Trpíte některá zácpou?

Anonymní
23.7.13 18:00

Trpíte některá zácpou?

Omlouvám se za anonym, ale tohle je hodně osobní - alespoň pro mě téma..
Trpíte některá zácpou? Já už od dětství, včera večer jsem si vzala projímadlo, které mělo účinkovat po 12 ti hodinách a doteď jsem nebyla :zed: předtím naposledy ve čt nebo pá…
Už jsem z toho na nervy, piju kefíry, jím ovoce, vlákninu, hodně piju, probiotika, všechno co se má a stejně vím, že prostě sama od sebe nepujdu… :zed: :zed: :zed:

co pomáhá vám?..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4414
23.7.13 18:07

Já jsem teda těhotná, ale na zácpu jsem trpěla i před těhotenstvím. Teď je to ještě horší. Místo projímadla bych zkusila Lactulosu. Je to přírodní a mělo by to naučit pracovat střeva jak mají. Neslouží to jako projímadlo ale jako lék na zácpu. Je to takový sladký sirup, může se i v těhotenství a dá se říct že mi i pomohl. Musí se užívat pravidelně a vysledek je tak do 3-4 dnú. Tedy mě to tak pomohlo. Hodně zdaru ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.7.13 18:11

@Ivčis já mám Fructolax - taky přírodní.. A nic..
Zítra pro to zajdu do lékárny, to ještě neznám :lol: děkuju..

• Nahlásit
  • Citovat
K-Black
23.7.13 18:12

Zácpou hodně trpí babča, je méně pohyblivá, a kupuju ji tu Laktulosu, tak to zkus, není to nic návykového. Babině ji kupuju už dobrý dva roky.

• Nahlásit
  • Citovat
4414
23.7.13 18:13

Držím palce, vím co to je :oops:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.7.13 18:20

Milá zakladatelko doporučím psylium, je to to jediné co mi zabere, ale musíš počkat než se to stráví : ) mně to zabralo až druhý či třetí den

• Nahlásit
  • Citovat
2892
23.7.13 18:24

Mojí babičce pomáhal Fruktolax. Mně pomáhá hodně teplej čaj (nebo dva) v klidu ráno, ale nijak moc na zácpu netrpím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1657
23.7.13 18:40

Já nedám dopustit na aloe vera gel. Začala jsem to brát na zvýšení imunity v zimě, což pomohlo a je to výtečné i na tu zácpu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71426
23.7.13 18:47

Dobrý je taky magnesium ve vyšších dávkách… A snažit se víc pít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.7.13 18:48

zakladatelka

@Anonymní píše:
Milá zakladatelko doporučím psylium, je to to jediné co mi zabere, ale musíš počkat než se to stráví : ) mně to zabralo až druhý či třetí den

to jsem měla a taky nic.. zkusila jsem všechno až na tu Lactulosu..
@Pipi 00 fruktolax u mě bez účinku, vzala jsem si včera už dva místo jednoho a doteď jsem nebyla… Zato můj muž už byl dneska 3× :cert:
chlapi jsou v tomhle nezmaři! :lol:

Holky děkuju, já to vyzkouším a když ani to ne, asi se pujdu už dobrovolně odstřelit.. byla jsem už i na gastru a vše možným vyšetření, mám prý jen líný střeva, naschle.. :mrgreen: :mrgreen: tahle věta mě zabila, prostě naschle, další…
:zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.7.13 18:49

zakladatelka

@j.a.n.i1 já piju už snad 4 litry denně, s prominutím! chčiju a stejně nese*u :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
31104
23.7.13 18:51
@Anonymní píše:
Omlouvám se za anonym, ale tohle je hodně osobní - alespoň pro mě téma..
Trpíte některá zácpou? Já už od dětství, včera večer jsem si vzala projímadlo, které mělo účinkovat po 12 ti hodinách a doteď jsem nebyla :zed: předtím naposledy ve čt nebo pá…
Už jsem z toho na nervy, piju kefíry, jím ovoce, vlákninu, hodně piju, probiotika, všechno co se má a stejně vím, že prostě sama od sebe nepujdu… :zed: :zed: :zed:co pomáhá vám?..

Zkoušela si vlákninu - psilium plus probiotika je to spíš dlouhodobé, ale mě to pomáhá o obého průjmu i zácpy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2377
23.7.13 18:51

Když nemůžu pomáhají švěstky. Nebo meloun a na to třeba mlíko, nebo voda :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.7.13 18:53

zakladatelka

@Myrha joo právě :(
@kissi sušený? mě ne.. Já jsem si jednou dala i na třešně mlíko a nic.. nebo třeba jen jeden den a zase konec :D

• Nahlásit
  • Citovat
507
23.7.13 18:53

Moje kamarádka na zácpy taky trpěla a vypěstovala si pěknou závislost na Gutalaxu :( Nakonec jí pomohl Emulips…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama