ale to jsou spíše výjimky, většinou proste už nezabere :lol: někdy ho mám na ruce a pracuju tou druhou rukou, tak u toho občas usne taky.

A třeba v nosítku spi jen u tatínka a u babičky, u mě ne :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
98
25.2.21 10:32

@Inna92 Dobry den, muzete mi napsat sz - zabyvam se spankem deti. Ve Vasem pripade nejde dat jen obecnou radu - da se individualne nastavit rytmus dne, aby ta noc zacinala driv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
10.3.21 15:13

Málo spí

Dobrý den. Mám skoro 3 měsíční holčičku Usíná způsobem na rukách jenže i když ji houpu placám po zadku brečí zkoušela jsem si sní lehnout do postele nic nezabírá. Prostě se ubreci k spánku. Večer usne 20:30 a budí se2× na jidlo spí celou noc až do 5:00. Jak vam spí přes den děti. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52
17.3.21 16:48

Náš chlapeček to střídá, když už si myslím, že má nějaký režim, tak to okamžitě změní. Teď pár dní usíná (uspávám) kolem osmé - včera teda u půl 9 ulil, což ho probudilo, a druhý uspávání trvalo víc jak hodinu. Vstává na jídlo tak kolem třetí, čtvrté - a zas ho přes hodinu uspávám! A navíc pak zabere maximálně na 90 minut. Usne v kočárku, ale taky tak na hodinu, odmítám s ním chodit 3× denně, tady na vesnici není pořádně kam, to si ho bere babička na dvorek, ale taky tam moc nespí. A začal mi přes den kňourat v postýlce, dřív si klidně hrál několikrát denně i hodinu a teď za chvíli pobrekává (pokud ne hned).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
17.3.21 21:15

@Lucie_Sx Omlouvám se, ale trošku mě to pobavilo 🙈 😁 říkám si, co je maminka pro to svoje dítko schopné aby usnulo 🙌🏻 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
17.3.21 21:41

@Semtex všude v okolí poslouchám jak jejich stejně staré děti spinkají už ve 20:00 ale někdy to protáhnout a usnou ve 21:00. Já si v duchu tukam na čelo. Zatím mi nikdo neporadil co s tím. Malý také usne u prsu, mohl by u něj být celý den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
17.3.21 21:43

@Mia 91 tak když malého polozim do postýlky tak se na mě začne smát a dává mi najevo že spát dřív jak o půlnoci nebude. Nevím jak maminky uspavaji miminka tím ze je nakrmi položí do postýlky už ve 20:00 a pak se vzbudí 2 x na jídlo..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
17.3.21 21:46

@Leviatan Ahoj, jak bych to řekla, baví ho když ho někdo nosi. Což po celém dnu už večer za sebou ty ruce táhnu za sebou. V houpatlu vydrží půl hodinky, u hrazdičky podobně. Chce pozornost. Tatínek pomáhá to nerikam. Jde mi o to jak docilit aby spinkal jako “ostatní “ děti 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4239
17.3.21 23:41

@Inna92 „ostatní děti“ :D přesně to jsem si taky říkala a pak zjistíš že každe dítě má jiné potíže a klidně spinkací dítě které nebrečí půl dne a nepotřebuje nosit 24/7 je opravdu jako šafránu ;) tak se tímhle vůbec netrap soused jezdil před dvěma lety s miminkem okruh v autě aby se dítě vyspalo a maminka odpočinula. Moje dítě zase spalo 15 minut až dvě hodiny velmi nepravidelně delalo „přepadovou“ jak jsem usnula já a brečel kvůli kolikam. Další kamarádky dcera spala jen 20 minut kojení 20m kojení interval v noci a přes den řev s řev. Tak si vyber :lol: tím chci říct že v tom nejsi sama, lítáš v tom s náma ostatníma matkama :pankac:
Zkus ten šátek, přinejhorším se rozvalis do křesla i s navázaným miminkem. Zkusila bych si lehnout k miminku do postele. Ono už nebude furt spát jen nějaké intervaly přes den a bude víc vzhůru. Nemáte zahradu nebo balkon? Budeš moci zaparkovat kočár s chůvičkou venku. Já jsem i dělala jsem přijela s kočárkem a nechala dítě nabalene v kočárku a kočár dala pod otevřené okno. Hlavní je přežít, za chvíli na to budeš vzpomínat, strašně to letí. A už ti pomalu přichází ten nejlepší čas. Kdyby to šlo tak bych si to se synem od jeho půl roku zopakovala :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat