Triple test a jeho cena

3.1.21 12:08

Triple test cena

Zdravím, zajímala by mě cena triple testu. Bohužel jsem z dost osobních důvodů nemohla jet na odběr krve v 10tt a na screening v 13tt (nebudu vysvětlovat proč a vy to prosím pochopte. Už tak mě to dost hlodá že jsem tam nebyla a opravdu mi nepomohou řeči typu: já bych jela za každou cenu, abych věděla jestli je miminko v pořádku.. prostě to nešlo). Tak mi teď Dr na gyndě nabídla aspoň ten triple test, ale nic moc mi k tomu neřekla. Jen že je to dost zastaralá metoda a že není vždy úplně přesná. Ale aspoň něco, když už nic. Na screening ve 20tt pojedu už 100%, ale teď mě zajímá to, jestli se za ten triple test něco platí, popř. kolik? A když to není, jak mi bylo řečeno od Dr, tak úplně přesné, je to vůbec k něčemu, nebo spíš k ničemu? Moc díky :think: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1454
3.1.21 12:13

Neplatí se a je o ničem, akorát tě to vystresuje. Myslím že víc ukáže 2 screening.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18300
3.1.21 12:19

Neplatí se a rozhodně na něj jdi. Ukáže vady, které screening ve 20tt už nemusí zachytit. Zas tak nepřesný není, jak se rádo uvádí. On má vyšší procento falešné pozitivity, to je jeho jediný problém, ale genetické vady zachytí. U mě odhalil vadu, kterou prvotrimestrální screening nezachytil a nejsem sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.1.21 12:54

@mamule42 @Janli díky holky moc. Radši půjdu, ať mám aspoň trochu pocit klidu :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
652
3.1.21 15:17

@Esmeralda1998 Tripl je hrazen ze zdravotniho pojisteni. Urcite na nej jdi. Jinak ten prvotrimestralni screening je dobrovolny, takze klid, nikdo ti ho ani nemohl nutit natoz ti za to ze jsi nebyla hubovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat